|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kako rečete ljudem s prekomerno težo?
2.12.2009 18:25:24   
sandra74
Jaz sebi in mojemu user posted image   rečem, da sva mehko grajena!!!user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Kako rečete ljudem s prekomerno težo?
2.12.2009 18:50:32   
ribica.
joj to pa je tema, ki me spomne kako jim reče moj 3 letnik. Ženskam reče debeluhe, moškim pa bajskoritko.

(odgovor članu sandra74)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Kako rečete ljudem s prekomerno težo?
2.12.2009 18:59:35   
noranate
elegantno popolnjeniuser posted image

(odgovor članu ribica.)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Kako rečete ljudem s prekomerno težo?
2.12.2009 19:57:06   
BAMBINA_
IZVIRNO SPOROČILO: noranate

elegantno popolnjeniuser posted image

A res? In potem, npr. v pogovoru rečeš: "A veš tisti elegantno popolnjen, ki je zadnjič sedel za sosednjo mizo..." ali pa: "Zadnjič je bila tista elegantno popolnjena trgovka na delikatesi tako neprijazna..."
user posted image


_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Kako rečete ljudem s prekomerno težo?
2.12.2009 20:04:34   
Anonimen
če z njimi govorim, rečem močnejši,... a je včasih nerodno, ker tako rečem tudi tistim, ki so bolj mišično kompaktniuser posted image ...

če sem na koga jezna in je slučajno bolj zajetne postave pa mu rečem debeluh, a nikoli v obraz, ker vem, da se nekateri zelo trudijo izgubiti kile in jim nikakor ne uspeva,...

na splošno pa proti "ljudem s prekomerno težo" (no, med slednje za kakšno kilo ali dve spadam tudi jaz) nimam nič... so mi celo zelo simpatični in večino, kar jih poznam, šaljivci in mi je v njihovi družbi zelo prijetno.

(odgovor članu BAMBINA_)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Kako rečete ljudem s prekomerno težo?
2.12.2009 20:39:55   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: viv RR

Jest tut ne uporabljam tega... k zakaj pa bi? Res ne vidim konteksta... Sej tud za suhost ne uporabljam kej preveč izrazov...


Enako. V resnici redkokdaj opazim a je človek suh, ali debel. V resnici me noben človek s preveč kilami ne moti, niti nimam izraza zanj. Ne opredeljujem ljudi po tem. Je preveč drugih reči, ki lahko človeka označijo, če ga že glih morajo označit.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   [Brisano sporočilo]
2.12.2009 20:49:09   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Kako rečete ljudem s prekomerno težo?
2.12.2009 21:19:41   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

IZVIRNO SPOROČILO: Gina

IZVIRNO SPOROČILO: viv RR

Jest tut ne uporabljam tega... k zakaj pa bi? Res ne vidim konteksta... Sej tud za suhost ne uporabljam kej preveč izrazov...


Enako. V resnici redkokdaj opazim a je človek suh, ali debel. V resnici me noben človek s preveč kilami ne moti, niti nimam izraza zanj. Ne opredeljujem ljudi po tem. Je preveč drugih reči, ki lahko človeka označijo, če ga že glih morajo označit.
Podpis,če lahko.user posted image


user posted image user posted image user posted image tako govorijo ljudje, ki so zadovoljni sami s seboj!user posted image user posted image user posted image
(žal mene še vedno nekajkrat mesečno zanese "melotožje po "popolnosti"... kaj čem, del vzgoje v odraščanjuuser posted image user posted image ... vsekakor pa se trudim, da svoja otroka vzgojim tako, da se ljubita takšna kot sta: čudovita v vseh pogledih... tudi tistih user posted image user posted image )

jaz opazim tudi ljudi, ki so preveč suhi,... da ne bo pomote. in jim to v kontekstu, seveda, povem (če pogovor na to nanese,...)
se trudim pa da ljudi ne sodim takoj po zunanjem izgledu (no, kakšen smrad me že odvrne, priznam,... ampak to je druga kategorija)

< Sporočilo je popravil k.tja -- 2.12.2009 21:20:36 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Kako rečete ljudem s prekomerno težo?
2.12.2009 22:42:56   
Spark
Še malo v drugo stran, kako rečeš nekomu s prekomerno težo, da naj malo pazi na težo oz. proba shujšati.
Imam sestro, ki ne iz leta v leto debelejša.
Živi sama in imam občutek, da čas ko je doma samo je. Kupuje si samo čudno hrano požre, ni da ni. Kje pa da bi ona popila kozarec vode, ali pa pojedla kaj zdravega in se vsaj malo omejila.
Nekajkrat sem ji že rekla, pa me nazaj zabije, poglej se kaka si. V času dveh porodov sem se zredila in kil se nisem znebila, ampak nisem tako debela kot ona.
Trebuh ima kot da bi bila noseča. Hudo mi je zanjo, ker to ne pelje v nič dobrega, ampak ne znam narediti nekaj, da bi vsaj malo poslušala.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Kako rečete ljudem s prekomerno težo?
2.12.2009 23:34:27   
Ribica **
No, meni ITM lih ni merilo, ker sem podhranjena, ce ITM gledam (pa sta imela starsa v mojih letih enako konstitucijo, sploh oci). Pa srecam ogromno bolj suhih punc okrog mene. 34 v H&Mu pa hlac ne morem kupit, ker so ogromne - tako po dolzini, kot po sirini. Krila in navadne majice pa lahko. S srajcami je pa spet problem zaradi visine. Idealna cifra hlac je pa zame Next Petite - 34. Po dolzini in sirini kot ulito. Imam pa dobrih 20 let.

Sem prebrala do konca tisti link ... idealna teza zame naj bi bila kar 8 kg vec, kot jih imam sedaj user posted image  Ja, itak ... na mojo konstitucijo bi bila z 8 kg vec pac predebela.

< Sporočilo je popravil Ribica RR -- 2.12.2009 23:36:40 >

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   [Brisano sporočilo]
2.12.2009 23:35:16   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   [Brisano sporočilo]
2.12.2009 23:45:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu uškinamama)
  Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Kako rečete ljudem s prekomerno težo?
3.12.2009 8:20:21   
noranate
Joj, Bambina, ti se pa tud zapičiš. Ne, NIKOLI o nikomur ne rečem, da je debel ..., ljudi kličem po imenu. Moje znanke, prijateljice, so vse elegantno popolnjene user posted image , pa ko mi pojamrajo, da so  se spet zdredile, ne stanejo več v iste hlače...., jih na takšen šaljiv način potolažim. user posted image Ima nas vsakojakih, pa kaj čmo, nihče ni popoln.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Kako rečete ljudem s prekomerno težo?
3.12.2009 9:05:06   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: BAMBINA_

IZVIRNO SPOROČILO: noranate

elegantno popolnjeniuser posted image

A res? In potem, npr. v pogovoru rečeš: "A veš tisti elegantno popolnjen, ki je zadnjič sedel za sosednjo mizo..." ali pa: "Zadnjič je bila tista elegantno popolnjena trgovka na delikatesi tako neprijazna..."
user posted image



Jaz ponavadi rečem tista prsata baba, ki je včeraj sedela poleg tiste anoreksičarke, ki je prsi doma pozabila.....user posted image

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Kako rečete ljudem s prekomerno težo?
3.12.2009 9:17:40   
nincrli
IZVIRNO SPOROČILO: Spark

Še malo v drugo stran, kako rečeš nekomu s prekomerno težo, da naj malo pazi na težo oz. proba shujšati.
Imam sestro, ki ne iz leta v leto debelejša.
Živi sama in imam občutek, da čas ko je doma samo je. Kupuje si samo čudno hrano požre, ni da ni. Kje pa da bi ona popila kozarec vode, ali pa pojedla kaj zdravega in se vsaj malo omejila.
Nekajkrat sem ji že rekla, pa me nazaj zabije, poglej se kaka si. V času dveh porodov sem se zredila in kil se nisem znebila, ampak nisem tako debela kot ona.
Trebuh ima kot da bi bila noseča. Hudo mi je zanjo, ker to ne pelje v nič dobrega, ampak ne znam narediti nekaj, da bi vsaj malo poslušala.



Težko te bo poslušala dokler sama ne bo opazila, da je res. Če ji boš govorila, da je debela in naj shujša bo še več jedla, ker bo jezna zakaj jo nekaj napadaš in soliš pamet. Mislim, da pri teh zadevah mora vsak sam "gor priti" in spremenit navade.
Mogoče, če imaš kakšne slike, kjer je bila bolj suha pa jih tak za foro glej pa reči kolk je bla lepa tam al pa neki... Pa se ji bo stožilo po manj kguser posted image


_____________________________

Optimism always works!!!
Dedek mraz mi je prinesel najlepše darilo :D


(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 65
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Koriščenje LD po porodniški
endrina

Kako ste izkoristile pripadajoči letni dopust po končani porodniški odsotnosti?

izkoristila sem ga takoj po porodniški,da sem ostala dlje z otrokom (53%)

hotela sem izkoristiti celega pa mi delodajalec ni dovolil (7%)

izkoristila sem en del,ostalega sem si prihranila za drugič (20%)

sploh nisem mogla izkoristiti dopusta (21%)


Število vseh glasov: 133

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!