|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   jok v vozičku
26.6.2005 21:20:44   
Naja31
No, pa imamo še eno težavo.
Moj skoraj 3 mesečni sonček je čez dan vedno bolj buden. Problem pa je, da buden noče biti v vozičku. Nekaj minutk je še zadovoljen, malo gleda naokoli v steno košare, potem pa v jok. Zdaj sem se kar začela izogibati sprehodom, samo to ni rešitev. Ok, pa tudi zaradi vročine zadnje dni bolj malo hodimo ven.
A imate kakšen nasvet?
Še vedno ga imam v globoki košari. A ga dam v športni sedež in spustim naklon? :zmeden::zmeden:Ker mislim, da je še premajhen, da bi naklon dvignila. PA tudi zaradi vročine bi ga dala ven iz košare.

Hvala!
Lp, Naja
Neposredna povezava do sporočila: 1
   jok v vozičku
26.6.2005 21:26:26   
k1
jaz moji že dvigujem naklon, ker je že ful radovedna, čeprav je še mala (je nedonošenček). mogoče pa bi rad že kaj opazoval, pa se naveliča stene v vozičku....

hja, kaj vem - nikak ne morem primerjat vaših :duda: z našimi nedonošenčki. no hb ji je košara že čist na tesno, pa bo treba it v športni sedež.


(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   jok v vozičku
26.6.2005 21:35:03   
daisy
nam je pediatrinja rekla, da so :duda: pri treh mesecih lahko dvignjeni za 30 stopinj. kar hitro v športni voziček da bo potešil firbec in manj mu bo vroče. saj ko zaspi ga pa tko spet spustiš v horizontalo.

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   jok v vozičku
26.6.2005 21:45:59   
atinav
Ojla!
Mi smo tudi imeli te probleme...par minut je bilo zanimiva vožnja potem pa skos neko jamranje. Jaz sem to rešila tako da sem ga dala kar na trebušček in od takrat mi vedno full spi v vozičku tudi po 3 in 4 ure...je pa res da spi tudi v posteljici skos na trebuščku. Ne vem mogoče mu probaj malo zamenat položaj.
papa
:)

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   jok v vozičku
26.6.2005 22:06:31   
Anonimen
Moj se nikoli ni hotel voziti. Se je pa zadeva bistveno popravila, ko sem v voziček dala eno tako blazino za na vrtne garniture, da je bilo prijetno mehko. To mu je pasalo.

(odgovor članu Naja31)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   jok v vozičku
26.6.2005 22:20:50   
lan
MI smo pa nasega Lana veliko prevozili v lupinici,tako da,ce imas to moznost,nastavitve lupinice na vozicek,probaj.

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   jok v vozičku
26.6.2005 22:37:27   
lin
Mislim da ga ni otroka ki bolj sovraži voziček kot moja Lin,začelo se je pa tudi pri nas tam nekej pri 3 mes.
Pa sem rekla bo boljše ko jo bom dala v športni del,pa naslonjalo malo dvignila,res je blo malo boljše ma zelo kratkotrajno,pol pa ista pesem.:zmeden:
Komaj zdaj je malo bolše pri enem letu,samo še zdaj ko jo enkrat dam ven da hodi je konec.
Svetujem ti pa da se neizogibaj sprehodom,ker to ni nobena rešitev pa še otrok je prikrajšan za svež zrak,jaz sem vstrajala,pa magari šla majhen giret pa pol na kakšno igrišče,ali park ponavadi pa kr na plažo(no prej ko ni blo še poletje),sem se kam vsedla in smo ble odzuni tudi po 3-4 ure kljub temu da sem z eno roko držala Lin z druga pa porivala voziček.
Morem se pa zahvalit še ostalim mamicam katere so mi potrpežljivo delale družbo.

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   jok v vozičku
26.6.2005 22:57:53   
Blanka77
O, Lin, tud moja se ni hotla ozit od prvega meseca do takrat, ko je sedela. Se je tolk drla notr, da so me vsi čudno gledali. Sedaj pri enem letu mi pa kaže na voziček, da pojdiva ven.

Po moje otroka lahko daš v športni voziček in mumalo dvigneš naklon.

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   jok v vozičku
26.6.2005 22:59:01   
Seven*
Pri nas je bila resitev lupinica namontirana na ogrodje vozicka. Ker je bil naklon, je bil Jakob zadovoljen.. Drugace se je pa drl..

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   jok v vozičku
27.6.2005 10:08:31   
Marogica
Tudi mi smo imeli ta problem. Vendar smo mu sedež dvignili in je bil zelo zadovoljen. Nabavili smo si tudi ležalnik, tako da je čez dan dosti preležal v ležalniku, na vrtu. Trimesečni otrok je že radoveden in hoče marsikaj videtil, tako da košare od 3 mesecev neuporabljamo več. lp

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   jok v vozičku
27.6.2005 15:12:48   
lin
Nevem nam ni pomagalo ne dvignjem naslon ne nič drugega,šele zdaj pri skoraj enem letu je malo bolje.

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Zabava v kostumih
lumpika35

Vprasajte svoje male nadebudnice 3-7 let kaj bi bila po njihovem najbolj nora rojstnodnevna zabava v kostumih?

princeska (64%)

trebusna plesalka (4%)

dobra/zlobna vila (0%)

indijanka (4%)

piratka/gusarka (13%)

drugo (13%)


Število vseh glasov: 45

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!