Oleovit D3 (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


nebo -> Oleovit D3 (23.12.2009 23:04:02)

Pozdravček,
sem spodaj prebrala debato o kaplljicah oz. mečavi in me zanima: mi imamo kapljice D3, ampak mojega 5 mesečnika te kapljice tako črvičijo, da je groza in mu jih sploh ne dajem, ker sva bila poleti itak neprestano na soncu, ampak sedaj pa bi bilo prav, da mu jih začnem dajat...torej razmišljam, da bi šla v Avstrijo po te Oleovit D3 kapljice. A te ne črvičijo in koliko kapljic mu naj dam? Ali pa je celo bolje, da povprašam svojo zdranico?

Hčera je imela 6 let nazaj kapljice AD3 pa sem tudi pozno začela, ker je imela po njih krče.




Biba Buba -> RE: Oleovit D3 (23.12.2009 23:51:22)

Pri nas so bili tudi krci GROZNI po AD3 Plivini, tako da, smo jih nehali dajat. Na forumih sem zasledila D3 Oleovit. Zdaj jih jemljemo in po njih nimamo krcev. Ce ti je AT blizu, super, ce ne, pa jih lahko narocis v Skofjeloski lekarni, ti jih poslje po posti. Jemlje se 1 kapljica dnevno. Ce zelis telefonsko, javi...







nananaja -> RE: Oleovit D3 (23.12.2009 23:55:52)

Plivit D3 in Oleovit D3 naj bi bile oboje na isti osnovi. AD3 pa na drugačni osnovi.
pri nas ni bilo kake bistvene razlike pri prvi, pri kateri sem poskusila oleovit. nekateri pa pravijo, da so boljše.




Biba Buba -> RE: Oleovit D3 (24.12.2009 0:33:02)

Najprej smo dobili AD3, potem se D3, a je bilo enkao-KRCI. Po Oleovit-u jih nima. Kaj pa vem, za probat je... [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/duda.gif[/image]


[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Natka85 -> RE: Oleovit D3 (24.12.2009 7:19:24)

mi jih jemamo že devet mesecev-od rojstva naprej.vsak dan,in to brez problemov.nismo meli nobenih krčev in mali se jih zjutraj prav razveseli...
tak da je odvisno od vsakega posameznika...




nebo -> RE: Oleovit D3 (24.12.2009 7:22:00)


IZVIRNO SPOROČILO: Biba Buba

Pri nas so bili tudi krci GROZNI po AD3 Plivini, tako da, smo jih nehali dajat. Na forumih sem zasledila D3 Oleovit. Zdaj jih jemljemo in po njih nimamo krcev. Ce ti je AT blizu, super, ce ne, pa jih lahko narocis v Skofjeloski lekarni, ti jih poslje po posti. Jemlje se 1 kapljica dnevno. Ce zelis telefonsko, javi...







Boba Buba daj javi mi prosim telefonsko, ker če jih danes pokličem jih v ponedeljek že dobim.

Ko sem brala spodnji post sem se kar malo zamislila in me je kar panika pograbila, ker jih mi sedaj ne jemljemo. Ne vem če ne bi ki koga danes kar v Avstrijo napodila.

No prosim za telefon. Hvala.




Urska09 -> RE: Oleovit D3 (24.12.2009 8:34:09)


IZVIRNO SPOROČILO: nananaja

Plivit D3 in Oleovit D3 naj bi bile oboje na isti osnovi. AD3 pa na drugačni osnovi.

Ne drži. Oleovit D3 so na bazi olja, ki v želodčku naredi nekakšen film (oblogo), zato ne povzročajo krčev. Preverjeno. Smo imeli oboje.

Aja, po 1 kapljica se daje na začetku. Kasneje, mislim da od 6. meseca dalje, pa 2 kapljici. Vsaj tako piše v navodilih in tudi moja P je tako svetovala.




TIBIDABO -> RE: Oleovit D3 (24.12.2009 8:38:27)

se pridružim Urski09, tudi naša pupa je imelahude krče po plivit D3, po oleovit kapljicah je vse ok in otrok pravi sonček




Bananček -> RE: Oleovit D3 (24.12.2009 9:24:09)

Sicer drugih kapljic nisem niti probala, ampak po Olievit kapljicah je vse ok. Zaenkrat mu dajemo eno kapljico na dan.






mini86 -> RE: Oleovit D3 (24.12.2009 10:18:23)

mi smo pa od začetka jemali oleovit D3 in je meu glih tko krče..uprašanje je pa kakše bi meu šele po AD3..aja pa od začetka smo jih jemali že po 3 kapljice..no in po dobrih treh mesecih sem prešaltala na AD3 ker ni več nevarnost krčev..dajemo jih vsak dan 7..smo pa mogli začet z eno kapljico in vsak dan eno več, zato da se črevo navadi..
čudno mi je da 5 mesečnika črviči po teh kapljicah..morau bi imeti že bolj razvito črevo..a si ziher da ga črvič od teh kapljic..

no u glavnem js sm sirup za krče iz avstrije in pa oleovit d3 naročvala pri eni gospe ki je imela svojo lekarno in je sedaj že v pokoju..predlagam ti da jo prvo pokličeš in če je po parih poiskusih ne dobiš, da ji pošlješ mail

040/850-770
joj email naslov sem pa zbrisala iz imenika tko da boš žal mogla poskušat s telefonom[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]

sporoči kaj si uredila




SaaS -> RE: Oleovit D3 (24.12.2009 10:59:05)

Moj je imel pa krče preden sem mu sploh začela dajati kapljice. Na pregledu pri enem mesecu me je spraševala katere kapljice hočem in sem se odločila za d3. Ker so se krči pojavili že prej, zdaj ne morem kriviri kapljic. Je rekla da včasih tudi slučajno sovpade začetek jemanja kapljic s pojavom krčev in potem krivimo kapljice... Ne rečem, včasih je res na kapljicah, predvsm pri ad3, včasih pa so krčki sami po sebi.
Ampak, zakaj me bi poskusila z drugimi kapljicami, če lahko...




Biba Buba -> RE: Oleovit D3 (24.12.2009 11:54:22)

IZVIRNO SPOROČILO: nebo


IZVIRNO SPOROČILO: Biba Buba

Pri nas so bili tudi krci GROZNI po AD3 Plivini, tako da, smo jih nehali dajat. Na forumih sem zasledila D3 Oleovit. Zdaj jih jemljemo in po njih nimamo krcev. Ce ti je AT blizu, super, ce ne, pa jih lahko narocis v Skofjeloski lekarni, ti jih poslje po posti. Jemlje se 1 kapljica dnevno. Ce zelis telefonsko, javi...







Boba Buba daj javi mi prosim telefonsko, ker če jih danes pokličem jih v ponedeljek že dobim.

Ko sem brala spodnji post sem se kar malo zamislila in me je kar panika pograbila, ker jih mi sedaj ne jemljemo. Ne vem če ne bi ki koga danes kar v Avstrijo napodila.

No prosim za telefon. Hvala.


Imam dve stevilki, ena je 040850770, je ze napisala mini86, druga pa 040896707.


[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (24.12.2009 14:59:07)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




nebo -> RE: Oleovit D3 (24.12.2009 15:22:24)


IZVIRNO SPOROČILO: Biba Buba

IZVIRNO SPOROČILO: nebo


IZVIRNO SPOROČILO: Biba Buba

Pri nas so bili tudi krci GROZNI po AD3 Plivini, tako da, smo jih nehali dajat. Na forumih sem zasledila D3 Oleovit. Zdaj jih jemljemo in po njih nimamo krcev. Ce ti je AT blizu, super, ce ne, pa jih lahko narocis v Skofjeloski lekarni, ti jih poslje po posti. Jemlje se 1 kapljica dnevno. Ce zelis telefonsko, javi...







Boba Buba daj javi mi prosim telefonsko, ker če jih danes pokličem jih v ponedeljek že dobim.

Ko sem brala spodnji post sem se kar malo zamislila in me je kar panika pograbila, ker jih mi sedaj ne jemljemo. Ne vem če ne bi ki koga danes kar v Avstrijo napodila.

No prosim za telefon. Hvala.


Imam dve stevilki, ena je 040850770, je ze napisala mini86, druga pa 040896707.


[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]



Hvala za vse informacije, ampak smo se odločili da gremo v Avstrijo po njih kar v soboto zjutraj. Hvala vseeno za GSM ŠT.

Mojega dečka pa ja črviči, drugače ga ni nikoli, ko mu dam pa kapljice pa tri dni zapored sem to prakticirala, cele noči ni spal, in poskusim kasneje, pa spet enako, pa poskusim čez dva meseca enako, in sem poskusila pri 5 mesecih, in spet, tako da moram po te kapljice, ker me je strah sedaj pozimi, poleti itak ni panike.

LEPE PRAZNIKE VSEM.




Tanja_ -> RE: Oleovit D3 (24.12.2009 16:57:57)

Našo je po D3 tako zvijalo, da je blo groza. Nam pediatrinja že v šartu ni dala AD3, da ne bo krčev. sem ji jih nehala dajat in si nabavila Oleovit D3, ki jih je najpre jemala 1 kapljicozdej po 6. mesecu pa dobiva 2 dnevno.




blondy_81 -> RE: Oleovit D3 (30.12.2009 19:54:17)

Oleovit D3 se dobijo tudi v Lekarni Deteljica v Tržiču.




Stran: [1]