Nasmešek dojenčka (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


SaaS -> Nasmešek dojenčka (17.12.2009 19:17:40)

Moj sin je star dobra dva maseca in se mi zadnje dva, tri dni začel smejat oz. nasmihat, ko ga ogovarjam in me gleda.
A ni to nekaj najlepšega? Kar ne morem se ga nagledati, ko ima usta v nasmešku. Pa to je moj tretji otrok, ampak te trenutki, ko se začne smehljat so nekaj prav posebnega... Čisto presrečna sem, ko me tako gleda.
Nimam vprašanja, samo tole veselje sem mogla deliti z vami! 




Anonimen -> RE: Nasmešek dojenčka (17.12.2009 19:19:04)

tudi NIna je moj tretji otrok...in se mi smejcka ze 2 meseca.....naaaaaaaaaaaaaaaaajlepse kar lahko je. ko pomislim da nina vidi v meni, kar sem jaz videla v moji mami.....vso to varnost, zavetje, mirnost in sigurnost....
uuuuh, me kar strese....




Isabellabina -> RE: Nasmešek dojenčka (17.12.2009 19:49:42)

oh ja,prvi nasmešek je najlepši....jaz imam pet otrok ,najmlajši je star 19 mesecev in sem se prav vsakega nasmeha veselila kot ,da je prvi otrok.Seveda se veseliš vsakega napredka ,ki ga otrok naredi in to mi je v veliiiiiko veselje 




tažana -> RE: Nasmešek dojenčka (17.12.2009 19:52:07)

meni je še lepše ko se začnejo naglas smejat [sm=smiley1.gif]. takrat mi solze, kar lijejo [sm=smiley1.gif] (od sreče seveda).




mika -> RE: Nasmešek dojenčka (17.12.2009 20:21:57)

IZVIRNO SPOROČILO: tažana

meni je še lepše ko se začnejo naglas smejat [sm=smiley1.gif] . takrat mi solze, kar lijejo [sm=smiley1.gif] (od sreče seveda).


men tudi...ko se je pupa prvič na glas smejala in kar smejala, sem se jaz z njo smejala in jokala ...pa ko je prvič zagrulila, s tako nežnim angleskim glasom in seveda sem  spet jokala od sreče....
kot je big mama napisala...vsak napredek prinese nepopisno srečo[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/9nebesa.gif[/image]




baby blue -> RE: Nasmešek dojenčka (18.12.2009 9:41:02)

Prvi nasmeh otroka je res ena izmed najlepših stvari tako kot glasen smeh in gruljenje in čebljanje... Meni so ob teh dogodkih kar solze prišle na obraz... Ko te gleda s tistimi velikimi očkami in se ti smeje da ima usta do ušes... [sm=9nebesa.gif][sm=9nebesa.gif]




Stran: [1]