Pramworld ali O-baby (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroška oprema



Sporočilo


Mici7 -> Pramworld ali O-baby (10.12.2009 8:13:58)

Pozdravljene!

Ker vem, da vas je tukaj veliko takih, ki ste naročale preko ene in druge spletne trgovine, me zanima, če ima katera informacijo glede Avtosedeža Roemer Safefix Plus. Cena je pri Pramworldu trenutno skoraj 160 € nižja kot v BC, pri O-baby pa je nekaj malega manj kot 80 € cenejši.

Ali je pri omenjenem sedežu razlika samo v napisu (Pramworld-Britax, O-baby-Roemer) ali še kakšna druga?


Hvala za vaša mnenja!

Lp




Klaudia -> RE: Pramworld ali O-baby (10.12.2009 14:37:14)

Odgovorim ti lahko na zadnje vprašanje.

Britax je kupil roemer. In je to zdaj v bistvu eno in isto. Ime britax se večinoma uporablja v Angliji, Roemer pa drugje po EU - http://www.britax.eu/




Anonimen -> RE: Pramworld ali O-baby (14.12.2009 21:23:58)

Jaz sem naročevala prek Pramworlda Evolvo od Römerja oz. Britaxa (eno in isto) ... poštnina je 36 funtov pa  od prvega kontakta z njimi pa do dostave stolčka je minilo samo 10 dni, od zadnjega potrdila naročila pa do dostave pa 5 dni (vmes je bil vikend). Pa da ne govorim, da je bil stolček s poštnino vred 100€ cenejši kot v BC.




VOHUNKO -> RE: Pramworld ali O-baby (27.12.2009 21:59:38)

A mi lahko kdo pomaga glede izpolnitve obrazca, ki se tiče plačila z npr. maestro kartico?
Vse kar sledi mi je neznano. Prosim!!!!!!!!




zmajaz -> RE: Pramworld ali O-baby (27.12.2009 22:04:10)

IZVIRNO SPOROČILO: VOHUNKO
A mi lahko kdo pomaga glede izpolnitve obrazca, ki se tiče plačila z npr. maestro kartico?
Vse kar sledi mi je neznano. Prosim!!!!!!!!


Kaj ti ni jasno? A registrial/-a si se že na njihovi strani?




livia -> RE: Pramworld ali O-baby (27.12.2009 22:35:17)

Tudi jaz kupujem stolček in ste mi dale idejo, da pogledam še v tujino in sem ugotovila, da je stolček 100€ cenejši kot pri nas.
Kako zveš koliko je poštnina pri PRAMWORLDU? A jim moreš poslat mail?




zmajaz -> RE: Pramworld ali O-baby (27.12.2009 22:50:37)

Ko se prijaviš, vneseš vse podatke za nakup, ti po mailu sporočijo, koliko bo poštnina in te vprašajo, če se strinjaš z njo, in šele ko jim odgovoriš in potrdiš, da se strinjaš, ti bremenijo kreditno kartico in sedež odpošljejo. Je pa poštnina cca. 40 evrov.




Anonimen -> RE: Pramworld ali O-baby (27.12.2009 23:16:45)

IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz
Je pa poštnina cca. 40 evrov.

Dober mesec nazaj je bila za stolček poštnina točno 36 funtov. Glede procedure je pa tako, kot je napisala Zmajaz.




livia -> RE: Pramworld ali O-baby (28.12.2009 12:46:27)

Prosim tiste, ki ste že kupovale pri Pramworldu za pomoč.
Logirala sem se, potem izbrala artikel in nikjer ne najdem kako nadaljujem nakup, da bi lahko izvedela za strošek poštnine.
Na razpolago imam gumbe Save, Laod, Cancel, Continue Shopping, Amend Basket in Checkout.
Nič od tega, če kliknem mi ne omogoči napisati maila oz nadaljevati nakupa - vnesti kreditno kartico. [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]
Help!!!!!




Anonimen -> RE: Pramworld ali O-baby (28.12.2009 12:54:52)

Mislim, da klikneš na checkout ... Boš pa za poštnino zvedela šele čez kak dan, ko ti počljejo meil s ceno dostave in potem, ti šeenkrat potrdiš da je to ok in šele takrat ti bremenijo kreditno kartico.




livia -> RE: Pramworld ali O-baby (28.12.2009 13:08:02)

THX Otika, je šlo. Sedaj čakam na odgovor.




Lu -> RE: Pramworld ali O-baby (28.12.2009 14:13:39)

Jaz sem jim dala samo po mailu vprašanje koliko bi znesla poštnina za 2 stolčka ( romerja Kidfix ) pa je naneslo cca 70 funtov.

No zdaj sem se odločila da ju vzmem preko O-baby.




honey -> RE: Pramworld ali O-baby (28.12.2009 15:35:52)

Jaz sem za sestro naročila od Römerja sedež pri O-baby in ga je dobila v 2 dneh. Pa še poštnina je bila 10 € ne glede na težo izdelka. Malo bolj se pozanimaj, kako je s to poštnino, če je še vedno tako.




VOHUNKO -> RE: Pramworld ali O-baby (31.12.2009 9:57:15)

iz kakšnega materiala pa imajo avtosedeže? Pri nas je najboljši najdražji, tam je pa cena samo ena.
Kako  naj vem, če je vredu? Pri plačilu s kartico ne vem kaj vneseš v polja za izbiro kartice. Pri kartici izberem mastercard, kaj pa potem dalje?




livia -> RE: Pramworld ali O-baby (31.12.2009 13:03:44)

Vohunko, po imenih sedežev veš kateri material je. Isto kot v BC.
Izbereš mastercard, vneseš ime lastnika kartice, številko, varnostno kodo, datum veljavnosti in to je to. Saj te obrazec sam vodi naprej, ko potrdiš, na naslednji strani.




VOHUNKO -> RE: Pramworld ali O-baby (31.12.2009 20:10:02)

Hvala! A to pomeni,da če hočem črni avtosedež, da ga ni v vseh materialih? A kje piše iz kakega materiala je npr. črni?Kaj varnostna koda je mišljena tista na hrbtni strani kartice? Upam, da ne gnjavim preveč!




zmajaz -> RE: Pramworld ali O-baby (31.12.2009 20:29:39)

IZVIRNO SPOROČILO: VOHUNKO
Kaj varnostna koda je mišljena tista na hrbtni strani kartice?

Ja - tista trimestna na hrbtni strani.




VOHUNKO -> RE: Pramworld ali O-baby (31.12.2009 20:40:31)

Hvala![image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image]




Stran: [1]