|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Sicer ne vem zakaj se jezim, pa vseeno...
11.12.2009 21:08:27   
Anonimen
uf, matejchy....zaj.eba.la si se s to temouser posted image



user posted image

(odgovor članu TomTaylor)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Sicer ne vem zakaj se jezim, pa vseeno...
11.12.2009 21:08:36   
kaya2007
nima veze, na vsakem faxu je trab kaj naredit, da ga končaš..ampak jaz poznam kar nekaj ljudi, ki so končali pravni fax, pa niso ne vem koliko inteligentni. so pa pridni, jasno, saj so se morali full ene piflarije naučit. zame to ne bi bilo, se mi ne da...sem tip človeka, ki mora snov razumet, na pamet učit pa se mi ne da.
in zdaj tukaj pametovat kater fax je najtežji, res nima smisla. kakor za koga. veliko jih recimo ima strojnega za zelo težkega..je dosti matematike in takih specifičnih predmetov, ki veliko ljudem ne ležijo.
in se mi zdi malo smešno, da zdaj tako poveličuješ svoj fax, ostali so pa mala malica user posted image no, mogoče je še medicina v istem rangu..halo user posted image

(odgovor članu Tanja55)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Sicer ne vem zakaj se jezim, pa vseeno...
11.12.2009 21:08:44   
zmajaz
Mislim, da nihče ne posluša pretirano rad jamranja, sploh pa ne non-stop, ampak če pogledamo čisto življenjsko še z druge plati: če nekdo ne bi smel jamrati, ker se mu zdi nekaj težko, samo zato, ker je morda drugim še težje, potem dejansko skoraj nihče ne bi smel jamrati glede nobene stvari, saj se vedno, ne glede na to v kaki situaciji si, najdejo taki, ki jim je pa še težje - pa ne glede na to, katero področje vzamemo v obzir.

(odgovor članu matejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Sicer ne vem zakaj se jezim, pa vseeno...
11.12.2009 21:13:47   
Splišni
Jza mislim, da do te razlike (med študenti prava in pedagoške) pride, ker so bodoči pravniki ponavadi bolj zagrenjeni ljudje. Bolj resni, no. Ne govorijo preveč. Medtem ko bodoče tršice rade mal poklepečejo.

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Sicer ne vem zakaj se jezim, pa vseeno...
11.12.2009 21:46:57   
Tess
Pravijo, da so na pravu najtežja vrata user posted image


(odgovor članu matejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Sicer ne vem zakaj se jezim, pa vseeno...
11.12.2009 21:52:22   
matejchy
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

uf, matejchy....zaj.eba.la si se s to temouser posted image



user posted image



Kolko tem se pa tu ne zaj.ebe., skor vsaka, ki je malo bol sočna, se jo popljuva.


_____________________________

*** Vse kar počneš, počni z ljubeznijo ***

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Sicer ne vem zakaj se jezim, pa vseeno...
11.12.2009 21:53:23   
matejchy
IZVIRNO SPOROČILO: Tess

Pravijo, da so na pravu najtežja vrata user posted image




Tess, pa res mamo težka vrata, to da so pa najtežja, pa nebi rekla. user posted image user posted image user posted image


_____________________________

*** Vse kar počneš, počni z ljubeznijo ***

(odgovor članu Tess)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Sicer ne vem zakaj se jezim, pa vseeno...
11.12.2009 21:54:41   
matejchy
IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

Mislim, da nihče ne posluša pretirano rad jamranja, sploh pa ne non-stop.

Vsak lahko pojamra, samo če ti nekdo dan za dnem jamra 100 na uro, ti pa enkrat more prikipet.


_____________________________

*** Vse kar počneš, počni z ljubeznijo ***

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Sicer ne vem zakaj se jezim, pa vseeno...
11.12.2009 21:56:49   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: matejchy

IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

uf, matejchy....zaj.eba.la si se s to temouser posted image



user posted image



Kolko tem se pa tu ne zaj.ebe., skor vsaka, ki je malo bol sočna, se jo popljuva.



me bos verjela.... ampak....VEM!user posted image

(odgovor članu matejchy)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Sicer ne vem zakaj se jezim, pa vseeno...
11.12.2009 21:57:39   
matejchy
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

IZVIRNO SPOROČILO: matejchy

IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

uf, matejchy....zaj.eba.la si se s to temouser posted image



user posted image



Kolko tem se pa tu ne zaj.ebe., skor vsaka, ki je malo bol sočna, se jo popljuva.



me bos verjela.... ampak....VEM!user posted image



Sej zato pa na RR nikol ni dolgcajat, oz. se redko zgodi da je.


_____________________________

*** Vse kar počneš, počni z ljubeznijo ***

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Sicer ne vem zakaj se jezim, pa vseeno...
11.12.2009 21:59:18   
Anonimen
ampak sem pa ugotovila nekaj.....
ce bi tebi prva odgovorila ena druga, ne lih ledeena(k je itak oštra za po*i*d*t, da bi bla ena nezna dusica in bi ti napisala...


jaaaa, saj vem pa c tko je kot je...bla bla bla.....d se na tvojo stran postavi, bi se cela tema obrnila v drugo stran. in vse bi pljuvale pedagoge/al pravnike(sj niti ne vem kaj si ti

user posted image

JE RES?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Sicer ne vem zakaj se jezim, pa vseeno...
11.12.2009 22:00:40   
matejchy
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

ampak sem pa ugotovila nekaj.....
ce bi tebi prva odgovorila ena druga, ne lih ledeena(k je itak oštra za po*i*d*t, da bi bla ena nezna dusica in bi ti napisala...


jaaaa, saj vem pa c tko je kot je...bla bla bla.....d se na tvojo stran postavi, bi se cela tema obrnila v drugo stran. in vse bi pljuvale pedagoge/al pravnike(sj niti ne vem kaj si ti

user posted image

JE RES?



Ja točno tak. Ja js sm pa bodoča pravnica.user posted image


_____________________________

*** Vse kar počneš, počni z ljubeznijo ***

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Sicer ne vem zakaj se jezim, pa vseeno...
11.12.2009 22:01:11   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: matejchy

IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

IZVIRNO SPOROČILO: matejchy

IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

uf, matejchy....zaj.eba.la si se s to temouser posted image



user posted image



Kolko tem se pa tu ne zaj.ebe., skor vsaka, ki je malo bol sočna, se jo popljuva.



me bos verjela.... ampak....VEM!user posted image



Sej zato pa na RR nikol ni dolgcajat, oz. se redko zgodi da je.




ja...naprimer, sem pred kako uro alpa 2 odprla cist miroljubno temo, pa ni nikakrsnega odziva.....user posted image

(odgovor članu matejchy)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Sicer ne vem zakaj se jezim, pa vseeno...
11.12.2009 22:03:03   
matejchy
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

IZVIRNO SPOROČILO: matejchy

IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

IZVIRNO SPOROČILO: matejchy

IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

uf, matejchy....zaj.eba.la si se s to temouser posted image



user posted image



Kolko tem se pa tu ne zaj.ebe., skor vsaka, ki je malo bol sočna, se jo popljuva.



me bos verjela.... ampak....VEM!user posted image



Sej zato pa na RR nikol ni dolgcajat, oz. se redko zgodi da je.




ja...naprimer, sem pred kako uro alpa 2 odprla cist miroljubno temo, pa ni nikakrsnega odziva.....user posted image



Ni dosti sočna, da bi jo lahko malo pokritizirali.


_____________________________

*** Vse kar počneš, počni z ljubeznijo ***

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Sicer ne vem zakaj se jezim, pa vseeno...
11.12.2009 22:04:39   
Anonimen
Ni dosti sočna, da bi jo lahko malo pokritizirali.



ma....sj sem ista!user posted image

(odgovor članu matejchy)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Sicer ne vem zakaj se jezim, pa vseeno...
11.12.2009 22:07:05   
matejchy
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

Ni dosti sočna, da bi jo lahko malo pokritizirali.



ma....sj sem ista!user posted image



Vse si lahko roke podamo.user posted image user posted image user posted image


_____________________________

*** Vse kar počneš, počni z ljubeznijo ***

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Sicer ne vem zakaj se jezim, pa vseeno...
11.12.2009 22:30:59   
poli*
Moja cimra je tut skoz jamrala, kolk se ma za učit (predšolska), pa na nobenmu žuru ni manjkala user posted image .
Ko je pa en dan prišla skozi vrata in rekla, da ima toooolk dela- jaz jo prašam, kaj maš?- ona pa: dva oblačka in tri sončke mormo zrezat iz papirja... pa še neke kapice naredit..se mi je pa kar zvrtelo. Ja revčki bogi, res vam je hudo. user posted image  user posted image  user posted image
mateychi- te popolnoma razumem. user posted image
in ja, če bi ti prva odgovorila z obratnim odg., bi se tema povsem drugače razvila

(odgovor članu matejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Sicer ne vem zakaj se jezim, pa vseeno...
11.12.2009 23:31:24   
Colt
Skuta McMouse, dobr si tist napisala. Ogromno je odvisno od prvega replya user posted image

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Sicer ne vem zakaj se jezim, pa vseeno...
12.12.2009 0:00:26   
ledenaa
A dej nehaj
Sploh nisem oštra,se samo delam user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Sicer ne vem zakaj se jezim, pa vseeno...
12.12.2009 8:23:48   
matejchy
IZVIRNO SPOROČILO: poli*

Moja cimra je tut skoz jamrala, kolk se ma za učit (predšolska), pa na nobenmu žuru ni manjkala user posted image .
Ko je pa en dan prišla skozi vrata in rekla, da ima toooolk dela- jaz jo prašam, kaj maš?- ona pa: dva oblačka in tri sončke mormo zrezat iz papirja... pa še neke kapice naredit..se mi je pa kar zvrtelo. Ja revčki bogi, res vam je hudo. user posted image  user posted image  user posted image
mateychi- te popolnoma razumem. user posted image
in ja, če bi ti prva odgovorila z obratnim odg., bi se tema povsem drugače razvila


No pol ene veste zakaj, me je to tolk razjezlo, ker mate same podobne izkušnje.


_____________________________

*** Vse kar počneš, počni z ljubeznijo ***

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Sicer ne vem zakaj se jezim, pa vseeno...
12.12.2009 9:01:45   
mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: Tea 1

Točno takouser posted image user posted image . A celo rimsko pravo imate na pedagoškiuser posted image ? A mate tudi anatomijo?



Ha, ha ste smešne user posted image user posted image user posted image

Ne, na pedagoški ga pa res ni.

Ampak glede na vašo hudo razgledanost in pamet, bi človek pomislil, da niste toliko omejene, da ne vidite par cm okoli svoje ošanosti.

sE da kak izpit opravit na drugem fax-u tudi če tam nisi študent. Vsaj takrat se je dalo.

In ne anatomije nisem šla delat, amm pa opravljenih še par izpitov iz Ekonomskega fax-a.

lp

(odgovor članu Tea 1)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Sicer ne vem zakaj se jezim, pa vseeno...
12.12.2009 9:02:41   
mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: Tanja55


Mogoce ma pa dva faksa?user posted image



ja, mogoče, in oba nedokončana. user posted image



Po čem pa sklepaš kaj imam dokončano in česa ne?

lp

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Sicer ne vem zakaj se jezim, pa vseeno...
12.12.2009 9:30:21   
Anonimen
No jaz hodim na PeF Mb-predšolska vzgoja in priznam, da ni nekaj grozno težko... določeni izpiti so že zaj... oz. bolj profesorji, ki te predmete učijo, drugače pa izpiti niso težki.
Je pa res, da imam jaz kolegico, ki študira pravo in res ni drugega za delat kot ena brezvezna piflarija. Medtem ko na pravu lahko luftaš, pri nas ne moreš. Ne mine 2 dni da ne bi delala za faks (seminarske, priprave, vadba instrumenta, priprava igric, iskanje literature, nastopi, priprava na predavanja itd.) svega in svašta v glavnem. Pri nas ni predavanj v smislu "sedi in se uči", ampak je treba aktivno sodelovat. In nekaterim je zaradi tega težko, meni pač ni, ker me vse to veseli.
Ampak to je FAKS! Biti DOBER vzgojitelj predšolskih otrok ni niti najmanj lahko delo, sploh v današnjih časih ko so otroci pridkani angelčki, ki se jim prsta ne sme narobe pokazat, ker s tem zaznamuješ njihovo psihično stanje do konca življenja... Pa ne me narobe razumet, rada imam otroke in komaj čakam, da bom lahk opravljala svoj poklic, ampak se res vedno več zahteva in se meni osebno to zdi pretirano.
Moje mnenje.

(odgovor članu mojcaziga)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Sicer ne vem zakaj se jezim, pa vseeno...
12.12.2009 10:20:41   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: matejchy

Zadne čase skos poslušam študentke, ki obiskujejo pedagoško fakulteto( vse smeri), kak majo oni vse težko oh in joh, pa gor in dol, pa to pa ono morjo nardit... in ne vem več kaj vse. Poslušam to na vlaku, poslušam sošolke iz gimnazije, na športni vzgoji... Zadnič mi je prikipelo in sem moji sošolki iz gimanzije povedla, da zdej pa mam js tega dosti in tega ne morem več poslušat, ne rečem da je čist na izi fax nardit, sam hudiča začni se primerjat z nami, ki hodimo na pravno al pa z medicinsko. Zakaj mi nikol ne jamramo, da mamo full debele knjige za prebrat pa se velik za učit, pa reševat primere... Piz** a jim to na faxu vcepijo v glavo, da je njihov fax najtežjiuser posted image Zakaj vedno vsi neko spoštovanje pokažejo do tistih, ki študiramo pravo? Zato, ker vsak ki ma vsaj malo pameti ve da je to eden najtežjih faxov. Nisem pa še doživela, da se se kdaj kdo komu, ki hodi na pedagoško čudo oz. neko spoštovanje izkazoval, v smislu ooo to pa je težek fax. Zakaj? Čist enostavno, za moje pojme, ker je med enostavnejšimi faxi. No zdej sm dala to iz sebe še tu na RR in mi je lažje.user posted image user posted image user posted image



Hahahaha

Zdele si ga pa v kamen.

Če bi imela kaj pravniške soli bi vedela, da so vsi izobraževalni programi enako zahtevni in ne bi zaničljivo gledala na kolege in kolegice z drugih fakultet.
Sploh pa, da zahtevaš spoštovanje?? Še uveljavljeni pravniki so bolj prizemljeni kot si sama. Morda boš prišla do tega z leti DELA.

Pa kaj potem če jamrajo, njihov problem.

(odgovor članu matejchy)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Sicer ne vem zakaj se jezim, pa vseeno...
12.12.2009 10:39:00   
witch
Vsak faks je po svoje zahteven in težek. Na pedagoški imajo še pa še obveznosti z nastopi. Kar tudi ni samo tak. Pa praksa, na kateri te noben ne upošteva...
Zato jaz nikoli nisem rekla da je ta faks lahek, brezvezen, drugi pa težki. Na vsakem fasku se dela in uči. Pa če je to pravo, medicina, pedagoška ali pa naravoslovna. Tak da ne podcenjuj drugih ljudi. Če si se pa hotela pokazati, da ti pravo študiraš, pa čestitam. Naj ti uspe.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Katero ime vam je lepše?




Cvetka (16%)

Betka (20%)

ali Blažka? (63%)


Število vseh glasov: 359

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!