zobek (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


lex -> zobek (22.6.2005 19:49:00)

Nam raste prvi zobek- malo že gleda ven.:)-:)-:)-:sloncek::sloncek:




pegy -> zobek (22.6.2005 20:24:52)

:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::rozica::rozica::rozica:




ZARA -> zobek (22.6.2005 20:57:49)

U mater je zgodej tole...čestitke!!




**Petra** -> zobek (22.6.2005 22:10:16)

Tudi nam je že pokukal na plano! :bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:




cleopatra -> zobek (23.6.2005 8:33:08)

Srečneži. Mi pa še kar čakamo in čakamo....pa ni ne duha ne sluha o kakšnem zobku.

:bravo::bravo::bravo::bravo:




Tinna -> zobek (23.6.2005 10:47:07)

:bravo::bravo::bravo::bravo:. Mi ga še vedno čakamo pa nič.:zmeden:




saratanja -> zobek (23.6.2005 10:51:47)

Tinna nič skrbet...mi smo jih 10 mesecev čakali..zdaj pa v enem mesecu 6 pridelali...kar v parih prihajajo.:)




Tinna -> zobek (23.6.2005 12:29:13)

saratanja o bravo :bravo::bravo::bravo:. Sem si prav malček oddahnila, ker vidim, da nekateri že pri štirih mesecih začnejo mi pa ne duha ne sluha o kakšnem zobku. Se pa Luka slini že od treh mesecev naprej in vse kar prime v roke gre v usta in si drgne.
A ste imeli kaj problemov, ko so zobki prihajali vn? Včeraj mi je namreč pediatrinja opomnila, da ubogi mi, ko bodo prihajali na plan, ker baje, da kasneje kot pridejo bolj bolijo, ker so dlesni že utrjene. Je pa rekla, da so potem stalni zobki bolj zdravi, če jih pozno dobijo.:zmeden:

LP:sloncek::sloncek:




saratanja -> zobek (23.6.2005 12:49:32)

Tudi nas je pediatrinja strašila, da bo hudo. Pa še naš korenjak, je že kar nekaj časa uspešno dlesni uporabljal namesto zob in so se prav dobro utrdile.

Ko pa berem tukaj o vročini in joku pri prvih zobkih....no pri nas je šlo bistveno bolj mirno. Saj je bil mogoče za spoznanje bolj nemiren. Pa nočnih stokanj in jokcev je bilo mogoče več, ampak nič tako neobvladljivega. So bili pa zobki dober izgovor za vsako sitnobo :)) Še najbolj se je videlo, da zobki prihajajo, ko je vsake toliko časa čisto iz nenada zajokal, ko je grizel kakšen predmet. Res pa Samo že od rojstva ne joka veliko in bolečino zelo pogumno prenaša. Je naš hrabri mišek....no ja, zmeraj bolj velikanček:)))

Kar pogum in ne se dat prestrašit.

Pozdravček




saratanja -> zobek (23.6.2005 12:52:32)

A ja, pa še to.... spodnja dva sta taka dva fina mala zobka...., zgronja dva pa prava ogromneža. ni čudno, da je toliko časa trajalo.:)




Tinna -> zobek (23.6.2005 13:04:45)

No fanj, da ni blo kakšnih hudih muk. Sej Luka tudi ni cmerav otrok in že od treh mesecev naprej spimo celo noč od devetih pa tja do osmih zjutraj brez problema. Iporablja pa tudi on dlesni že kot zobke. Tako je hecen, ko meso prežveči in šele potem ga poje. Zadnjič pa sem mu dala bonbonček ta mali Smarties za probat pa ga ni kar pojedel ampak fanj zgrizel.:)-:)-
Ja res upam, da ne bomo imeli kakšnih hudih muk, ko bojo prihajali vn zobki. Ma ko bo čas bojo že prišli. Še vsim so jih bo pa ja tud Luka dobil.
Ste dali pa zelo lepo ime sinku.:bravo:




urši* -> zobek (23.6.2005 13:36:03)

:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:
:kuza::kuza::kuza::kuza::kuza::kuza:




Stran: [1]