1.leto in mleko (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


lin -> 1.leto in mleko (26.6.2005 22:09:13)

Pozdravljene,že zadnjič sem imela eno vprašanje o mleku na katero ste mi lepo odgovorile,zdaj pa me zanima še neki.
Jaz Lin dajem že od enega 7-8 mes.dalje navadno mleko za prekuhat in ne Aptamila.
Občasno sem ji že dala Alpsko,zanima me pa če po enem letu lahko otrok pije samo Alpsko ali je priporočljivo še naprej da ji dajem mleko katero je potrebno prekuhat.
LP




Marogica -> 1.leto in mleko (26.6.2005 23:06:50)

Mi smo se posvetovali s pediatrinjo, ki je, glede na to da sta oba otroka zdrava in normalno razvita, dejala, da lahko dajemo alpsko melko že od 6. meseca dalje. Prve tri dni razredčeno, nato pa normalno in neprekuhano. PRi obeh otrocih nisem imela težav. Je pa res, da sem ju 3-4 dni opazovala, če bi se pojavile kakršnekoli alergije.




bunkica -> 1.leto in mleko (26.6.2005 23:25:28)

Alpsko mleko,pomursko mleko.......je obdelano na UHT...ultra visoki temperaturi...torej je že dejansko prekuhano.........in ga lahko brez problema dajamo našim malim nekje od 9 meseca,seveda najprej razredčeno pol pa postopoma vedno manj redčiš........

če te kaj izrecno zanima,se mi javi.........moj dela v pomurskih mlekarnah in ti lahko pomagam z podrobnejšimi infoti....

joj.....pa ne delam reklame:ups::ups::ups:




Anonimen -> 1.leto in mleko (27.6.2005 7:24:35)

:zmeden: hmm..js tisi dajem alpsko mleko že od 8. mesca. prej pa hipp

lp, lara




BARBARA R. -> 1.leto in mleko (27.6.2005 7:25:24)

Če si ta korak že naredila, ni prav nič važno ali je to z alpskim ali z navadnim kravjim mlekom.

Iz srca ti želim, da čez leta ne bo negativne reakcije na kravje mleko.

:muca:




lin -> 1.leto in mleko (27.6.2005 11:46:22)

Bunkica!
Hvala za odgovor,če me bo kdaj kaj več zanimalo se bom vedla na koga obrnit,no pa tudi ostalim hvala za odgovore.
No bomo pa kr na Alpsko prešaltali,no sej ga je že velikokrat pila pa ji ni blo nič.
Pa vsak dan ga manj spije tako bomo kr Alpsko pili.




Stran: [1]