Lačen ali ne (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Anonimen -> Lačen ali ne (22.6.2005 19:46:52)

Men pa ni jasno...saj enoletnik pove kdaj je lačen kdaj ne?! Al imam prav ali ja?

Včasih se mi zdi, da je lačen in mu pripravim in ne je...včasih pa je..ma jaz več nič ne vem.

Pokaže če je lačen ali ne?

:zmeden2::zmeden2::zmeden2:




ZARA -> Lačen ali ne (22.6.2005 19:51:32)

Ja pokaže,kako ne??
Čeprav imajo svoje muhe...Zara včasih prav a-ma,a-ma...pa ji dam...čez 5 žlic se pa dela, kot da me ne pozna in noče več...maš prov! Pol pa vedi...




baguSka -> Lačen ali ne (22.6.2005 19:54:55)

Jah kaj čš. Predn je skuhan pa prpraulen jih verjetn že mine :zmeden: Sicer pa tud ns včas a ni tko :zmeden: Al bi pa kej druzga ne tist k jim 'damo' :zmeden:




mehurčica -> Lačen ali ne (22.6.2005 19:55:12)

Uh, David se včasih že kr joče "od lakote", ko pa že sedi v stolčku in mu hočem dat v usta, se pa začne stran obračat.:zmeden: Pol mu pa morem pomočit prst not in mu dat tako za probat, da vidi, da je ok. :hudicek: mali ima že kr neke finte. Bi pa jedel "kosilo" za zajtrk, kosilo in večerjo. Če veš kaj mislim?-->krompir, meso, zelenjavo...




Gina -> Lačen ali ne (22.6.2005 22:33:58)

Meni se pa zdi, da naš štrajka zadnje dni zato, ker je vroče. 5 žlic, pa konec. Danes je pojedel čez cel dan toliko, kot drugače samo za zajtrk.:zmeden2:

Aja, sicer je pa tako, da ko je lačen, siten rata. Pa kar vleči začne kakšne piškote iz omare, ali žlice ali kaj takega....




Anonimen -> Lačen ali ne (23.6.2005 11:47:52)

moja nč ne pove.

lp, lara




puncica -> Lačen ali ne (23.6.2005 13:00:35)

tud pri nas je tako, nikol ne vem al je lačna al ne, včasih se kr brez veze dere amamamam, zdej ne vem al je to mama al ama, :zmeden2: pol ji pa nardim za jest, pa poje dve žličke pa že leti.:(( No sej pogosto pa poje tist kar ji dam, ponavad se prej že dere ko zmešana če še kej pogrevam v tisti omari (beri:mikrovalovka :)- ) ji kr ni jasn zakaj zdej devam njejo skutko v omaro.
Ja no sej bodo kmal znal povedat pa si še sami vzet




HuAnita -> Lačen ali ne (23.6.2005 21:17:57)

:zmeden2: :zmeden2: :zmeden2: Tudi mene to zanima.
Ker že nekaj dni, razne zelenjave za kosilo, jemo samo zrak pa zizlamo:(.




Stran: [1]