oblačenje čez noč v tej vročini... (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


metaa -> oblačenje čez noč v tej vročini... (20.6.2005 15:11:39)

:sloncek:...kako jih torej napravite za nočno spanje. Pri nas v spalnici je te dni 25 stopinj. Včeraj je imela le bodi z dolgimi rokavi, spodaj pa le nogavičke, pa v poletno spalno vrečo smo jo dali. Ponoči me je začelo skrbeti, da je ne zebe (v nogice), pa sem jo nalahno pokrila s pleničko.
Kako ve prakticirate oblačenje?




Pikabu -> oblačenje čez noč v tej vročini... (20.6.2005 15:15:03)

Ema je v bodiju s kratkimi rokavi in spalni vreči. Potem jo pa s kovtrčkom pokrijem samo čez nogice. Če se sama razbrca, je ne pokrivam nazaj.




Mina1 -> oblačenje čez noč v tej vročini... (20.6.2005 15:16:31)

Glede na to, da je res vroče postalo, smo brez spalkice, samo v bodyu z dolgimi rokavi in žabicami do pasu. Pa zelo tenka dekica v zibki. Nazadnje je bil v spalkici čisto moker.

Je tudi 3-letniku zelo vroče in ima "samo" pižamico, ker drugače sta oba v spalkicah.

Ati je "odkrit" s poletnim kovtrčkom, jaz pa pokrita z zimskim in tako:)-

Vse sorte torej,

pa-pa Mina1




Teni_ -> oblačenje čez noč v tej vročini... (20.6.2005 15:16:50)

Jaz jo imam v majčki ali body-ju s kratkimi rokavi in kratkih hlačah. Ko pa bo še bolj vroče pa bo samo v body-ju.

LP,
Mojca:nosecka:




mehurčica -> oblačenje čez noč v tej vročini... (20.6.2005 15:17:11)

Samo pižamico, brez spalne vreče-še nismo nabavili čisto tanke.:ups:Pižamica je s kr. rokavi in kr. hlačami. Brez nogavičk. In mu je ravno prav, edino zvečer mu je še v tem prevroče, ampak ponoči pa ga nočem zbujat, da ga bom nazaj gor oblačila. In preko pleničke rabi hlačke, če ne si jo včasih dol potegne.:zmeden2:Star je 17 mesecev, ampak je tudi lani bil tako oblečen, ko je bilo fejst toplo.

Lp




Errai -> oblačenje čez noč v tej vročini... (20.6.2005 15:19:09)

Bodi s kratkimi rokavi in nogavičke. Zvečer ga včasih pokrijemo z rjuhico, ampak se hitro razbrca, tako da ponavadi ni pokrit. Je pa ponoči čisto topel, tudi v nogice, tako da ga sigurno ne zebe.




niki5 -> oblačenje čez noč v tej vročini... (20.6.2005 15:33:37)

Bodi s kratkimi rokavi pa preden grem spat ga pokrijem z rjuhico. Se pa tako kot pri Ireni razbrca in obrača, da je vedno potem odkrit.




Mateja* -> oblačenje čez noč v tej vročini... (20.6.2005 15:40:11)

V pajacku s kratkimi rokavi in kratkimi hlačnicami, pa nogavičke, pa mal čez nogice z rjuhco pokrit.

LP




ZARA -> oblačenje čez noč v tej vročini... (20.6.2005 15:42:49)

Tanek body z rokavi + spalna vreča!




mika -> oblačenje čez noč v tej vročini... (20.6.2005 16:16:23)

Če ima kaj več kot bodi s kratkimi rokavi :((:((:((.Z ničemr noče bit pokrita. Tako da jo pustim odkrito, potem ko pa trdno zaspi, jo pokrijem s plenico.




Nia30 -> oblačenje čez noč v tej vročini... (20.6.2005 19:57:19)

Čisto tanka pižamica (brez bodyja) + poletna spalna vreča. Bomo pa počasi prešaltali na samo body.

Lp




**Petra** -> oblačenje čez noč v tej vročini... (20.6.2005 22:15:01)

Body s kratkimi rokavi, brez nogavičk, pa tanka dekica, kolko je uspem ponoči pokrit, ker non-stop brca dekico s sebe. Drugače pa je ponoči topla tud če je odkrita.




lin -> oblačenje čez noč v tej vročini... (20.6.2005 22:25:38)

Body z kratkimi rok. in spodnji del zelo tanke pidžame ker se ponoči zmeraj odrije.Ko zaspi jo pokrijem z rjuhco ma se itak takoj odkrije




k1 -> oblačenje čez noč v tej vročini... (21.6.2005 5:41:45)

zaenkrat še body z dolgimi in tanke žabice... pri nas je še kar malo hladno ponoči, pa tudi balkon imamo odprt, da malo stanovanje ohladi. kako pa bo naslednje dneve pa bogve...




Stran: [1]