|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kaj uporabljate oz.kako dolgo
11.1.2010 20:55:01   
zaspancek1
Tudi pri nas uporabljamo robcke ze od samega zacetka in ni nobenih problemov, zato pac ne kompliciramo. Najboljsi so nam DM babylove sensitive.

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kaj uporabljate oz.kako dolgo
11.1.2010 21:37:59   
dushka
kmalu sem začela uporabljat čistilne robčke in nimam nobenih problemov.

(odgovor članu zaspancek1)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kaj uporabljate oz.kako dolgo
11.1.2010 21:51:12   
ledenka
za doma uporabljam Müllerjeve robčke in vodo, previjam v kopalnici, tako da nimam dodatnega dela s posodami za vodo. za zunaj in na potovanjih pa uporabljam Hippove robčke. Star je 8 mesecev.

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu dushka)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kaj uporabljate oz.kako dolgo
12.1.2010 9:10:10   
bskrle
od rojstva čistilne robčke, občasno tudi vato  oz. gazo in vodo.
Sicer pa ritko saj 1x na dan tudi umijem.


_____________________________

Mama štirih deklic in 5ra

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kaj uporabljate oz.kako dolgo
12.1.2010 10:09:32   
baby blue
Jst sem jo nekje do 1 meseca z vodo in krpico potem pa z pampers robčki... Sam zdej mi je kar nekaj spet nazaj potegnilo in sem spet na vodi in krpici... user posted image user posted image

_____________________________

Lana mi je ime, naj vsak zdaj to ve. 14. septembra 2009 ob 13:37 sem prijokala na svet.

Rojstvo: 14.09.09 - 2910g, 50cm
1.leto: 14.09.10 - 9240g, 76cm

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Kaj uporabljate oz.kako dolgo
12.1.2010 10:43:07   
zmajči25
Mi tudi z vato (ali to-to krpicami) in vodo, občasno tudi z robčki pampers sensitive ali nivea sensitive. Če je pokakana pa obvezno rito umijem tudi z vodo. Zaenkrat ni bilo problemov (stari smo 18dni), vzamem pač tisto, kar mi je pri roki.

(odgovor članu baby blue)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Kaj uporabljate oz.kako dolgo
12.1.2010 10:44:21   
Bananček
Jaz sem najprej uporabljala robčke TO-TO - do cca 2 meseca. Zdaj pa uporabljam vlažne DM robčke, s tem da jih isto pomočim v vodo, zato da so topli. Za na pot imamo pa samo robčke. TO-TO so se mi potem zdeli kar dragi, zato zdaj delam tako kot sem napisala. Je pa res, da nismo imeli nič težav z vnetji.

(odgovor članu baby blue)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Kaj uporabljate oz.kako dolgo
12.1.2010 12:49:44   
malamucka
jaz uporabljam vlažilne robčke od začetka, ampak doma narejene user posted image . skuham pravi čaj, dodam malo mandljevega olja in v tem namočim kaj dobim pod roko... tetra robčki, vato ali plenične predloge... user posted image

(odgovor članu Bananček)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Kaj uporabljate oz.kako dolgo
12.1.2010 13:48:04   
liliana
Do konca uporabe plenic samo z vato in vodo....razen, ko smo bili na poti, sem uporabila robčke......

(odgovor članu malamucka)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Kaj uporabljate oz.kako dolgo
12.1.2010 14:09:13   
tulpek
Še vedno ga umivam z vodo in blazinicami iz vate (Muller) in ga še nekaj časa bom. Vlažni robčki so samo za na pot.

IZVIRNO SPOROČILO: lilip

V celjski porodnišnici že sestre pri negi uporabljajo vlažilne robčke. Jaz sem tudi začela takoj, ker je bila vsaka plenička pokakana; če sem umivala z vato, se mi je vse muckalo, ni šlo lepo dol, če pa bi uporabljala tetra planičke, bi pa lahko samo prala in prala...


Js pa tega nisem videla user posted image user posted image user posted image So ga čistili samo z vodo in tetra plenico, nobenih vlažilnih robčkov ni bilo.
Pa ne uporablja se tista prava vata, ki smo je vajeni, ampak take krpice iz vate, jih je več vrst, ki se nič ne muckajo in so prav za to narejene.

(odgovor članu lilip)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Kaj uporabljate oz.kako dolgo
13.1.2010 14:00:11   
aromaja
Naša ima 4 mesece (lih danes) in jo umivamo še vedno samo z vodo. Če je ful mastno pokakana, brizgnem še malo mandljevega olj v vodo. Jaz uporabljam tavelike vatke iz Mullerja, moj dragi ma pa rajš to-to krpice. Ko gremo pa k mojim n obisk, mam robčke, ampak tut takrat mi mati v lavorčku prinese vodo, pa jo umijem z namočenimi v vodo.

_____________________________

Whatever.

(odgovor članu tulpek)
Neposredna povezava do sporočila: 36
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





To je razlog, zakaj se dojenčki zbujajo po...
Strokovnjaki so prišli do razloga, zakaj se dojenčki ponoči zbujajo. Raziskave so pokazale, da gre za evolucijo oziroma ...
Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...




zanositev
xtinchy

V kolikšnem času ste prvič, ko ste se odločili, zanosili?

v 3 mesecih (65%)

čez pol leta (11%)

čez 9 mesecev (4%)

čez 12 mesecev (3%)

več kot 12 mesecev (11%)

s partnerjem ne moreva imeti otrok po naravni poti (6%)


Število vseh glasov: 410

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!