rečte mi punce (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


urši* -> rečte mi punce (26.6.2005 12:16:16)

kako je s spanjem na trebuhu? Luka je star 6m in 1 teden in se mi full obrača na trebuh , ko spi. pa me je strah , da ne bi blo kaj narobe , ker so nam v materinski rekli, da se kao se dojenčki na trebuhu tako sprostijo, da pozabijo dihat.
zdej mi pa povejte kako je s tem,ker pol nč ne spim, ker ga celo noč sam obračam, pa vem , da tud njemu ni fajn , sam mene pa skrbi:zmeden:
plis help
tnx


:rozica:




Gina -> rečte mi punce (26.6.2005 12:49:09)

Naš spi že od ne vem katerega meseca na trebuhu, po moje od 4. ali 5. , ker mu je vedno tako najbolj pasalo. Sem nehala vstajat po začetni histeriji in ugotovila
- da nas čisto preveč plašijo
- da tudi če ga celo noč obračam, se bo še 101. obrnil okrog
- da je po zakonu povprečja skoraj nemogoče, da bi se v resnici zadušil zaradi tega
- da je že dovolj star, da ima oživčenje dovolj dobro, da se to ne bi več zgodilo
- pustila sem ga spati tako, kot njemu paše




Naja31 -> rečte mi punce (26.6.2005 15:22:02)

Ojla,

moj Marko cez dan samo se na trebuscku spi in tudi spi veliko bolj trdno kot ce ga dam na bok ali hrbet. Ponoci pa se z najvecjim veseljem zvali na hrbet in da vse stiri od sebe.
Po moje je to nepotrebna histerija, saj smo mi kot novorojencki vsi samo na trebuhu spali.

Lp, Naja




tesa -> rečte mi punce (26.6.2005 16:09:43)

Moj je spal na trebuhu že skoraj od začetka. Samo kakšne štirinajst dni sem ga dajala na bok. Je pa že kmalu sam dvigoval glavico.
Pri pol leta pa sploh ne bi smel biti problem.
;)





atinav -> rečte mi punce (26.6.2005 21:56:14)

Naš Tian tudi že od 3tedna skos spi na trebuščku, tko da mislim da pri vam ne bi sploh smelo biti problema.
papa ;)




Minki -> rečte mi punce (27.6.2005 9:39:34)

Nejc spi na trebuščku odkar sva prišla iz porodnišnice. Nisem vedela, da se tako sprostijo, da bi pozabili dihat. No, skoraj ne verjamem. Sem mnenja, da so naši malčki pravi borci in ne bi kar tako nehali dihat. :zmeden2:




Stran: [1]