Skromna miklavževa darila (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


Meggi -> Skromna miklavževa darila (3.12.2009 11:35:54)

 Imate kake predloge?  Seveda je namen otrokom pričarati malo veselja. Kaj podariti, ko imaš mal več otrok za obdarit. Neki preprostega a hkrati fajnega,..





ksenjak -> RE: Skromna miklavževa darila (3.12.2009 11:43:04)

Za koliko stare otroke?




mamamajča -> RE: Skromna miklavževa darila (3.12.2009 11:48:38)

sadje, parkeljca (testo ali čokolada), mogoče barvice- pač nekaj malega. Otroku je itak darilo ogromno presenečenje in bo zadovoljen, ne glede kaj je notri.

Mi gremo danes k MIklavžu v eno trgovino, pa sem ravno včeraj vidla, da je lani delil dežnike in nekaj sadja.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (3.12.2009 11:54:08)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




tinkatonka -> RE: Skromna miklavževa darila (3.12.2009 11:56:46)

pest orehov, par mandarin, čokoladni miklavž ali pa kakšna pez figurica z bombončki - to se daje pri nas. Seveda lično zapakiranov kakšno celofanasto vrečkico, tak da se čez vidi vsebina vrećke.




Meggi -> RE: Skromna miklavževa darila (3.12.2009 12:13:28)

Od 3 do 9 let




nejcko -> RE: Skromna miklavževa darila (3.12.2009 12:14:05)

Par mandari, pest bonbonov, kakšen čokoladen Miklavž, letos bo zraven še pobarvanka.




ksenjak -> RE: Skromna miklavževa darila (3.12.2009 12:25:46)

Jaz sem si postavila mejo, in sicer 10eur/otroka.
Torej bi za punčke poleg sladkarij (jaz bom dala zraven samo enega Milkinega miklavža) priložila še eno Winx punčko (jih dobiš tudi za 10EUR), za fantke pa enega Bakugana (stane cca 8EUR).

Se pravi, 1 igračko (mislim, da to skoraj mora biti zraven), kakšno sladkarijo ali sadje.

Mojima otrokoma pa bom zraven dala še vsakemu par copat.

lp




noranate -> RE: Skromna miklavževa darila (3.12.2009 12:38:00)

Mi imamo kar dosti otrok (sosedi, žlahta), ki jih mormo tudi malo obdarovat. Ta manjši bodo letos dobili plastelin, kakšne bonbončke in sadje. Večji pa kakšna lepa pisala (za deklice z bleščicami...), hecne nogavice, mini družabne igre, karte, bom še videla, kaj od tega bom dobila. jutri je nabavni dan[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




mate0ja -> RE: Skromna miklavževa darila (3.12.2009 12:54:06)

Igračke za malo denarja, ki lahko prinesejo veliko veselja in zabave:
Za oba spola: karte črni peter ali podobne karte oziroma družbane igre (do 10€ dobiš že kar luštne in inovativne), spomin, domine Mini puzzle, mala škatla lego ali duplo kock (odvisno kaj otrok že ima), kako glasbilo (flavta, ksilofon), barve za risanje s prsti. Ena ideja, ki sem jo lansko leto uporabila pri nečakinji - album za zbiranje nalepk Fifi + dva zavitka nalepk. Pol sm pa itak za celo leto vedela kaj želi imet :)

Za deklice: oblekica za dojenčka ali barbiko (če že veš katero znamko dojenčka ima) al pa pleničke za dojenčka oz kakšno drugo dodatno opremo, za punčko staro cca 7 let plus mali gobelin, ali kakšno drugo stvar za ustvarjanje.

Za dečke: z avtom itak ne mroreš zgrešit, v modi so pa bakogani (in če jih zbiora ne moreš zgrešit) S fanti nimam veliko izkušenj zato je seznam malo krajši [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]

Jaz sem zgoraj naštete zadeve kupovala nečakinji in otrokom kolegic in so bli zmeraj ful veseli. Otroke verjetno vsaj približno poznaš in veš kaj jim je najbolj ljubo.




Kliki -> RE: Skromna miklavževa darila (3.12.2009 13:05:19)

IZVIRNO SPOROČILO: Meggi

Imate kake predloge?  Seveda je namen otrokom pričarati malo veselja. Kaj podariti, ko imaš mal več otrok za obdarit. Neki preprostega a hkrati fajnega,..


Kak Miklavž ali pa parkelj pa kaka luštna sestavljanka jih imaš zdaj zelo poceni.




ninocka -> RE: Skromna miklavževa darila (3.12.2009 13:32:17)

Pri nam miklavz nosi bonboncke, pa cokoladne miklavze in knjigice. Letos bosta pa velika 2 dobila se vlakec in tramvaj (od Siku-ja, taki majhni), najmlajsi dobi pa eno igracko za na vozicek.

Drugace so mi pa fajn ideje se plastelin, barvice, pobarvanke, albumi z nalepkami, nogavicke, rokavicke, kapice, sali, dnevniki (za puncke), zapestnice, verizice, spangice, elastike, pasovi, denarnice, za manjse fantke so ful fajn SIKU avtomobilcki (traktorcki, bagercki, resilci, smetarji - so taki mini, stanejo pa manj kot 2EUR), stampiljke, CDji s pravljicami, pesmicami, DVDji...




Raho -> RE: Skromna miklavževa darila (3.12.2009 13:41:23)

Nekaj mandarin, vsakemu ene hariboje, kapo in rokavice (ker jih potrebujeta[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]) in eno knjigico za 7 €




krfjolca -> RE: Skromna miklavževa darila (3.12.2009 14:01:54)

Uf, mi pa mal pretiravamo, kot vedno [sm=smiley36.gif]. Vsak bo dobil eno glasbilo za cca 10 €, eno knjigico (10 €), sladkarije in sadje, pa CD z risanko in plastelin. Za mojadva pa še vsakemu en kompletek cunj (ki bi jih sicer itak dobila, ampak imam pač razlog, da jih dam v Miklavžev pehar), pa kapo in šal. Pa oba še kompletek otroških posodic in krožnikov iz Ikee. Moja mami pa še bolj pretirava, pomojem ne bomo v avto zbasali vsega, kar jima bo Miklavž pri njej pustil [sm=zmeden.gif]




krfjolca -> RE: Skromna miklavževa darila (3.12.2009 14:02:48)

Aja, sam moram povedat, da je pri nas Miklavž tisti, ki prinese glavna darila in so za božič bolj malenkosti.




HuAnita -> RE: Skromna miklavževa darila (3.12.2009 16:38:35)

mi bomo dali pletene koše za na rame - take, kot so jih včasih nosili, k so kosili in grabili, noter pa vsakemu šibo, nekaj mandarin in suhega sadja...
skromno, pa upam, da bista znala ceniti - ker koša sta ročno delo...

Meggi - kakšna punčkaiz cunj - to še gotovo znaš?
Pa kak parkelj iz kruha, nogavičke...




rija -> RE: Skromna miklavževa darila (3.12.2009 16:57:49)

pri nas lahko kupiš meter flisa za 2,90 eur, ga razrežeš, narediš franžice prišiješ kakšne lepe rožice ali pa sploh nič, pa maš lepe mehke šale....pa kakšno pomaranco, ki jih narišeš usta, očke, narediš čupo iz volne ali kratko čupo iz klinčkov....pa lepo zgleda[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




mamamajča -> RE: Skromna miklavževa darila (3.12.2009 17:33:52)

evo nas, mi smo od miklavža (v trgovini)- v vrečkici sta dve pomaranči, smokiji in čokolada, ter modri in rdeči kuli.
Lani je bilo boljše, je delil pisane dežnikce.
No midva dodala zraven še komplet intervencijskih vozil za 7eur.




Meggi -> RE: Skromna miklavževa darila (8.12.2009 14:39:19)

Kako ste se razveseli Miklavža? Otroško pričakovanje naj traja dokler imajo upanje v to. Gre za dogodek sam, za zgodbo okoli tega. Manj pa morda za darila.

Naj se javim z uspehom akcije.

Res so šli v izdelavo šali. Dobila sem res kjut roza-viola flis za pupe- izdelava 4kom. Doma sem še imela neke male flike flisa razne barve in so se fajn kombinirali na viola šale. Oblika rožice, metuljčki. Za malo bibo sem dobla še v HM res tako kapo zraven, ki pa jo je rabla da končno ena pokrije ušesa.  Zraven še kupla bleščice za našit za 0,90.. in je ratalo res cart. Fantki so dobili pa našitke gor našite - izdelava 3 kom.  Zamotano s čokolado je pričakalo otroške. Prav fajn so se not zavili, so taki mehki,...

Hvala za idejo!





Stran: [1]