Kaj storiti v primeru... (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


puppa -> Kaj storiti v primeru... (27.12.2009 16:40:43)

...da ugotoviš, da ti nekdo sledi na forumih na netu? In bere tvoje objave, jih komentira in dodaja podrobnosti iz tvojega življenja - ne nujno pikantne, pa vseeno ne želiš, da pridejo v javnost (beri: na forum).

Kaj ostane človeku? Da popolnoma preneha uporabljati net (razen emaila - pa še tu se da vdreti, če se nekomu resnično da).




Anonimen -> RE: Kaj storiti v primeru... (27.12.2009 16:42:34)

poklices policijo. imajo tudi oddelek za medmrezni kriminal.
samo ne verjamem, da bos kaj dosegla.
se je sclovek spravil rusit mojo internetno stran. se pravi, da je poskodoval mojo lastnino za katero placujem. pa ni bilo nikakrsnega interesa s strani policije.




puppa -> RE: Kaj storiti v primeru... (27.12.2009 16:55:38)

IN ko si videla, da ni interesa na policiji - kaj si storila? Kako si to rešila?

Jaz v bistvu "storilca" ne poznam. Niti nimam kakšnih pomembnih zadev oz. stvari, v katere bi vložila ne vem koliko truda, na netu. Mi pa, jasno, gre na živce to vohunjenje, ki mu ne vem vzroka.




Anonimen -> RE: Kaj storiti v primeru... (27.12.2009 18:37:24)

jaz ga osebno poznam....samo, ko je videl, da mislim resno in da imam namen resit zadevo tudi s policijo je nehal srat!
verjetno ce bi jaz pritiskala na policijo, da bi tudi oni ukrepali...
najbolje,da poklices na kako PP in informativno vprasas




Gina -> RE: Kaj storiti v primeru... (27.12.2009 21:09:56)

Saj lahko ugotoviš, kdo to je. Upravljalci forumov imajo podatke. Če prijaviš, jih morajo posredovati. Ko pa veš, za koga gre, je pa stvar naprej mnogo bolj enostavna.




TomTaylor -> RE: Kaj storiti v primeru... (27.12.2009 21:22:04)

Florina ima/ali je imela/ podobne težave, mislim, da. Pošlji ji ZS in vprašaj.

Drugače pa jz sploh ne štekam kako se nekomu to ljubi. Kaj je res tem ljudem tako dolgčas?




Stran: [1]