Zobki? (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


pikipo -> Zobki? (10.1.2010 18:26:06)

Moj[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/duda.gif[/image] se zadnje dni fuuul slini. Kar teč mu iz ust, ponoči se pogosteje zbuja in zadnje par dni tudi kaka bolj pogosto in bolj kašasto kot ponavadi. Kaj mislite? Bi lahko bili to znaki za prihod prvega zobka? Čez par dni bo star 8 mesecev. Koliko časa preden se je pokazL zobek imajo ponavadi takšne znake? Na dlesnih pa ne tipam nobenih izboklinic. 




dushka -> RE: Zobki? (10.1.2010 22:43:32)

Moja je dobila prvi zobek šele pri 10 mesecu. Se je pa začela slinit že full prej.




Urska09 -> RE: Zobki? (10.1.2010 22:53:54)

Nekaj dni preden je zob pokukal ven. Max. 1 teden.




Katy78 -> RE: Zobki? (11.1.2010 8:18:41)

Pri prvih štirih se ni nič slinil, zdaj pri petem se pa je. Ne vem, kakšen teden do deset dni prej preden je zobek ven pokukal.

Glede izboklinic na desnih - moj Nik jih ni imel nikoli. Ravno zdaj pri petem zobku sem na torek pregledala dlesni, če se kaj pripravlja, ker se je začel ponoči malo več zbujat, pa ni bilo videt nič, nobene izbokline, nobene rdečine. Ko pa se je 2 dni kasneje med previjanjem nekaj zvijal in smejal, pa sem videla belo črtico na dlesni, naslednji dan pa je bil zobek že zunaj.




daisyb -> RE: Zobki? (11.1.2010 11:32:52)

moj se je slinil kar veliko prej.....prvi zobek je dobil pred 5 meseci...slinil pa se je ze dva meseca prej...pa porival roke v usta...1.1. pa smo dobili ze tretji zobek....zaenkrat je slo vse v redu.




urshak -> RE: Zobki? (11.1.2010 12:14:32)

Mi se slinimo že od 3. meseca naprej, zdaj smo stari že 5 in pol, pa še vedno ni nobenega zobka. Slini se pa tako, da ji v šali pravimo buldog[sm=smiley36.gif].




Urska09 -> RE: Zobki? (11.1.2010 12:36:07)

Dojenčki se slinijo tudi zato, ker ne znajo sline požirati. Naša je stara skoraj 11 mesecev, vse enke in dvojke so že zunaj, slini se pa še vedno. Od 2. meseca dalje.




Stran: [1]