kako dolgo.. (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Anonimen -> kako dolgo.. (22.6.2005 18:41:11)

naj ima kapico ??:zmeden2:zdaj ko je tako vroče vreme se mi mali smili met na glavi še kapico...star je 3 tedne




ZARA -> kako dolgo.. (22.6.2005 18:43:56)

Joj,dol s kapico...a ga imaš v globokem vozičku??




Mojca P. -> kako dolgo.. (22.6.2005 19:11:41)

Ziga je rojen 13.7 in razen v obdobju vetra nikoli ni imel kapice. Pazi edino na hodnikih bloka, v kleteh in garazah kjer je velikokrat prepih. Takrat ga cez glavo ogrni z dekico.




SU -> kako dolgo.. (22.6.2005 19:12:55)

V vozičku ni potrebno, da ima kapico, ker je ponavadi otroček zaščiten z vseh strani. Ko pa je zunaj in če pihlja, pa mu jo samo natakni gor-tolk, da mu ravno ne piha. Pa tut zarad sonca. Mi zdaj, tudi že brez vozička, hodimo brez kapice-razen, če piha ali če močno sije sonce mu jo nataknem gor (in to tisto čisto tanko). LP, Saša




**Petra** -> kako dolgo.. (22.6.2005 22:14:12)

Jst moji ne dajem kapice že kar nekaj časa. Če zunaj ne piha je čist brez veze, da mu daješ gor še kapico, ker bo bil samo poten in se bo samo prehladil, ko bo mal zapihal vetrček.

Po moje mu nič ne more bit, čeprav je še mejhen.




Tricia -> kako dolgo.. (24.6.2005 14:03:59)

Ko je Mei imela tri tedne (danes jih ima 6), mi je patronažna rekla, da ne ji dajat kapice, razen če je prepih in veter. Pa tudi od drugih sem slišala, da ni potrebno... Jst nimam globokega vozička in ko greva ven po 18h, ji nikoli ne dam...

LP




špelin@ -> kako dolgo.. (25.6.2005 10:07:14)

Rodili sva na isti dan ;)

Moja je imela kapico na glavi le na dan odhoda iz porodnišnice. Ko smo šli po enem tednu ven - prej je bilo tisto čudno hladno in pihajoče vreme - ji nisem več montirala kapice. Zdaj ima takrat, ko zapiha, trakec čez ušesa, drugače pa nič.

:rozica::rozica::rozica:




Anonimen -> kako dolgo.. (25.6.2005 15:39:48)

špelina kdaj si pa rodila?kaj pa fanteka ali pupiko?:muca:




Stran: [1]