Babylove pleničke (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Lauri mauri -> Babylove pleničke (27.6.2005 14:14:56)

Lepo prosim mamice, ki uporabljajo babylove pleničke kakšne izkušnje imate!! jest sem se 2x prepičala, da so pamperske :( in imamo Fixies. Bi pa probala še te, ker se mi celotna kolekcija Babylove zdi :) pa še ceneje je. Hvala!:love:




afrika -> Babylove pleničke (27.6.2005 14:17:27)

Nam so THE ONE AND ONLY!:bravo:




Anonimen -> Babylove pleničke (27.6.2005 14:17:33)

mi smo jih zdej mel prvi paket in so mi super :bravo:

lara




mehurčica -> Babylove pleničke (27.6.2005 14:19:46)

Babylove pleničke so narejene iz enakih materialov kot Fixies-na notranji strani, tam ko je ritka, je tak fajn mehko.9nebesa Tudi Hoferjeve-Mylove so takšne(pravzaprav so enake kot DM-ove, ampak malo cenejše). Edina razlika od Fixies je, da so trakci drugačni.

David ima za ponoči Fixies, za podnevi pa Babylove ali Mylove. Ma vseeno bolj Fixies zaupam za ponoči.:zmeden2:

Lp




Slonica -> Babylove pleničke (27.6.2005 14:19:53)

tudi nam so OK predvsem so mehkejše pa ni vsakič mokra ob straneh




Tarina mami -> Babylove pleničke (27.6.2005 14:25:49)

Živjo Lauri mauri!
Ne boš verjela, ravno danes sem hotela na forum dati moje mnenje o babylove pleničkah.
Do sedaj smo izprobali: poljske Pampers:((, nemške pampers:(, huggies:((, ta boljše in navadne fixies :. od vseh teh so mi bile ta boljše fixies :)najbolj všeč, dokler nismo v soboto kupili prvi zavitek babylove:bravo:.
Meni se zdijo odlične: zelo mehke, lepo vpojne, ne tiščijo okoli pasu (imajo raztegljive ježke in razegljiv ledveni del), ne prepuščajo,.. skratka - najboljše od vseh zgoraj omenjenih. Tudi cena je kar OK - za 50 pleničk cca 2.000 SIT - za trojko. Moramo porabiti še zalogo nemških pampersk, potem pa se ne ločujemo od babylove.




Pinga -> Babylove pleničke (27.6.2005 14:30:06)

Mi smo se skoraj dve leti vozili v Avstrijo po Pamperske, kajti je razlika med pampers, kupljenimi pri nas in v Avstriji.

Sedaj pa že dva meseca kupujemo Babylove, sicer hlačne, ker je stara že 2 leti in 2 meesca, ampak smo fulllll zadovoljni. Se nam zdijo boljše kot naše pamperske. Vsekakor zelo priporočamo.

Naj pa izkoristim še to priložnost in se pohvalim, da je bila naša pikica cel vikend brez plenic in niti enkrat polulana. Samo čez noč smo ji za vsak slučaj še dali pleničko, ki pa je bila zjutraj čisto suha.

:sloncek::sloncek::sloncek:




Pikabu -> Babylove pleničke (27.6.2005 14:37:54)

Meni so bile tudi všeč in sem upala, da bomo nadaljevali s temi pleničkami, pa je dobila čisto vneto ritko. Zdaj smo šli nazaj na pamperske (Mullrjeve), pa je rita spet lepa. :bravo::bravo::bravo: za ritko in :((:((:(( zaradi plenic.




dinika -> Babylove pleničke (27.6.2005 14:38:53)

So taboljše in zdržijo celo noč pa še fajn mehke so.
Probaj ne bo ti žal!!!




Urška// -> Babylove pleničke (27.6.2005 14:48:07)

jaz sem jih dobila za darilo in so mi bile ful fajn,dokler je bila pupa še na široko povita, ko pa je parkrat zaradi vročine nisem široko povila pa je bila vsa mokra skozi

lp




nejcko -> Babylove pleničke (27.6.2005 15:14:48)


Mi smo tudi kar redni in zelo zadovoljni uporabniki teh plenic.





ruki -> Babylove pleničke (27.6.2005 16:04:24)

mi jih ze nekaj casa uporabljamo in smo zadovoljni. ni nobenih reakcij. fajn so.




Lauri mauri -> Babylove pleničke (27.6.2005 16:32:34)

No prjatelca mi jih boš par posodila da jih sprobamo ko pridemo naslednjic na :kava: ;)




ruki -> Babylove pleničke (27.6.2005 16:47:24)

ja sj se mi je kr zdel da si tole ti.
ja valda ni panike. dobite za probat. :)




AEL -> Babylove pleničke (27.6.2005 17:23:51)

:bravo::bravo::bravo: Super so! Priporočam tudi za čez noč.




pika** -> Babylove pleničke (28.6.2005 7:53:44)

Z njimi (2-5kg) smo začeli, ker sem iskala najmanjše. Pamperske(2-5) in Fixes (3-6 ) so bile Gašperju prevelike.
Fixes za nedonošenčke ( pod 2,5kg) sem do zdaj našla samo v Baby centru,samo jih nisem kupila, ker sem bila z Babylove zadovoljna.:bravo:
Skratka Babylove so zakon.:sloncek: Zdaj, ko smo šli na številko večje malce probavam, ali mu odgovarjajo katere druge pleničke.:duda:
Po Pamperski in Huggici ima ritko kot pavijan:(( .Tudi plenične podložke nič ne pomagajo.Huggica mu tudi premoči:grrr:. Komaj čakam , da jih porabimo. Definitivno bom uporabljala samo Babylove in Fixes Air Activ Plus.:sloncek:




Stran: [1]