|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   strah
30.12.2009 11:09:49   
zala007
Živjo mamice.
Marca sem postala mamica druge hčerke, veselje pa se je spremenilo v strah. rodila se je namreč z virusom, ki ji je povzročil krvavitve v možganih. miška je uredu samo ful zaostaja pri 9 mesecih še ne puza niti se ne obrne samo na hrbtu leži drugače je ful dobrovoljček.
z možem si zelo želiva še enega otročka vendar pa je mene zelo strah kaj bo če ne bo s punčko vse uredu.
lepo vas prosim če imate kakšne izkušnje če mi lahko pomagate s kakšnimi nasveti.

zelo vam bom hvaležna
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: strah
30.12.2009 11:40:15   
hektorina
Nič bat, mami! Naš "lumpek" je star eno leto, pri 9 mesecih je bil enaka "nepremičnina". Je pa isti dobrovoljček, ima pa še vedno probleme z motoriko. Komaj kak teden nazaj se premika po ritki, vsede se še ne sam... Vem, da si v skrbeh. Tudi jaz sem. Non stop. Ampak tako pač je. Hodiva v RA, pa ni nobene panike. Ko bo pripravljena bo. Veselo delaj na user posted image user posted image user posted image , da bo imela koga za lovit, ko bo dojela, kako se je fino premikatuser posted image

(odgovor članu zala007)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: strah
30.12.2009 11:55:13   
zala007
hvala si me kar malo potolažla, meni  vsi zdravniki tako govorijo, dajte še enga vam bo lažje ampak je tako težko ko ne veš kaj bo,kako bo.. a bo shodila... a vaš hodi v vrtc

(odgovor članu hektorina)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: strah
30.12.2009 14:37:41   
zala007
upam da me prav razumete. zanima me namreč če ima katera otroka ki ima posebne potrebe in za njim še kakšnega otroka...
moja miška ni ravno otrok s pp pa vendar me zanimajo vaše izkušnje

(odgovor članu zala007)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: strah
30.12.2009 15:30:24   
poiu
Bejba ne kompliceri preveč. vse se bo dobr iztekl, tvoja punčka pa v nobenem primeru ne bo nepokretna. poznam velik primerov k majo pol še otroke ali celi dvojčke. 

_____________________________

Mark, Nika in Kaja Keely, trije soncki ki me dopolnjujejo!

(odgovor članu zala007)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
30.12.2009 16:02:59   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu poiu)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
30.12.2009 16:03:35   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: strah
30.12.2009 16:15:20   
zala007
sej niti ne  kompliceram samo zanima me. moja punčka ful zaostaja v motoriki in kr ne vidm konca. sej napreduje samo res zelooooo počasi. ne vem a sm res smotana kokr eni pravjo ko rečem da bi mela še enga....ne  vem moj pravi ne sekiri se vse bo kul, sej vidš kako napreduje.... on bi mel takoj js pa......

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: strah
30.12.2009 16:16:45   
zala007
aja metulj 333 hodiva na fth vendar se mi ne zdi nič bolje, kam pa vidva hodta ...

(odgovor članu zala007)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
30.12.2009 17:09:14   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu zala007)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako se živi brez mame? Težko. A nekateri ...
Kako živeti brez srca, pod katerim ste dihali in rasli, preden je svet postal nepredvidljiv.
Meningokokna okužba najbolj ogroža otroke ...
Invazivne meningokokne okužbe so med najpogostejšimi vzroki za gnojno vnetje možganskih ovojnic ali meningokokni meningi...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?