VZGLAVNIK (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


malajka84 -> VZGLAVNIK (23.12.2009 11:18:26)

Zanima me, če ma še katera tazga deca doma..k pridejo dnevi..k smrči in žaga cele noči.:)
No, obstajajo neki vzglavniki, k se da tud na trebuhu fajn na njih spat, pa k se smrčanje mal omili....to sm brala na netu, nikjer pa nism našla kakšni vzglavniki so to. Ma kera mogoč? Ve kaj več o tem?

Kr tista stara varianta rukanje pod rebra ne funkcionira več;)




Hope2 -> RE: VZGLAVNIK (23.12.2009 11:21:23)

Pr nas funkcionirajo flajštri, ki jih kupim v lekarni (dihaj lažje oz neki podobnega). Prvi in drugi dan še ne pomaga, potem pa že, pa držijo še nekaj časa po prenehanju.

Dobro da si me spomnila, ker že 3 noči brcam in suvam med rebra.

Pa če shujša pol se tudi lažje spi[sm=smiley36.gif]




malajka84 -> RE: VZGLAVNIK (23.12.2009 11:22:52)

Aha dihaj laže se jim reče? No če deluje je pa treba sprobat...kr moj ma zadne dni oziroma noči cele turneje.;)




hektorina -> RE: VZGLAVNIK (23.12.2009 11:27:18)

Jaz sem bila prisiljena problem rešit kar pri sebi... Do prihoda [sm=duda.gif] sem spala z zamaški proti hrupu[sm=smiley36.gif]. Preverjeno pomaga, pa ni bojazni, da recimo ne slišiš budilke ali kaj podobnega. Smršanja pač ne...




zvesta -> RE: VZGLAVNIK (23.12.2009 11:38:38)

Dihaj lažje trakovi zanesljivo pomagajo. Tudi pri zamašenem nosu! [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




malajka84 -> RE: VZGLAVNIK (23.12.2009 12:36:05)

No, bom šla kar danes po te trakove,.končno nekaj, kar eni pravijo, da pomaga.:) Upam, da bo tud pri mojmu.:)
Hvala za idejo.




Stran: [1]