Buggyboard in Buzz (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroška oprema



Sporočilo


lenca1 -> Buggyboard in Buzz (23.12.2009 9:12:53)

Videla sem na njihovi spletni strani, da je kompatibilen z vozički Quinny Buzz. Opazila pa sem tudi, da poleg ponujajo polno nekih dodatkov (podaljšane ''roke'', neke zaponkice-elastike, ki objamejo ogrodje vozička...) in sedaj me zanima ali pri nakupu to vse dobiš zraven ali je potrebno to dokupit. Ne vem namreč kako se montira zadeva na Buzza - ali so potrebni ti dodatki ali ne? Zanimam se pa za nakup rabljenega, ker cena novega v BC je 75€[sm=smiley29.gif] in bi rada vedela te stvari že pred nakupom.

Hvala za odgovore in lp.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (23.12.2009 15:29:05)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




livia -> RE: Buggyboard in Buzz (24.12.2009 14:45:25)

Vse dobiš zraven.
Pošlji mi zs, ker imam rabljenega viška.

Za razliko od predhodnice, si jaz ne znam predstavljati življenja brez njega. Smo ga zelo veliko uporabljali, kar se vidi po kolesih, ki so potrebni menjave.




lenca1 -> RE: Buggyboard in Buzz (26.12.2009 21:42:56)

livia - imaš ZS.




lenca1 -> RE: Buggyboard in Buzz (30.12.2009 12:46:05)

Tiste, ki ste imele buggyboard na Buzz vozičku - zanima me kako stoji starejši otrok, ko imaš na ogrodju vozička namontirano košaro za novorojenčka (ali lahko starejši otrok sploh stoji vmes med košaro in ročajem ali je prostora premalo in moraš kupovati dodatne podaljške[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]) ali je buggyboard uporaben samo, ko imaš gor namontiran športni del in lupinico?




Stran: [1]