|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pa smo na mleku....
12.1.2010 16:47:37   
Petka09
Evo, pa imamo en "problem"... Naša skoraj 9-mesečna pupa preboleva neko virozo, vročina, malo z noska teče, pa še zobki jo matrajo... In posledično je zavrnila gosto hrano in pije samo mleko. Sicer ok, vendar me samo zanima, ali obstaja "nevarnost", da mi ne bo želela jesti GH niti, ko se pozdravi oz. zobki pokukajo. Ker pred virozo je jedla že vse obroke GH, še silit sem jo mogla z mlekom, zdej pa je ravno obratno..... Se to potem hitro poštima v smislu: kako došlo, tako prošlo? user posted image
Sej ji vseeno ponudim hrano na žlico, vendar odklanja z jokom. Bom nadaljevala tko, sam me vseeno zanima, če se bo to poštimalo.. Kako je bilo pri vas v podobnih situacijah bolezni, rasti zob?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pa smo na mleku....
12.1.2010 17:04:15   
Katy78
Sicer ti iz izkušenj z Nikom ne znam povedat, ker je imel samo dve manjši virozi, ki nista vplivali na apetit, ampak če pomisliš nase, ko si bolna, ti tud ne paše ne vem koliko jest. Sem brala enkrat v eni reviji članek neke pediatrinje, da kakšno napako delajo starši, ki bolnega otroka silijo da naj je. Ko je človek bolan, rabi organizem vso energijo za boj proti bolezni, ne pa da jo troši še za prebavljanje hrane. Je pa res, da starši to težko razumemo, ko se gre za našega otroka. Jaz bi ji na tvojem mestu ponudila, ne bi je pa silila, če hrano zavrača. Fajn je pa, da dobro pije, to bi jo pa kar malo posilila oz. nonstop ponujala. Upam, da se čimprej pozdravi! user posted image

(odgovor članu Petka09)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pa smo na mleku....
12.1.2010 17:07:46   
Urska09
Petka, brez skrbi! Tko kot si rekla: kako došlo, tako prošlo. Pri nas je bil štrajk pri vsakem zobku. Nobene GH ni marala, razen mleka in mlečnih kašic. V času bolezni pa še huje. Samo dojenje. Drugega nič. Te čist razumem. Tud jaz sem obupavala in se spraševala, če bo sploh kdaj bolje. Pa se je vsakič uredilo.

(odgovor članu Petka09)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pa smo na mleku....
12.1.2010 17:14:36   
Petka09
Super, punce, hvala.
Hja, to je tko, da ko se zgodi neka sprememba se pol kr sekiraš, če boš še prišel nazaj v stare tirnice.
Ko je prehitro zavrnila mleko sem se sekirala zard tega... Zdej pa ko je izključno na mleku, mi pa spet ni prav. Ampak prav imate, če se človek ne počuti dobro, mu res ne paše jest. Tko da s čajem in mlekom je zdej super, glavno, da neki da vase. Ji pa res ponujam za pit dovolj....
Mah, bogi so res tile malčki! Pa hudič je, ko se bo še na to treba navadit, ko pridejo v vrtec oz. varstvo.... men se kr zdi, da bo "konc sveta", če bo veliko bolna oz. me je strah vseh teh morebitnih bolezni.

(odgovor članu Urska09)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pa smo na mleku....
13.1.2010 8:26:56   
Urska09

IZVIRNO SPOROČILO: Petka09

Mah, bogi so res tile malčki! Pa hudič je, ko se bo še na to treba navadit, ko pridejo v vrtec oz. varstvo.... men se kr zdi, da bo "konc sveta", če bo veliko bolna oz. me je strah vseh teh morebitnih bolezni.


Joj, meni tudi!! Bolj se bliža datum odhoda v varstvo in s tem seveda čas bolezni, bolj me stiska....Vem, da moram pozitivno razmišljat, pa ne gre in ne gre user posted image Oh, ti naši otročki!

Petka, a je s tvojim malčkom danes kaj bolje?

(odgovor članu Petka09)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pa smo na mleku....
13.1.2010 8:29:41   
Ulla80
do prvega leta ima otrok več kot 80% vseh potreb pokritih z mlekom user posted image tak da brezskrbi, ne bo nič narobe, pa ko bo zdrava, bo normalno jedla naprej...pri nas je tud pri vsaki bolezni štrajk, pa sam joška je takrat ok...pa ni noben podhranjenuser posted image

_____________________________

..tko ovdje ne poludi, taj nije normalan!

Spet se mi je na bolš poslabšalo!!

Ja znam da me ljubite, u ljubavi je spas, izpred oči mi se gubite, volim i ja vas!

(odgovor članu Urska09)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pa smo na mleku....
13.1.2010 10:58:46   
kristinaj
ne skrbi.... bo minilo..

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu Petka09)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pa smo na mleku....
13.1.2010 11:29:19   
Petka09
IZVIRNO SPOROČILO: Urska09
Petka, a je s tvojim malčkom danes kaj bolje?


Ja, Urska, dans je pupa boljše... Je pa še bleda, bolj utrujena, še vedno pije samo mleko. Bo boljše.....


Hvala vsem za spodbudo!

(odgovor članu Urska09)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pa smo na mleku....
13.1.2010 13:45:47   
Urska09

IZVIRNO SPOROČILO: Petka09


Ja, Urska, dans je pupa boljše... Je pa še bleda, bolj utrujena, še vedno pije samo mleko. Bo boljše.....



user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Petka09)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Meningokokna okužba najbolj ogroža otroke ...
Invazivne meningokokne okužbe so med najpogostejšimi vzroki za gnojno vnetje možganskih ovojnic ali meningokokni meningi...
Kako se živi brez mame? Težko. A nekateri ...
Kako živeti brez srca, pod katerim ste dihali in rasli, preden je svet postal nepredvidljiv.




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?