kopanje-ker (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


metaa -> kopanje-ker (27.6.2005 10:54:23)

Ker ima naša 4 mesece, ji je tista banjica v previjalni že kar premajhna, pa tudi ful šprica naokoli. Doma pa banje nimamo, le tuš, vendar jo pa nočem le tuširat, saj se mi zdi fino, da otrok lahko čofota po vodi in se tudi tako uči. A ste ve kupile eno večjo banjico za vaše?




BONI* -> kopanje-ker (27.6.2005 11:10:31)

Ja, po moje se ti res splača kupiti kakšno večjo banjico, da jo boš lahko dala kar v tuš kabino. Saj take navadne, brez raznih grč za sedenje in posodic za milo ipd. sploh niso drage. Pa še čofotala bo lahko po mili volji.
Nam je naša banjica tudi že zelo majhna, zato ga počasi navajamo na stolček za v tavelko banjo (ala fliper varjanta). Res pa je, da je naš že star 6,5 meseca.

lp, Boni




piščanc -> kopanje-ker (27.6.2005 11:19:30)

mi smo nabavili kar malo večji čeber za perilo, ki ga lahko postaviš tudi v tuš




Anonimen -> kopanje-ker (27.6.2005 11:34:51)

Jaz bi nabavila čimvečjo banjico, toliko da še gre v tuš kabino.




Lunca1 -> kopanje-ker (27.6.2005 12:15:22)

Mi smo jo tudi dal kar v večji čeber za perilo. pa tega lahko daš v tuš kabino in ti ni potem treba nosit ven in noter, ampak samo tam lepo natočiš in potem zliješ ven.




babylove -> kopanje-ker (27.6.2005 12:40:43)

Jaz sem ga prestavila direktno v veliko banjo, ker jo pač imamo. Če bi imeli samo tuš, pa bi kupila eno navadno plastično banjico, ampak ne tako majhno, da bi šla v tuš kabino. Naš je namreč poleg sedenja rad tudi iztegnjen v banji, plava hrbtno in prsno :)-. Zato bi vzela večjo banjico in bi jo pač nekje postavila.




lin -> kopanje-ker (27.6.2005 12:43:43)

Mi smo tudi tamajhno banjico pri 3-4 mes.prerasli in smo kupli večjo,pol od 6 mes dalje pa jo kopamo tako da dam en okrogel malo večji in višji lavorček v banjo in ga napolnem z vodo in jo dam not čofotat pol pa stušem sperem,no velikokrat pa se tudi samo tuširamo.




Skabi -> kopanje-ker (27.6.2005 14:23:55)

Mis mo imeli čebriček. Zdaj, ko že sedi, ga pa posedem na brisačko v tuš kabini in stuširam. Če pa hoče čofotat, lahko tudi v tušu zamašim odtok, natočim vodo in že imamo morje!




Stran: [1]