Sab Simplex - uspavalo? (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Minki -> Sab Simplex - uspavalo? (27.6.2005 14:34:06)

Zanima me, če se katera spozna na sestavine teh kaplic in mi lahko odgovori, ali delujejo uspavalno. Danes sem namreč poiskusila brez kapljic. Pa je spal le dvakrat po dvajset minut. Cel čas sva se dojila in če ni bil na dojki je sesal rokico, malo je tudi jokal. Predvidevala sem, da ga ne zvija več tako močno kot pred nekaj tedni. Potem pa je okrog 13h začel bolj močno jokati in sem mu dala 10 kapljic Sab Simplexa nato pa se je še malo dojil. Sedaj pa spi že kakšno uro. Sprašujem se ali so se umirili krčki ali pa so ga kapljice uspavale. Upam, da ne.
Prosim za izkušnje oz. mnenja.
LP, Minki




dinika -> Sab Simplex - uspavalo? (27.6.2005 14:37:23)

Mislim da so se umirili krči.
Moja tudi ni dobila nekaj dni kapljic pa je kljub temu spala.




Lauri mauri -> Sab Simplex - uspavalo? (27.6.2005 14:42:28)

Moja :duda: je imela krčke po 2. mesecu in zdravnik mi je svetoval te kapljice. Jaz nisem opazila, da so ji pomagale proti krčem, a pomagale so nam, ker je bil :duda: všeč okus (po vaniliji) in je samo po tem nehala jokati. Te kapljice pa naj bi stisnile zrak v želodčku in črevesju. Tudi sama sem probala dozo za odrasle a nisem čutila sprememb (verjetno te mora kaj matrati, da čutiš učinek :))




Naty*Taja -> Sab Simplex - uspavalo? (27.6.2005 14:45:06)

Maš prav!Čist možno - naš jne od začetka spal,ko pa je bilo preveč kaplc, ga je pa spet zvijal!? Res vprašanje ka je not!?Pa še prebavo si lahko uniči,ker se zaradi kapljic poleni že tako razvijajoče se črevo.
No ko bsem to slišala sem mu takoj nehala to devat in ga zdaj raje mal "pofedramo" pa je.Zdej tud po četrti zjutraj spi, ko je bilo prej auf za celi dan!
Po moje - če se le da kr nehajta.




mehurčica -> Sab Simplex - uspavalo? (27.6.2005 15:20:57)

Po moje pa spi, ker nima krčkov(ker mu kapljice pomagajo). Drugače ga pa krčki prehitro predramijo.




Moyca_ -> Sab Simplex - uspavalo? (27.6.2005 20:07:30)

mislim da bi potem lahko rekla da so mojemu delovale kot poživilo- on do 4.meseca ni spal nič:)-




Willson -> Sab Simplex - uspavalo? (27.6.2005 23:43:18)

V kapljicah so tudi sestavine, ki delujejo uspavalno( vendar ima zdravilo na vsakega otročka drugačen učinek), zato ga nekateri pediatri ne predpišejo radi pred tremi tedni otrokove starosti. lp




Stran: [1]