|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  22 23 [24] 25 26   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
29.12.2009 16:31:52   
ROmama
Pozdravljena pipika 13, jaz sem pa bila prepričana, da si že mamica. Zadnjič si spraševala, v katero P. gremo, jaz grem v Celje. Mislim si, da bom tudi jaz mogla na Silvestra v P. na pregled, pa tudi moj user posted image  zganja paniko in me vsak dan sprašuje, če še čutim user posted image , da se nebi plodovnice napil, da bi bilo kar koli narobe, bi me kar že peljal v P. Meni G. žal ne dela CTGja, samo srček posluša za tisih nekaj sekund.

(odgovor članu pipika 13)
Neposredna povezava do sporočila: 576
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
29.12.2009 17:24:46   
Momtobe
No, pa sem s pregleda. Še popolnoma zaprta :( ... Drugače pa je vse ok. Težava je le ta, da me grozno boli zgoraj desno pod prsmi. Že tri dni in tri noči neprestano. Kar slabo mi je od bolečine in ne neha. Že tri noči ne spim in lekadol mi tudi ne pomaga.
Ampak voda je ok, na ultrazvoku je bilo vse ok, utrip otroka je ok, pritisk je ok ... meni se bo pa zmešalo.

Hja, naša beba gre očitno v januar ... hoče imet okroglo letnico user posted image .

(odgovor članu ROmama)
Neposredna povezava do sporočila: 577
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
29.12.2009 21:42:06   
pipika 13
Opitno smo še 4 ostale, ki bomo zakorakale v Januar. (pipika, momtobe, romana in metulji)user posted image
Zdaj pa se bo pričela bitka, katera bo v novem letu od nas 1. in katera zadnja, hehe

malo heca.
Iskreno povedano - sem se že sprijaznila, da bomo januarja, samo upam, da vseeno ne bomo predolgo čakali.

Koliko dni je normalno? Pa menda ja ni do 2 tedna po roku????? Ker pol pa znorim!user posted image

_____________________________

5. 1. ob 23.30 nas je končno s razveselil naš sonček David, mamino in atkovo veselje.

(odgovor članu Momtobe)
Neposredna povezava do sporočila: 578
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
29.12.2009 22:30:42   
Momtobe
pa mislim, da če je vse ok počakajo še ene 10 dni po roku, preden sprožijo ...

hja, tekmovanje ja ... sedaj nas že februarke prehitevajo po desni user posted image user posted image .

(odgovor članu pipika 13)
Neposredna povezava do sporočila: 579
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
29.12.2009 22:43:54   
METULJ1
ja, jz tud upam, da ne bodo pr men čakal še 2 tedna po roku; po eni strani si kr želim, da me jutri obdržijo not, ker bom že ful odprta; no mogoče se mi želja uresniči; bomo vidl zjutri;user posted image

(odgovor članu Momtobe)
Neposredna povezava do sporočila: 580
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
29.12.2009 23:48:20   
tintara
Hojla, se oglašam glih tolk, da vsem, ki še čakate (4 kolikor berem), zaželim čim prejšnji odhod v P, čim krajši porod, zdravega otroka in čimprejšnji odhod spet domov.

Vsem, ki ste vmes rodile, pa čestitam. Vem samo za Mojco, čestitke torej tebi in Sari. Tudi ostalim čestitke.

No, jaz sem sama doma z vsemi tremi, tako da za vas na žalost ni nič časa. No, danes sem si pa zdaj privoščila par minut pred spanjem, ker od jutra, ko sme se zbudila pa do sedaj (lažem, stuširala sme se vmes) nisem imela niti minute zase. Ne zase, ta je premila, niti minute nisem bila sama brez vsaj enega od treh. No, pa saj jih moram pohvalit, so pridni, sam vseen mi pa zdaj pase mičken odklopa.

No, navijam za vas, to sem hotela napisat. T

(odgovor članu METULJ1)
Neposredna povezava do sporočila: 581
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
30.12.2009 8:31:11   
ROmama
Dobro jutro,
pri meni so porod pri prvem user posted image  sprožili 12 dan, tisti dan v P. malo sem začela krvavet, en dan prej sem imela bolečine, podobne popadkom. Zdravnica je rekla, da je bolje da rodim čez dan, kot enkrat ponoči. Aja, odprta sem bila pa 3 cm, ko sem šla v porodno.

Danes ob 9,30 imam pregled, še pri G., po moje me vaginalno sploh ne bo gledala, zato mi je user posted image  že naznanil, da bi me kar še v P. odpeljal. Haa pa kaj šeuser posted image

Se kasneje javim.

(odgovor članu tintara)
Neposredna povezava do sporočila: 582
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
30.12.2009 9:45:22   
tulpika

evo me na hito....skoz mam polne roke dela user posted image . Arne se doji na vsaki 2 urci..pa pol kupčke podiramo, pančkamo...jaz pa hočem vmes kaj narest...če nič drugega ga stalno gledam k je tolk lep user posted image .

Moja porodna zgodba:
neki me je začel špikat okoli 9 ure zvečer 23.12. Upala sem, da so popadki, čeprov nisem bila glih ziher. No potem se je pa to začelo pojavljati na pogosto tako, da sva vedela da je to to. Do 2 zjutraj so bili na 8, 10 minut po drugi uri pa kar na 5, 6 minut. Moj user posted image mi je ves čas stal ob strani in me masiral celo noč, nosil čaja....v glavnem naredil je vse kar sem si zmislila user posted image . Popadki niso bili prav boleči tako, da sem se pripravljala cel čas na hujše bolečine, ki pa jih HB ni bilo. Na lestvici od 1 do 10 so bili moji popadki nekje 4. Ob 8 zjutraj so se začeli popadki že na 3,4 minutke pa moj pravi a ne bi bil že čas da greva v porodnišnico. Meni se sploh ni šlo, ker mi je najbolje pasalo ležati on pa me je masiral.
Ob 9 se spokava v porodnišnico. V amb. mi je sestra takoj rekla "o gospa gremo kar takoj rodit". Poklicali so babico, da je prišla po mene (vmes smo mojga nekje zgubil in ga še čakal...revež je pa sam do wcja skočil...sem mislila, da je kje skup padel). Na poti do porodne sobe sem sanjala o klistirju tako močno sem si ga želela, ker sem bila že par dni zaprta, da sem kar babici rekla aha zdej gremo pa na klistir pol pa rodit...pa je rekla ...ne ne gospa ste pa malo prepozna za klistir....tako, da se mi želja ni izpolnila. V glavnem bila sem 8cm odprta ob 10 do 10 sem bila že v porodni s fantastično ekipo. Boljše si res ne bi mogla želet. V bistvu bi rodila še malo prej, če me stažistka ne bi narobe izmerila in je rekla da sem odprta 5,6 cm (babica ji je potem razložila, da me ni prov izmerila user posted image ). Predrli so mehur, popadki še vedno lepo znosni. Za vsak slučaj mi je pripravila masko s katero sem se na koncu mal zadevala user posted image . Prov fajn je bilo. Ker so bili moji popadki prekratki mi je rekla, da mi bo za iztis dala umetne...ker se je potem vse začelo tako hitro dogajati te umetni popadki sploh niso prišli do mene. Maternica ni dojela brzine iztisa in so mi na koncu morali dati 2 flaški za krčenje. 24.12. ob 11.15 se je rodil Arne...najlepše božično darilo. Presredek je cel HB le notri so mi naredili 2 šiva in sicer je rekla dr. če želim mi naredi drugače pa nič hudega...pa sem ji rekla, da naj mi kar naredi 2 lepotna, da ne bom kje spuščala čez leta user posted image .
V glavnem je bil moj pristop do poroda ves čas zenovski tudi najmanj se nisem obremenjevala kako in kaj. Verjela sem da sem v dobrih rokah..bila sem v najboljših! Ekipa je bila res nepozabna. 1000x jim hvala!

Zdej moram pa še mal poste za nazaj prebrat pa se vam spet oglasim.

Araz: ja imamo Sabino....super ženska. Je bila že 2x pri nas.


(odgovor članu ROmama)
Neposredna povezava do sporočila: 583
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
30.12.2009 15:29:03   
METULJ1
Hoj,

da se javim. Zjutraj imela CTG. Ne dogaja se še nič posebnega. Če bo tako še naprej imam naslednji pregled in CTG 2.1.2010

Upam, da ste ostale že v P.

Srečno

(odgovor članu tulpika)
Neposredna povezava do sporočila: 584
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
30.12.2009 15:29:45   
Anonimen
Kleopatra28 ima pupo Safijo.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu METULJ1)
  Neposredna povezava do sporočila: 585
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
30.12.2009 15:53:27   
marusi
DAN! oziroma jutro za nas... smo zamenjali dan za noč...
sem na hitro preletela, pa samo javljam, da je imel naš maj 3090g in 50 cm in da smo rodili v 3h urah. vse pohvale babici in ginekologinji, ki sta me prenašali.
več napišem drugič, ko še malo preberem kaj ste načvekale.

lepo bodite!

(odgovor članu pipika 13)
Neposredna povezava do sporočila: 586
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
30.12.2009 17:34:07   
malaMravljica
Kleopatra! Good done bravo user posted image user posted image user posted image   Cestitam in tako sem se razveselila zate. Mala je pa zagotovo res prava princeska.

(odgovor članu marusi)
Neposredna povezava do sporočila: 587
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
30.12.2009 17:57:16   
METULJ1
Iskrene čestitke za Sofijo!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 588
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
30.12.2009 19:37:21   
ROmama
Čer,
jaz sem še tu. Pri G. sem zaključila. Glede na količino plodovnice, mi je rekla, da mi da še približno dva dni, si pa tudi ona želi, da bi bila 1.1., pa da so punčke kar vesele, če so eno leto mlajše. Me je kar nervoza prijela zaradi te njene napovedi, pa saj itak vem, da bom prej kot v 14 dneh rodila, da ne bom kak fenomenuser posted image , ampak me je vseeno postalo spet strah.

Drugače moram na pregled v P. 01.01., če ne bo kašna sprememba.

Z user posted image  sorodniki smo se dogovorili za skupno silvestrovanje, oziroma večerjo, potem pa bova šla prej domov, da ne bom preveč utrujena. Bo kar treba čuvati moči za porod.

Čestitke Klepopatra za novo decemberčico. Lep večer


(odgovor članu METULJ1)
Neposredna povezava do sporočila: 589
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
30.12.2009 21:32:44   
*nivea
kleopatra čestitke še tukaj za tvojo hčerkico

(odgovor članu ROmama)
Neposredna povezava do sporočila: 590
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
30.12.2009 21:47:59   
METULJ1
ROmama - super, da si še tuki. No mogoče boš pa res 1. v letu 2010.
Jz mam pa pregled šele 2.1.2010.

Srečno, če te kej preseneti:-)

(odgovor članu ROmama)
Neposredna povezava do sporočila: 591
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
30.12.2009 22:08:51   
Momtobe
Tudi jaz že vztrajam doma user posted image . Sicer me je celi dan nekaj šraufalo oz. bolelo kot ob menstruaciji ... ampak to je pa tudi vse. Sedaj je mir. Dvomim, da so bili popadki.

No, sedaj pravzaprav upam, da še ne bo jutri ... ker je 2010 taka lepa letnica user posted image .

Sem pa kot slon! Zredila sem se nenormalno in upam, da bom kmalu lažja, ker se je kar težko nosit tako težko okoli user posted image  user posted image .

Eno mirno noč vsem, ki še čakate in predvsem mladim mamicam!

(odgovor članu ROmama)
Neposredna povezava do sporočila: 592
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
30.12.2009 22:39:33   
pipika 13
Tudi jaz sem še tu. Tudi jaz imam občasno neke krče kot ob menstruaciji, pa izginejo. Nič resnega. Sem šla danes celo na en počasen 1 urni sprehod.
Drugače pa imam jutri pregled, pa bomo videli, če sem odprta še kaj več kot samo 1cm.

Želim vam vse dobro mamicam, bebicam in mojim sotrpinkam.

(glede kil Momtobe - nisi edina)

_____________________________

5. 1. ob 23.30 nas je končno s razveselil naš sonček David, mamino in atkovo veselje.

(odgovor članu Momtobe)
Neposredna povezava do sporočila: 593
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
31.12.2009 7:30:26   
araz
Kleopatra čestitke za hčerkico Sofijo user posted image user posted image user posted image .

Marusi dobrodošla doma. Palček Maj tudi tebi ena dobrodošlica.

Vsem ostalim, ki še čakate na svoje škratke pa želim, da se vam čimprej pridružijo.



(odgovor članu pipika 13)
Neposredna povezava do sporočila: 594
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
31.12.2009 9:24:56   
ROmama
Dobro jutro,
še ena mirna noč in lep sončen dan, vsaj pri nas. Za enkrat napovedi o dežju ne držijo. Upam, da so se vremenarji zmotili.

Če se nič več ne javim, želim vsem mirno, srečno in zdravo novo leto 2010!

(odgovor članu araz)
Neposredna povezava do sporočila: 595
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
31.12.2009 11:31:36   
Momtobe
pozdravček še od mene user posted image

pri nas je vse mirno. nimam občutka, da je danes silvestrovo, sicer pa je šel letošnji december mimo, kot bi bil marec user posted image  ... torej, sploh ne vem, da so prazniki. bolj čakamo na nekaj večjega.

ienga user posted image  za čimbolj srečno in zdravo leto 2010, če se danes več ne beremo ...

če pa se katera spravi rodit ... naj le pomaha iz televizije user posted image

(odgovor članu ROmama)
Neposredna povezava do sporočila: 596
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
31.12.2009 12:10:08   
araz
Drage decemberke (tiste, ki ste že mamice in tiste, ki še boste). Želim vam srečno predvsem pa zdravo novo leto 2010. Vašim malim škratkom pa ravno tako veliko zdravja, pa da bi bili čimbolj pridni.
Pa lepo praznujte.



(odgovor članu Momtobe)
Neposredna povezava do sporočila: 597
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
31.12.2009 13:18:01   
Tincy90
Punce želim vam zdravo, veselo, srečno in radosti polno novo leto, obilo cartanja in lepih trenutkov z vašimi otročki.user posted image user posted image

(odgovor članu araz)
Neposredna povezava do sporočila: 598
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
31.12.2009 14:36:08   
pipika 13
Pozdrav vsem mamicam in nosečkam. Srečno, zdravo, notranjega zadovoljstva polno v novem letu vsem.

Prišla sem s pregleda iz porodnišnice. Sem 3 dan čez rok in očitno letos ne bo nič. Otrok nas je vse danes na CTG prestrašil, ker je mirno spal, čeprav so ga sestre poskušale zbuditi na različne načine. (iz enega boka sem se morala prestaviti na drug bok, pa spet nazaj, pa na hrbet, na koncu mi je ena celo začela trebuh trest). On pa je lepo umirjeno spal in ni hotel gibat, oziroma zelo malo. Tako sem imela dupli CTG, skoraj 45 minut. Dohtar je zaradi tega preventivno naredil UZ in ugotovil, da je dovolj plodovnice in da ni nič narobe. Jaz pa vsa prestrašena. Naročena sem spet 2. 1. v porodnišnici, če ne bo kaj prej samo.

Očitno se je naš otrok pripravljal danes dopoldne na večerno silvestrovanje, hehe
No, vsaj upam, ker sem zaskrbljena, zakaj danes tako spi. user posted image

Vsem mamicam želim lepo praznovanje z novim družinskim članom, nosečkam pa v tolažbo - mogoče bo pa katera res 1. v novem letu v Sloveniji?

Fajn bodite.

_____________________________

5. 1. ob 23.30 nas je končno s razveselil naš sonček David, mamino in atkovo veselje.

(odgovor članu Tincy90)
Neposredna povezava do sporočila: 599
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
31.12.2009 15:39:26   
*nivea
ojla

drage decemberke, pomahajte nam jutri s tv, naj bo vaš otrok prvi v novem letu...vsaj od ene naše decemberke user posted image user posted image user posted image


želim vsem decemberkam vse naj naj v novem letu 2010! Naj bo zdravo, uspešno, srečno..tapravo leto!

< Sporočilo je popravil *nivea -- 31.12.2009 15:40:34 >

(odgovor članu pipika 13)
Neposredna povezava do sporočila: 600
Stran:   <<   < Prejšnja stran  22 23 [24] 25 26   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  22 23 [24] 25 26   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?