Pamperske kot hlačke (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Maxica -> Pamperske kot hlačke (21.6.2005 8:57:09)

:zmeden:A katera ve, kje bi se dobile tiste pamperske, ki jih :duda: oblečeš kot hlačke-naš :duda: je skoz v stoječem položaju, tako da imam prav problem pri previjanju in bi mi tiste pleničke kar prav prišle. Sem jih pa iskala, pa jih nikjer ne najdem. Kako se pravzaprav imenujejo?:zmeden2:




miševi -> Pamperske kot hlačke (21.6.2005 9:07:17)

Jaz sem jih kupila v Merkatorju. Je pa na zavoju slikca, kako mamica otročku "pleničke - hlačke" gor vleče. Ne vem pa, od katere velikosti naprej jih imajo - jaz sem rabila 5.
So super - če sde polulajo, jih dol potegneš, če se pa pokakajo, jih pa pri straneh po šivih strgaš in delaš kot pri normalnih pleničkah.

LP




dory -> Pamperske kot hlačke (21.6.2005 9:08:18)

Ja v mullerju...ceprav sem jest se zmer vezana na active fit...ne morem jih zamenat pa konc :)




viv_ -> Pamperske kot hlačke (21.6.2005 9:25:49)

Si mi dala idejo... te so fajn za pod kiklce... Mislim, da se imenujejo First step (al neki tazga), so pa kr precej drage...

A se še kje dobi Total Care št. 5? Meni dobi po active baby (al kaj so te nove) vneto rito... Če ne bom pa probala kr Lumpija, eni jih ful pohvalijo.




dory -> Pamperske kot hlačke (21.6.2005 9:28:21)

viv probej se active fit...men so ful zakon :)




Pinga -> Pamperske kot hlačke (21.6.2005 9:46:29)

Priporočam tudi DM-ove hlačne plenice.

Mi smo zelo zadovoljni.

:sloncek::metulj::zajcek:




ZARA -> Pamperske kot hlačke (21.6.2005 10:31:03)

A niso ene tud Easy-up k se oblačijo kot spodnje hlačke??
Jst sem jih vidla pa v Avstriji, v Merkurju...




dory -> Pamperske kot hlačke (21.6.2005 10:34:11)

ja zara mas res..easy up so :)




Urša -> Pamperske kot hlačke (21.6.2005 15:49:23)

Res so ful praktične, sploh pri navajanju na kahlico. So pa precej drage-Pamperske, DM ali pa Mullerjeve so cenejše.




Žirafca Helena1 -> Pamperske kot hlačke (21.6.2005 15:53:10)

Jaz sem v vrtcu moje pikce ko so vstali s kahlic itak v stoje zavijala v plenico. Ampak v tanavadno s trakci za limat.

Pri otorcih se naučiš mnogih spretnosti.:)-:)-:)-

:miska:




Stran: [1]