Bugaboo Bee (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroška oprema



Sporočilo


Tanja_ -> Bugaboo Bee (11.1.2010 16:06:07)

Torej, zanima me, če ima katera omenjeni voziček?Kako se obnese na off-road terenu, glede na to, da ima mala kolesa?Želela bi ga kupiti, ko bo hčerka stara slabo leto, pa se ne bi rada nasankala, da potem z njim ne bom mogla drugje kot po asfaltu. Se pravi, ali se obnese tudi po makadamu, bolj grobem makadamu?....Izkušnje, mnenja...Hvala!




ledenka -> RE: Bugaboo Bee (11.1.2010 16:09:17)

jaz sem ga hotela, pa je sedež tako majhen, da je bil M. že pri 6 mesecih utesnjen.

za off road po moje ni, za kak utrjen makadam pa menda ne bo težav




Tanja_ -> RE: Bugaboo Bee (11.1.2010 16:12:08)


IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

jaz sem ga hotela, pa je sedež tako majhen, da je bil M. že pri 6 mesecih utesnjen.

za off road po moje ni, za kak utrjen makadam pa menda ne bo težav


Vidiš od blizu si ga še nisem uspela ogledat-da je tako majhen? Potem je brezveze, da bi si ga omislila....Se bom mogla do trgovine odpeljat[sm=smiley1.gif]




tinaaja -> RE: Bugaboo Bee (11.1.2010 16:56:09)

IZVIRNO SPOROČILO: Tanja_


IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

jaz sem ga hotela, pa je sedež tako majhen, da je bil M. že pri 6 mesecih utesnjen.

za off road po moje ni, za kak utrjen makadam pa menda ne bo težav


Vidiš od blizu si ga še nisem uspela ogledat-da je tako majhen? Potem je brezveze, da bi si ga omislila....Se bom mogla do trgovine odpeljat[sm=smiley1.gif]


res je ozek, moja pri 9m v bundi je bila stisnjena not... je pa to bolj mestni vozicek. oz marela kot marela - saj gredo vsi po makedamu,sam trese jih zlo [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]  




Stran: [1]