Leclerc (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


bibolina -> Leclerc (6.1.2010 21:57:42)

Hojla!

Zanima me, če katera kej velik kupuje v Leclercu? Eno stvar sem namreč nesla nazaj in imam zdej pri sebi dobropis, ki pa ga morm porabit v enkratnem znesku v roku enega meseca.. je pa problem, ker gre za 99€.. sm prpraulena kšn evro tut spustit, sam da mi ne zapade...[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley19.gif[/image]




evelinka -> RE: Leclerc (6.1.2010 23:01:55)

si iz LJ al MB




bibolina -> RE: Leclerc (7.1.2010 9:04:04)

iz LJ.. misliš da bi ga lahko tudi v MB pokoristila?




bibolina -> RE: Leclerc (7.1.2010 9:04:49)

Še nekaj bi vprašala, mogoče kdo tukaj dela v Leclercu ali pa pozna koga, ki tam dela?




mojcaziga -> RE: Leclerc (7.1.2010 9:33:03)

IZVIRNO SPOROČILO: bibolina

iz LJ.. misliš da bi ga lahko tudi v MB pokoristila?


NE.

Kuponi oz. dobroimetje na kartici se ne more uveljavljat v MB, tudi obratno ne gre.

lp




Mala_princeska -> RE: Leclerc (7.1.2010 9:44:54)

Za 99 Eur lahko orng fasngo nabaviš,

pa saj v Leclercu imajo pa ja vse kar si srce poželi.






muška -> RE: Leclerc (7.1.2010 9:46:16)

zakaj pa nisi zahtevala denarja nazaj? Sicer pa v šoping. Saj tam dobiš res vse




enea -> RE: Leclerc (7.1.2010 10:55:43)

Zakaj ti pa na kartico niso dali, a se to ne da , pa vnovčiš kolikor ti paše, kar ostane se prenese. A to ne gre? Sem v novembru naredila kartico, ker sem gor kupovala sušilni stroj, se pa nisem še tolk poglabljala v kartico.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley13.gif[/image]




MLADAMAMICA -> RE: Leclerc (7.1.2010 11:00:06)


IZVIRNO SPOROČILO: enea
Zakaj ti pa na kartico niso dali, a se to ne da , pa vnovčiš kolikor ti paše, kar ostane se prenese. A to ne gre? Sem v novembru naredila kartico, ker sem gor kupovala sušilni stroj, se pa nisem še tolk poglabljala v kartico.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley13.gif[/image]

a si denar na kartici porabila? če nisi, ti je propadel z novim letom...

glede dobropisa - lahko ti dajo več dobropisov z manjšimi zneski, denarja ne vračajo in ne dajo na kartico...




bibolina -> RE: Leclerc (7.1.2010 11:25:59)

na kartico mi niso hotli dat.. vem, da se v lecleru dobi dovolj stvari, meni kot študentki pa vsak euro pomeni, tako da bi bla zelo vesela, če bi mi lahko dali na kartico.. še za dobropis sem se komaj zbunila..




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (7.1.2010 11:28:59)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Nika v službi -> RE: Leclerc (7.1.2010 11:40:00)

IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA

glede dobropisa - lahko ti dajo več dobropisov z manjšimi zneski, denarja ne vračajo in ne dajo na kartico...



Da denarja ne vračajo, ni res, ker sem jaz dobila denar nazaj. Sicer sem naredila precejšen vihar tam, klicali so odgovorne, ker sem pač vztrajala, da želim nazaj v denarju in ne v dobropisu (šlo je za reklamacijo robe), sploh ker sem sama plačala z gpotovino. Po daljšem pregovarjanju in nekaterih klicih, ki jih je opravila gospa na informacijah, sem vendarle uspela in dobila denar nazaj.

Sama nikdar ne bi pristala na to, da bi dobila dobropis, ki bi ga morala porabiti v enem znesku! Če ne želiš porabiti vsega naenkrat in če nihče ne želi zamenjati s tabo za gotovino, stopi pač še enkrat do Leclerca in prosi za več manjših dobropisov.




MLADAMAMICA -> RE: Leclerc (7.1.2010 14:06:09)


IZVIRNO SPOROČILO: Nika v službi
Da denarja ne vračajo, ni res, ker sem jaz dobila denar nazaj.

Pol si bla pa res težka stranka. [sm=smiley36.gif] ker midva na noben način nisva mogla dobit denarja, so pa nama dali štiri dobropise namesto enega in je bilo lažje porabiti [sm=smiley36.gif]




Nika v službi -> RE: Leclerc (7.1.2010 14:37:29)

IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA


IZVIRNO SPOROČILO: Nika v službi
Da denarja ne vračajo, ni res, ker sem jaz dobila denar nazaj.

Pol si bla pa res težka stranka. [sm=smiley36.gif] ker midva na noben način nisva mogla dobit denarja, so pa nama dali štiri dobropise namesto enega in je bilo lažje porabiti [sm=smiley36.gif]


Ja, res sem bila.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image] Mislim, da povsem upravičeno. Roba je bila kvalitetno neustrezna (neka, sicer zelo luštna, otroška jakna, ki sploh ni bila poceni), zamenjave niso imeli oz. tudi tisto, kar je še bilo na zalogi, je imelo isto napako (zadrga je šla narazen), plačala sem v gotovini in mislim, da ne zahtevam preveč, če pričakujem, da mi gotovino tudi vrnejo.




Stran: [1]