Kje v Ljubljani... (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


lexl -> Kje v Ljubljani... (9.1.2010 16:51:42)

ali okolici bi našli fajn gostilno, ne predrago, z notranjimi igrali za otroke. Praznovali bomo namreč mojo 40-letnico, imeli fino kosilo in družbo. Moja dva  sončka, stara 4 in 2 leti sta pa tko naspidirana, da zdržita mogoče uro in pol pri miru sedet, pol je pa že cela gostilna njuna. Vem za Jurmana, ampak mogoče je pa še kakšna... Prosim na plano s svojimi izkušnjami.
Lep pozdrav




Gina -> RE: Kje v Ljubljani... (9.1.2010 17:00:16)

Jaz za drugega kot za jurmana ne vem. A se lahko malo prislinim na tvojo temo, ko se gre že za gostilne:
Kje v Lj. je kakšna gostilna, ki ima med dnevom žena in materinskiim dnem fajn živo muziko, primeren prostor za več ljudi (40-50) in ni preveč draga?




buči -> RE: Kje v Ljubljani... (9.1.2010 17:05:23)

Mini igralnico imajo tudi Pri Novak. Samo so to gostilno zdajle pred novim letom totalno skritiziral. [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]

Prestavi rd na poletje, pa pojdi v Kavala. Tam sigurno ne boste razočarani! Malo heca, sorči. [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]




Urshy78 -> RE: Kje v Ljubljani... (9.1.2010 17:20:22)

jaz bi ti priporočala Jurmana




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (9.1.2010 20:20:20)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Gina -> RE: Kje v Ljubljani... (9.1.2010 21:10:34)

IZVIRNO SPOROČILO: MILLEENA

ZA GINO!!!!Joj jaz vem samo za Livado in v Motelu Medno... Oboje poceni, samo hrana v Livadi je "bogpomagaj", saj veš takšna običajna... Medno je pa morda malce precej ven iz LJ, še posebej iz tvoje strani.


A muzika pa je na livadi - ker to mi je za to reč skoraj bolj važno kot hrana?




Naja31 -> RE: Kje v Ljubljani... (9.1.2010 21:40:06)

Jurman je meni obupna gostilna.
Enkrat smo bili tam na otroškem rojstnem dnevu, ni zraka, v tistih igralnicah je vroče, hrana je čist brez vezna, za množice.

Drugače se mi zdi to, da tvoja dva sedita uro in pol pri miru za to starost prav neverjetno. Pohvalno.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (9.1.2010 22:35:02)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Stran: [1]