Napihljiva igrača - polarni medved... (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroška oprema



Sporočilo


akin -> Napihljiva igrača - polarni medved... (8.12.2009 20:49:45)

Zanima me kje se lahko kupi te napihljive medvede in druge živali iz gume, na katerih se potem otrok gunca oz jih jaha.
Sem našla v eni temi tu, da so te igrače vsi v neki Hoferjevi akciji kupovali, ampak to je že par mesecev nazaj.
Je treba čakat na novo Hoferjevo akcijo al se to kje dobi tudi v redni prodaji?




Gordana-3 -> RE: Napihljiva igrača - polarni medved... (9.12.2009 7:29:24)

imajo jih v vsaki otroški trgovini, ampak bolj so to konjčeki ali nekaj njim podobnega.




akin -> RE: Napihljiva igrača - polarni medved... (9.12.2009 10:12:50)

Ok, hvala! Potem bom pa šla direkt tja vprašat. Ker sem iskala v BC in Pikapolonici v internetni trgovini, pa nisem nič našla. Verjetno, ker ne vem točnega imena...
Videla tudi še nisem tam, tako da sem mislila, da je treba tole it kam posebej iskat.




Gordana-3 -> RE: Napihljiva igrača - polarni medved... (9.12.2009 11:00:35)

akin, te, za katere jaz vem, so za skakanje, ne za guganje. morda pa ne misliva isto ...




tasa.m -> RE: Napihljiva igrača - polarni medved... (9.12.2009 15:26:44)

Verjetno misliš kaj takega:
http://www.ideo.si/a/Gugalni_konjicek_RODY_LP80_01_Gymnic




akin -> RE: Napihljiva igrača - polarni medved... (9.12.2009 16:06:12)

To sem mislila, ja! Super, hvala, Tasa!
Gordana, tudi tist samo za skakanje je ok, tole guganje je samo še bonus.
Čeprav poceni pa res niso, vidim... [sm=smiley29.gif]




Gordana-3 -> RE: Napihljiva igrača - polarni medved... (9.12.2009 18:22:58)

uh, takega gugalnega napihljivega pa še nisem videla, priznam [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




lenca1 -> RE: Napihljiva igrača - polarni medved... (9.12.2009 20:58:11)

Mi smo v Hoferju kupili takega kužka s katerim se ''gugaš'' naprej/nazaj - plastična varianta in je bil v akciji mislim, da okrog 13€ (težko, da ga boš še kje našla, ker v Hoferju stvari iz akcije poidejo že isti dan, ko zadevo dajo vn). Drugače pa imaš te napihljive konjičke (iz gume in so bl za skakanje) v Baby Centru - so bli tud v akciji po cca 13€, ne vem pa kolk je redna cena-ne more bit dost dražje.




Stran: [1]