kAJ MU JE? (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


mamica2009 -> kAJ MU JE? (4.12.2009 11:10:05)

Moj 4.mesečni sin danes noče jesti.Pojedel je samo 200 ml mlekeca, ponavadi poje do take ure že 500 ml. Je možno da mu zobeki rasejo?ROkice ma non stop v ustah.
Pa od 7 ure ko je stal zdaj že drugič spi, pa je ura 11. Je možno da bo bolan?

Joj joj[sm=smiley19.gif][sm=smiley13.gif]




Katy78 -> RE: kAJ MU JE? (4.12.2009 11:44:35)

Pride obdobje, ko pač pojedo manj. Pri nas je bilo to nekje okoli 4. meseca, ko je pojedel za 1/4 manj mleka na dan kot prej. Trajalo je kakšen teden-10 dni, pa je bilo spet vse po starem.

Moj je star 1 leto, pa je šel zvečer spat ob 19.30 in spal v kosu do 7.15 (edino okoli 5.30 se je nekaj premetaval), potem pa je šel ob 9.45 spet spat in je spal do 11.15. Pa ni nič bolan. [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




miapia -> RE: kAJ MU JE? (4.12.2009 11:46:58)

Bilo bi fino, da bi otroci jedli konstantno in vedno. So obdobja, ko bo otrok jedel občutno manj ali pa celo izpustil kakšen obrok. Vedno po istem kopitu ne bo šlo, ker pač raste, se razvija in spreminja tudi svoje navade. Velik vpliv imajo lahko prihajajoči zobje, lahko mu karkoli ne paše, lahko je zaradi vremena in padajočega pritiska, lahko je malce slabši po počutju, lahko bo pa tudi bolan. Glede spanja se mi pa ne zdi nič čudno. Naša je vstala okrog pol osmih in je tudi sedaj že zaspala. Sicer je to verjetno do večera vse, ampak meni se to res ne zdi nenavadno.
Če pa tako obdobje kar traja in traja in da celo ne je in res spi veliko več kot ponavadi, potem je za poklicati P.




daisyb -> RE: kAJ MU JE? (4.12.2009 13:21:27)

moj je star 6 mesecev in je do te ure pojedel le 190ml mleka....res pa, da je pojedel se 50g sadja in 50g minestre. v glavnem, zadnje dni komaj komaj pride na 400 al 500ml na dan. ima ze dva spodnja zobka..se spomnim, da jih je dobil pred 5 meseci..in takrat tud ni imel apetita in ni jedel. menim, da sedaj prihajajo zgornji zobki, ker spet noce jesti in si tlaci roke v usta cist do grla.
je pa tud mal prehlajen.tako, da ce je prehlad bi blo lahko tud mozno, da noce jest. skrbi naj te le, ce bi prav izpustil totalno par obrokov..in bil 12 ur brez mleka.
drgac pa vem kako je..jaz se tudi sekiram, ker se mi zdi, da poje premalo.




Stran: [1]