|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Beba ali Aptamil1???
11.12.2009 4:00:51   
kovač
Beba je še enkrat dražja. Katera hrana vam je kvalitetejša ali Beba ali Aptamil1, če odmislimo ceno. Pravijo, da je Aptamil boljši. Ali je res tako?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Beba ali Aptamil1???
11.12.2009 7:48:55   
ema111
mi smo na Beba user posted image , v lekarni so nam na začetku svetovali za to mleko, ker bi naj bilo najbolj podobno materinemu,  kupujemo v Mullerju (nisem vedela, da bi bila dražja od Aptamila) ali Bipa Avstr., nam aptamil ni odgovarjal

< Sporočilo je popravil ema111 -- 11.12.2009 7:50:21 >

(odgovor članu kovač)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
11.12.2009 10:43:11   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ema111)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Beba ali Aptamil1???
11.12.2009 14:58:21   
Nončika
mi smo pri hčerki uporabljali aptamil. ga je lepo sprejela in smo tudi ostali pri tem.

zdaj pri sinu smo spet segli po aptamilu. ga je sprejel. mam pa namen tam okrog 6m prešaltat na babylove. ga kar hvalijo.

_____________________________

3 datumi v mojem življenju: 2.8.2005, 24.10.2009 in 22.5.2010.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Beba ali Aptamil1???
11.12.2009 15:13:41   
x_srečka_x
Mi imamo tudi beba,ker mu aptamil ne ustreza. Sem že pri ta prvi imela beba pa je bilo super.

LP

(odgovor članu Nončika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Beba ali Aptamil1???
11.12.2009 16:14:28   
manna
Punce, bom kar tu vprašala ko vidim da ste ravno pri AM debati; katero AM bi blo za našo princesko ki ne pije rada mleka po flaški? Je katero ki je bolj prijetnega okusa, za bolj "neješče" dojenčke? Neki sm brala da je Milumil bolj sladek, a ve kjera kaj več? 

(odgovor članu x_srečka_x)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Beba ali Aptamil1???
30.12.2009 20:33:12   
Nončika
manna, to pa mene tudi zanima. naš tudi ni ne vem kak jedec.

_____________________________

3 datumi v mojem življenju: 2.8.2005, 24.10.2009 in 22.5.2010.

(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Beba ali Aptamil1???
30.12.2009 20:39:39   
manna
Nončika, sem sprobala že svašta; novalac, aptamil, beba, hipp, milumil, babylove... Ampak saj pri naši ni fora v okusu, mi je končno jasno, ona pač ne želi piti/jesti in konec. Hrana je zanjo kot neko nujno zlo...če že ravno vztrajam bo malo popila, sicer pa raje ne bi. 

(odgovor članu Nončika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
To je razlog, zakaj se dojenčki zbujajo po...
Strokovnjaki so prišli do razloga, zakaj se dojenčki ponoči zbujajo. Raziskave so pokazale, da gre za evolucijo oziroma ...




Nakupovanje
patkapatatka

Kje najpogosteje nakupujete za vaše otroke?

na spletu (7%)

v trgovini (93%)


Število vseh glasov: 193

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!