Jaz sem čist fertik (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


BONI* -> Jaz sem čist fertik (26.6.2005 12:22:19)

Malo prej smo prišli iz dežurne ambulante na Metelkovi. Luka je še vedno ful bogi. Že od srede ima vročino, skoraj nič ne je, kašlja, občasno ima drisko, včeraj je tudi bruhal, danes pa smo zjutraj odkrili še ispuščajčke (rdeče pikice) po hrbtu, vratu, trebuščku in malo tudi že po glavi. Zdravnica je rekla, da ima tudi pordelo žrelo in tonzile. Že drugič je na krvi pokazalo samo virozo. Je pa zdravnica rekla, da lahko, da je 6 bolezen, lahko pa tudi, da bi se razvila slinavka:zmeden::(( in da naj spremljamo dogajanje v ustih (če se bodo pojavile kakšne razjede). No, pa še ritko ima spet čist vneto.
Jaz sem čist fertik. Tako mi je hudo, ker ga vidim, da tako trpi. Zelo sem v skrbeh tudi zato, ker res skoraj nič ne poje. Dojiti se je sploh že skoraj nehal (samo še ponoči mu uspem podtakniti joško), kašice poje par žličk, mleka po flaši spije 50 ml, še čaja ne pije več toliko, kot ga je prejšne dni:(
Tako mi je hudo, ker mu ne morem pomagati. Samo crkljala bi ga, a kaj ko to ni dovolj.
Kaj bi dala, da bi bila lahko bolana namesto njega.

Sem mogla mal potarnat in izlit svojo žalost.

Lp, Boni




Anonimen -> Jaz sem čist fertik (26.6.2005 12:41:26)

ja, hudoje Boni, kose takole nemočen. Kaj naj ti rečem...smo na istem, sicer od četrtka, ampak kljub vsemu, je pa res, da je naš fant že večji, tako da zna povedat, če je žejen, lačen, utrujen, če ga kaj boli...ni kaj, zdržat, upat na boljše čase. MORA it na boljše ;)




urši* -> Jaz sem čist fertik (26.6.2005 12:53:11)

držim pesti , da bo kamlu bolje

:angel::angel::angel::angel:




sergeja26 -> Jaz sem čist fertik (26.6.2005 13:43:04)

Upam da bo čimprej bolje!

Tudi naš Jure ima dons že drugi dan vročine- skos se suče okol 38,2; tud bolj slabo je, je pa skos na joški- še dobro saj mu kakšne druge tekočine- čaja, vode... skoraj nič ne uspem dati... bogi so tile naši mali oikeci ko so tak bolni, pa še ta vročina- sparina zunaj.....

čimprej se pozdravita, pa lp

sergeja:rozica:




sergeja26 -> Jaz sem čist fertik (26.6.2005 13:44:05)

pardon

oikeci= pikeci

cao




BONI* -> Jaz sem čist fertik (26.6.2005 13:49:53)

Sergeja 26, sem se že spraševala, v katerem dialektu se dojenčku reče oikec:)- Me je malo spomnilo na:pujs: Pa ne bit huda! Si me malo v dobro voljo spravila- hvala ti!:rozica:

Upam, da se tudi tvoj pikec kmalu pozdravi in da se ne bo razvilo kaj hujšega! Res so bogi tele naši:angel:

Al bina,tudi za tvojega držim pesti, da bo kmalu zdrav! Je pa sigurno lažje, ko ti zna otroček vsaj povedati, kaj ga matra.

A se samo meni zdi, ali je sedaj res ful otročkov bolanih?

Lp, Boni




urskas -> Jaz sem čist fertik (26.6.2005 14:56:01)

živjo,

tudi pri nas smo že tri dni bogi:(
Žana je v treh dneh uspela iz treh obrokov dojenja priti na pol v celem dnevu. danes je uspela spraviti vase kakšnih 10 ml čaja, 10 ml. korenčkovega soka, pa kakšnih 100 ml mleka v celem dnevu:zmeden:

sploh ne vem kako naj ji uturim kakšno tekočino. Smo pa danes do sedajle brez svečk:bravo: ima samo okrog 38 vročine:(

dežurna zdravnica v petek zvečer je rekla da je glede na krvno sliko viroza:zmeden2: In namesto da bi šli včeraj na morje:morje:, smo zdaj doma.

upam in želim da se vsi mali božčki čim prej pozdravijo.

LP






Bejba -> Jaz sem čist fertik (27.6.2005 7:44:10)

Boni, nič fino ni tole, ja. Sicer ti ne znam svetovati, ampak mi močno stiskamo pesti, da bo z Lukcom kmalu vse v redu in bomo spet pohajkovali naokoli :miska:. Pa enega lupčka še od nas.

Tudi ostalim malčkom želim, da bi čimprej postali stari, živahni navihančki.

Ja, tudi meni se zdi, da je zelo veliko malih pikcov bolanih - na žalost. Upam, da kmalu mine.

LP; Bejba :rozica:




Stran: [1]