Kanarčka z kletko - oddamo (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Hišni ljubljenčki >> Živali iščejo nov dom



Sporočilo


blaža -> Kanarčka z kletko - oddamo (27.12.2009 14:51:10)

moj oče ima dva kanarčka oz edne je kanarček, drugi pa gardelinček al neki takega. Na žalost ju mora oddati zaradi spleta okoliščin. Podaril bi ju z kletko vred oz vsak ptiček ima svojo kletko.

Problem je, ker nista rosno mlada, vseeno pa ju ne more kar spustiti v naravo, ker bi poginila, ali pa bi ju kakšna mačka pohrustala, ker sta navajena kletke.

Kaj je kdo z obale ali blizu, ki bi jim lahko nudil dom in zanju lepo skrbel?

Res, da sta samo ptička, ampak ravno tako se na živalco navežeš.[sm=smiley13.gif]




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (27.12.2009 14:52:23)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




blaža -> RE: Kanarčka z kletko - oddamo (27.12.2009 15:15:35)


IZVIRNO SPOROČILO: Lisička Dada

Ježešna, kaj nisi rekla, ko sem bila v vaših koncih...


Eh nisem vedla, da ju bo moral oddati. Pride k njim moja nečakinja in bo tam živela med tednom, ker hodi v Kp v šolo in v tej sobi so bili kanarčki. Zdej bi jo pa motli, ker vseeno rabi mir pri učenju, moja mama jih pa niti pod razno ne želi imet v dnevni, ker malčič smetijo. No tu pa tam je kakšno zrno, al pa perje, nič drastičn ega za tiste, ki imajo radi te živalce, moja mama jih pa ne želi niti pod razno. Mi se tata kar smili, ko jih ne ve kam oddat. [sm=smiley13.gif]




Tanja55 -> RE: Kanarčka z kletko - oddamo (27.12.2009 15:26:45)

Hm, a tako zelo bi jo motli pri ucenju? Ne vem no, ce ni zdravstvenih razlogov, da ne bi mogla spat v isti sobi kjer sta pticka, ne vem, ce tolko zvrgolita, da bi jo motila pri ucenju. Pol naj sploh ne razmislja kdaj v prihodnosti it v dijaski al pa studentski dom[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image].




blaža -> RE: Kanarčka z kletko - oddamo (27.12.2009 15:33:12)

IZVIRNO SPOROČILO: Tanja55

Hm, a tako zelo bi jo motli pri ucenju? Ne vem no, ce ni zdravstvenih razlogov, da ne bi mogla spat v isti sobi kjer sta pticka, ne vem, ce tolko zvrgolita, da bi jo motila pri ucenju. Pol naj sploh ne razmislja kdaj v prihodnosti it v dijaski al pa studentski dom[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image].


Jah po moje sta tudi kar precej moteča. Ko sem bla noseča sem par krat tam v tej sobi spala in je kr, če rabiš mir. Ker spala bo tudi v tej sobi.

Ful prepevata, pa zjutraj se zelo zgodaj zbudita. No tako sta se odločla moja starša, drugega ne znam povedat. Jaz sem tudi takoj vprašala, če jo bo res to tako motlo, pa je reku tata, da bi ju blo treba oddat, čeprav vem, da mu je težko.[sm=smiley13.gif]




mateyka -> RE: Kanarčka z kletko - oddamo (27.12.2009 16:38:59)

a dej no, a potem se ne da pri odprtem oknu učit ali spat, ker te žvrgolenje ptic zunaj ful moti? ma ne vem no,jaz sem mela 2 glasna papagaja v svoji sobi celo srednjo šolo in sem bila zgledna učenka. pokriješ kletko preden greš spat, da jima ni svetlo. saj se mi je kdaj zgodilo, da sta me zjutraj zbudila, samo podobno bi se ji dogajal tudi v študentskih domovih, saj nisi sam v sobi pa še kuhinjo in kopalnico si delijo.
mi je pa žal, da ju mi ne moremo vzet. trenutno ni možno, žal.




Stran: [1]