Tametil (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Dojenje in dodajanje



Sporočilo


Doce051 -> Tametil (23.12.2009 10:00:53)

Ali ima mogoče kdo tametil tablete za prodat ali podarit, ker pediatrinja pravi, da ona ne more napisat recepta, ginekolog pa osebna zdravnica sta pa oba na dopustu do 15.januarja pa še vprašanje, če mi bosta hotla napisat.

Res bi lepo prosila, če ima kdo[sm=smiley9.gif], pri prvih dveh so mi ful pomagale, ampak sem jih dobila že v porodnišnici.

LP




kajajaka -> RE: Tametil (23.12.2009 10:31:13)

imaš ZS




Najaa -> RE: Tametil (23.12.2009 11:44:40)

Čudno, meni jih je pa ravno pediatrinja pisala... [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]




ledenaa -> RE: Tametil (23.12.2009 11:46:26)

Imaš nadomestnega
ja če ti neče predpisat vprašaj zakaj.
kar tako nekaj kupovat in prodajat po netu a veste da je to po zakonu prepovedano [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]




Doce051 -> RE: Tametil (23.12.2009 13:50:43)


IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Čudno, meni jih je pa ravno pediatrinja pisala... [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]


Ma sej vem, mojim prijateljicam tudi, ampak mam jaz eno čudno pediatrinjo, ki vedno neki komplicira, pravi, da nikoli v življenji še nobenemu ni napisala tega recepta, dvakrat me je vprašala kako se sploh imenujejo, pomojem sploh ni slišala za Tametil.




Urska09 -> RE: Tametil (23.12.2009 15:15:29)

Žal jih nimam več oz. imam samo še 4 tabletke. Kar pa ti verjetno ne pomaga kaj dosti.
Ampak točno vem v kakšni situaciji si in te razumem. Tudi meni je edino to pomagalo v prvih 2 mesecih, ker sem imela res težave z laktacijo. Zato so mi jih dali že v porodnišnici, pa še en recept za domov, moja zdravnica mi jih pa ni hotela več predpisat. Je rekla, da niso tako nedolžne (polno hormonov) in naj ji res jemljem samo, če je nujno.

Upam, da jih boš kje dobila [sm=smiley1.gif]




Urska09 -> RE: Tametil (23.12.2009 15:27:36)

Doce051, tole sem še našla na forumu:

http://www.ringaraja.net/forum/Ko_je_mleka_premalo_%2D_obstaja_rešitev/m_4703482/tm.htm

saj mogoče si že prebrala. ena ful hvali neke homeopatske kapljice, da baje v enem dnevu povečajo količino mleka.




Tanik -> RE: Tametil (23.12.2009 20:11:31)

IZVIRNO SPOROČILO: Doce051

Ali ima mogoče kdo tametil tablete za prodat ali podarit, ker pediatrinja pravi, da ona ne more napisat recepta, ginekolog pa osebna zdravnica sta pa oba na dopustu do 15.januarja pa še vprašanje, če mi bosta hotla napisat.

Res bi lepo prosila, če ima kdo[sm=smiley9.gif], pri prvih dveh so mi ful pomagale, ampak sem jih dobila že v porodnišnici.

LP


jaz imam mislim da 2 zaprte in eno odprto škatlico, ti dam. meni jih je ginekolog predpisal, najprej pa eno škatlo že v porodnišnici. samo jemala sem prvi mesec zdaj pa nič več ne dojim in imama viška. od kod si?
imaš ZS.




PC Baby -> RE: Tametil (24.12.2009 14:32:21)

Meni so v porodnišnici dali zadnji dan 3 tablete (2 zjutraj eno popoldan) in je naslednji dan že tako teklo, da je bilo prav scary :)
Polno sem dojila 6 mesecev, zdaj pa še kar nadaljujem ob uvajanju GH, zato sem ful navdušena nad temi tabletami. Fora tega, da ti jih P ni hotela predpisati je pa v tem, da so to v bistvu tablete za slabost, ki imajo ustvarjanje mleka kot stranski učinek. Ko so ji meni predpisali v porodnišnici so mi to razložili in prosili, da ne obešam na veliki zvon, kaj sem dobila.

Ampak sploh ni važno - važno da delujejo!




Urska09 -> RE: Tametil (24.12.2009 14:45:09)


IZVIRNO SPOROČILO: PC Baby

Meni so v porodnišnici dali zadnji dan 3 tablete (2 zjutraj eno popoldan) in je naslednji dan že tako teklo, da je bilo prav scary :)
Polno sem dojila 6 mesecev, zdaj pa še kar nadaljujem ob uvajanju GH, zato sem ful navdušena nad temi tabletami. Fora tega, da ti jih P ni hotela predpisati je pa v tem, da so to v bistvu tablete za slabost, ki imajo ustvarjanje mleka kot stranski učinek. Ko so ji meni predpisali v porodnišnici so mi to razložili in prosili, da ne obešam na veliki zvon, kaj sem dobila.

Ampak sploh ni važno - važno da delujejo!

Ja, a ni hecno? Taka fama se dela okoli teh tablet. [sm=zmeden.gif]Vse nekaj na skrivaj, pa " ne smemo", "ne bi",... Pomagajo pa res ful!




xerox -> RE: Tametil (26.12.2009 17:02:16)

V kolkem času pa primejo te tablete, ko jih začneš jemati, kdaj naj bi bilo mleka več?




PC Baby -> RE: Tametil (26.12.2009 17:36:39)

Takoj. Vsaj pri meni je bilo tako. Ko sem vzela prvo, mi je čez cca.2 max 3 ure že teklo.




Urska09 -> RE: Tametil (26.12.2009 18:54:31)


IZVIRNO SPOROČILO: xerox

V kolkem času pa primejo te tablete, ko jih začneš jemati, kdaj naj bi bilo mleka več?


Pri meni je trajalo cca max. 1 dan. Če sem zjutraj vzela 2 tableti in še eno zvečer, mi je že ponoči teklo, da je bilo joj. Naslednji dan pa poplava [sm=bravo.gif]




Stran: [1]