Pada dež v LJ??? (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


citrončica -> Pada dež v LJ??? (30.12.2009 19:02:30)


Ja, če je kdo iz LJ, a pada dež zdajle??
Na stojnice bi šli, pa če je dež....[sm=zmeden.gif]
THX!!




Shorty_ -> RE: Pada dež v LJ??? (30.12.2009 19:10:43)


IZVIRNO SPOROČILO: citrončica


Ja, če je kdo iz LJ, a pada dež zdajle??
Na stojnice bi šli, pa če je dež....[sm=zmeden.gif]
THX!!

pada zelo




loremi -> RE: Pada dež v LJ??? (30.12.2009 19:28:46)

res pada zelo, tako da je mogoče skorej boljš it po novem letu
v takem vremenu teče od povsod, ... dežnikov, stojnic, še hlačnice bi ble čist mokre ... boljš kuhančka doma nardit pa mal lučke na smerkci gledat, vsej danes




K_a_t_i -> RE: Pada dež v LJ??? (30.12.2009 19:58:47)

ščije kt iz škafa [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley5.gif[/image]




muco -> RE: Pada dež v LJ??? (30.12.2009 20:28:46)

IZVIRNO SPOROČILO: loremi

res pada zelo, tako da je mogoče skorej boljš it po novem letu
v takem vremenu teče od povsod, ... dežnikov, stojnic, še hlačnice bi ble čist mokre ... boljš kuhančka doma nardit pa mal lučke na smerkci gledat, vsej danes
Al pa it s čolnom na pot.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




citrončica -> RE: Pada dež v LJ??? (6.1.2010 17:48:21)

Pa ne danes!!!
Hvala vsem za odgovore zadnjič- sem šla prej od doma preden sem prebrala kaj,
včeraj pa me RR prijateljica vpraša, če sva šla kljub dežju na stojnice, pa ji pravim ja, saj sploh ni padal, ko sva dol prišla,
in ugotovili sva, da nisem niti prebrala, kaj ste mi napisali, niti se zahvalila...sorry!!!
Je blo pa hecno- moj kliče kolega v Lj, ta pravi da lije, pri nas lije, moj gre pod tuš, pride nazaj, in zunaj še malo kaplja, jaz sem tole pisala, če dobim kak extra hiter odgovor, a sva na hitro odšla..., parkirava na Miklošičevi, malo kaplja, dežnik pri stojnicah zapreva, 1urco malo okrog..., se vrneva po avto- se ulije,
izgleda se naja je usmilil za eno urco in nama je blo namenjen it en krog pošnofat[sm=smiley1.gif]...




Stran: [1]