|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zajtrk enoletnikov
20.6.2005 13:02:02   
lin
Punce mi smo pršli do te faze da naša Lin bi za zajtrk jedal samo poli ali pašteto.
Sirčka noče,gres,čokolinoin podobno je bljak,sadje bolj tako.
A mislite da se bo tega naveličala in bo pol tudi drugo jedal?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Zajtrk enoletnikov
20.6.2005 13:13:06   
Pinga
Naša Lina je stara 2 leti in 1 mesec, pa za zajtrk je poli, pašteto, nutelo, včasih gris. To pa je tudi vse.
Naj povem, da to je doma. V vrtcu je pa prav vse, od sira, do raznih namazov, skratka vzgojiteljica pravi, da je to kar imajo, brez težav.
:sloncek::zajcek::metulj:

(odgovor članu lin)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Zajtrk enoletnikov
20.6.2005 13:13:50   
dory
Naceloma je cist vse...kar jemo odrasli..sam sem pa pr nasem tud ful vesela,ce mi poje vsaj en piskot za zajtrk :(

(odgovor članu lin)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Zajtrk enoletnikov
20.6.2005 13:18:53   
ciciban
Nas je mel tudi obdobje hrenavk in poli salame pri enem letu,zdaj je pa presaltal na makaroncke-te bi jedel za zajtrk,kosilo,malico in vecerjo! Sicer je vse,majraje pa bi samo makaroncke!

(odgovor članu lin)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Zajtrk enoletnikov
20.6.2005 13:32:52   
m jana
Moja dva tudi delata najvec prometa PP! Saj ne morem verjet da lahko jesta vsak ljubi dan poli! Pa se to brez kruha!

(odgovor članu lin)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Zajtrk enoletnikov
20.6.2005 14:18:30   
Pajaca
Pri nas smo tud nori na poli. In valda brez kruha. Kdo bo jedu kruh če lahko je poli.

(odgovor članu lin)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Zajtrk enoletnikov
20.6.2005 14:34:51   
Primoza
tudi moaj ima za zajtrk rada pašteto, od dobrega enega leta pa do štirih let. Za pašteto sicer načelno velja da je izdelana iz najmanj kakovostnih delov živali, kar pomeni, da je večji delež neprebavljivih snovi, kar pa pravzaprav ni nič napačnega. Glavni dodatek v pašteti, ki prepreči prehitro spremembo barve oz. oksidacijo je "vitamin C", se pravi, da nanj ne smel biti malček alergičen.

Drugače v sodobnih paštetah praktično ni več konzervansov, ker pašteto neprodušno zaprejo v konzervo in nato sterilizirajo z segrevanjem.

Se pa lahko pri malčku, ki je za zajtrk pašteto mirno uporablja posneto vitaminizirano mleko.

(odgovor članu lin)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Zajtrk enoletnikov
20.6.2005 15:43:02   
Mateja*
Mi najraje jemo hrenovko, pa poli. Se pa ne brani niti masla in marmelade.

(odgovor članu lin)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Zajtrk enoletnikov
20.6.2005 15:47:20   
ZARA
Zara je praktično vse...Hrenovke,jajčka,marmelada,med,sendvič,pašteta,linoti...

(odgovor članu lin)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Zajtrk enoletnikov
20.6.2005 16:02:07   
bini
pri nas so zajtrki še bolj čudni... ko se zbudi (okol 6h, 7h) spije 2 dcl mleka, potem pa zadnje dni ni lačna tam do 10h - takrat se z babi dajeta za kakšno žličko sadja... edin kosila ji nekak grejo, drug so pa bitke.. očitno rabi sam par grižljajev in to je to :zmeden:

(odgovor članu lin)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Zajtrk enoletnikov
20.6.2005 16:35:48   
lin
No vsaj nismo edini politi:)-:)-,pa mi tudi najraje kr brez kruha

(odgovor članu lin)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Zajtrk enoletnikov
20.6.2005 22:39:13   
BARBARA R.
Sem prav razumela, da dajete enoletnikom paštete, hrenovke, poli salamo, ........... :zmeden:

MI jemo namazni sir, trdi sir, maslo, domačo marmelado, mlečni gres, mlečni riž, polento na mleku, jajčka, palačinke.

:muca:

(odgovor članu lin)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Zajtrk enoletnikov
21.6.2005 12:21:04   
lin
BARBARA R. Ja prav si razumela,kaj pa naj ji dam če vse ostalo noče:zmeden:
A naj jo pustim lačno?:zmeden:

(odgovor članu lin)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Zajtrk enoletnikov
21.6.2005 12:27:14   
Petra&Mojca
Tudi pri nas je velikokrat bil zajtrk malo cuden. Ko sem ji poleg polike hotela v usta podtakniti koscek kruha, ga je z najvecjim veseljem izpljunila. Nisem se pa predala. Vedno sem ji poleg salame ponudila tudi kruh. Sedaj pa ze lepo je en koscek salame in en koscek kruha.
Ne sekiraj se lin. Ji pa vedno poskusi ponuditi kaj drugega in ce ne bo hotela jesti, ji se vedno lahko das salamo ali pa pasteto!
Pa dober tek!

(odgovor članu lin)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Zajtrk enoletnikov
21.6.2005 21:23:56   
lin
Petra in Mojca
Hvala,sej jaz ji vedno ponudim tudi kruh,pol pa zgleda takole en kos samo poli en kos poli + kruh samo mora bit res majhen kos čene takoj spljune ven,ampak seveda samo kruh.
Ji pa res vsak dan ponudim najprej kaj drugega pa če res noče pojem jaz itak morem tudi jaz neki zajtrkovat ne tako da ne gre v smeti če ona noče.
No danes smo pojedli za spremembo marmelado in kruh ,ampak zelo zelo malo:zmeden:

(odgovor članu lin)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Meningokokna okužba najbolj ogroža otroke ...
Invazivne meningokokne okužbe so med najpogostejšimi vzroki za gnojno vnetje možganskih ovojnic ali meningokokni meningi...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...





sindarin

Katera od naštetih lasnosti vam je pri igrači najmanj pomembna?

funkcionalnost (21%)

dizajn (26%)

estetika (16%)

varnost (8%)

zmerna cena (20%)

kvaliteta (9%)


Število vseh glasov: 213

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!