trgovine z nosečniškimi oblačili v lj (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


janapan -> trgovine z nosečniškimi oblačili v lj (16.12.2009 13:38:53)

Enkrat sem na forumu zasledila da so odprli ali pa znova odprli trgovino z nosečniškimi oblačili nekje v btc(pred parimi meseci) ne morem se spomnit kako se ta trgovina imenuje. Ker grem danes v lj me zanima ali mi lahko poveste ali so kakšne trgovine z nosečniškimi oblačili v btc ju ali rudniku in centru(tam bomo namreč imei postajo)

lp j




moci -> RE: trgovine z nosečniškimi oblačili v lj (16.12.2009 13:49:27)

najbrž misliš mothercare. se je odprl v btc, samo ti mora ful denar ostajat, je drago kot [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/hudicek1.gif[/image]
v btc je še popek, ki ima grooozno izbiro (vsaj za moj okus).
meni je še vedno najbolje h&m, kjer so vsaj cene normalne. imajo pa nosečniška oblačila na rudniku, v btc pa ne.




vrtnica.m -> RE: trgovine z nosečniškimi oblačili v lj (16.12.2009 13:49:38)

Na Rudniku imaš v Supernovi H&M - zgornji štuk, drugače pa mislim da je v BTC-ju v hali A neka trgovina za nosečnice.

l.p.
m




urška76 -> RE: trgovine z nosečniškimi oblačili v lj (16.12.2009 13:52:24)

V BTCimaš v hali A Kepico, sam so res neki prenavljal in ne vem, če je še tam. Drugače pa imaš mothercare v bivšem Arielu(zraven city parka). Na Rudniku imaš v C&A neki nosečniških cunjc, v centru je pa Popek. Potem se pa že počasi konča. Pa včasih je bil v Baybi centru LaVie. sam tud ne vem, če je še. Že dolgo nisem bila noseča.




Errai -> RE: trgovine z nosečniškimi oblačili v lj (16.12.2009 13:52:54)

V BTCju jih je več - Kepica v hali A, LaVie v Baby Centru, Popek v Diamantu pa mislim, da se v Emporiumu tudi nekaj dobi (v Premaman in v Benettonu). Mogoče je kaj tudi v Mothercare. So pa večinoma kar drage te trgovine in bolj srednje založene. Meni je še najbolj všeč Popek, v Kepici sem tudi že kaj kupila, ostalo je pa bolj žalost. Ampak okusi so različni.

Na Rudniku imaš oddelek za nosečnice v C&A in pa v HM, ki sta pa spet bolj slabo založena.




Hope2 -> RE: trgovine z nosečniškimi oblačili v lj (16.12.2009 15:46:48)

zara v btc




Stran: [1]