kako v bazen s 6m? (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


babylove -> kako v bazen s 6m? (22.6.2005 8:28:38)

Kako naj ga postavim v bazen pri 6 mesecih? Razen da ga imam v rokah seveda; fredov obroč me ne zanima. Tisti navadni obročki s hlačnicami se dobijo tako mičkeni in dovolj stabilni, da se mi ne bo mimogrede ven zvrnil? Je še kakšna druga rešitev? Drugače obožuje vodo in že lep čas čofota v veliki banji, plava žabico, hrbtno, vse že obvlada ;).




Anonimen -> kako v bazen s 6m? (22.6.2005 8:37:09)

Ja nič ti ne preostane pri tako majhnemu kot da ga imaš na rokah.Saj se da lepo zabavat v dvoje.
Igrata se lahko da sta ladjica,ki počasi in vedno hitreje pluje:)Če ne zajoka naj mu kar voda pljuska v obrazek tako se bo rešil starhu pred vodo in,če slučajno zdrsne pod vodo,samo brez panike,da se ne prestraši ampak sprejme kot igro.
Lahko imaš s seboj kakšno majhno blazinico ali čolniček da se odpočijeta in naslonita.
Ja no ne vem kaj še..men to sproti pride:)-:)-




Pikabu -> kako v bazen s 6m? (22.6.2005 8:56:17)

Sicer si napisala, da fredov obroč odpade, ampak pri nas se krasno obnese. Ema zelo uživa, ker je frej in se sama lahko giblje. Plavamo drug ob drugem, sama gre lahko do igrače. Jaz si ne predstavljam, da bi jo morala imeti ves čas po rokah. Saj po določenem času jo vzamemo ven in je tudi po rokah, v čemer prav tako uživa, ampak v obroču je pa le bolj neodvisna od naju. Drugače pa zdaj zelo uživa, če je kje v otroškem bazenčku tako nizka voda, da lahko sedi, se plazi. To ji je pa najbolj všeč.




Anonimen -> kako v bazen s 6m? (22.6.2005 10:25:19)

fredov obroč je zakon, ker otrok v njem leži v pravilnem položaju za plavanje. se pravi leži na vodi, ne pa da je vs pokonc al neki. lahko neovirano brca in do enega leta otrok še refleksno brca kot žaba in če to vzpodbujaš se lahko prej nauči plavat. po enem letu otrok začne brcat tako kot hodi - se pravi plava :kuza:

pa še to. voda mora met okol 30 stopinj.če ma manj se lahko podhladi, če je več lahko pride do pregretja. lahko se že prej doma navajata tko da ga vsakič kopaš v mal bolj hladni vodi kot 37*C. v vodi mamximalno 30 min, pa še to postopoma.

vse to tko so nas učil na plavanju za dojenčke

lp, lara




asso -> kako v bazen s 6m? (22.6.2005 14:30:57)

Ojla,

ne vem kdaj se morje segreje na 30°C:zmeden:. No, nam je pediatrinja rekla, da lahko gre komot v morje, ko je segreto na 24°C, no bolje na 25°C.

Lp asso




Anonimen -> kako v bazen s 6m? (22.6.2005 16:07:44)

ja pejta, sam ne se namakat 100 let. pa tut vidš da vsi vlačjo s sabo razne bazenčke in dajo not vodo ki se bolj ogreje.

lp, lara




babylove -> kako v bazen s 6m? (22.6.2005 20:49:34)

joj LARA, meni še na misel ne pride, da bi ga kopala pri 37°C, ko je zunaj 38! Saj revček komaj čaka kopel, da se malo osveži.




Stran: [1]