Mothercare LJ - že odprta igralnica? (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


Nika v službi -> Mothercare LJ - že odprta igralnica? (7.1.2010 11:02:52)

Torej, zanima me, če je katera že bila nedavno kaj v Mothercare oz. če kdo ve, ali je njihova igralnica že odprta?




petruska -> RE: Mothercare LJ - že odprta igralnica? (7.1.2010 14:35:02)

Kje v BTC-ju pa je?




Nika v službi -> RE: Mothercare LJ - že odprta igralnica? (7.1.2010 14:42:58)

http://www.btc-city.com/zemljevid.php?n=1&stavba1=10&sektor1=3&trgovina1=Mothercare





Urshy78 -> RE: Mothercare LJ - že odprta igralnica? (7.1.2010 18:38:26)

IZVIRNO SPOROČILO: petruska

Kje v BTC-ju pa je?


nasproti city parka




živa -> RE: Mothercare LJ - že odprta igralnica? (7.1.2010 23:40:06)

Jaz sem bila pred novim letom, pa ne vem, kakšno igralnico misliš. Tam, kjer prodajajo stvari za ustvarjanje in igrače, so postavljene npr. mizica z barvami, igrače, ki jih lahko preizkusiš ipd. Igralnega kotička posebej pa nisem videla (lahko pa, da je).

Lp,

živa




Nika v službi -> RE: Mothercare LJ - že odprta igralnica? (8.1.2010 9:12:30)

No, sem povprašala direktno v MC in dobila odgovor, da se igralnica odpira šele konec februarja. Bo očitno treba še počakat.




ninocka -> RE: Mothercare LJ - že odprta igralnica? (8.1.2010 10:09:27)

Nika, jst sem klicala vceraj tja, ampak vmes, ko je zvonil telefon, je Ruben polil caj po sebi in tleh in sem potem tekla njega preoblacit in pucat, pol sem pa pozabila se enkrat poklicat [sm=smiley9.gif]

Ziva, v zgornjem nadstropju bo igralnica [sm=bravo.gif]




Nika v službi -> RE: Mothercare LJ - že odprta igralnica? (8.1.2010 12:48:35)

IZVIRNO SPOROČILO: ninocka

Nika, jst sem klicala vceraj tja, ampak vmes, ko je zvonil telefon, je Ruben polil caj po sebi in tleh in sem potem tekla njega preoblacit in pucat, pol sem pa pozabila se enkrat poklicat [sm=smiley9.gif]



Ni blema, jaz sem poslala kar mail in dobila odgovor.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Stran: [1]