KUŽKI S SVETLEČO VRVICO (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


BarbaraO -> KUŽKI S SVETLEČO VRVICO (1.12.2009 9:32:17)

Rabim eno hitro pomoč: včeraj se je babi trudila dobiti kužke na svetleči vrvici (iz reklame), pa so menda čisto razprodani. Jih je slučajno katera še kje videla? Mi smo pogledali le v LJ.




noranate -> RE: KUŽKI S SVETLEČO VRVICO (1.12.2009 9:46:54)

Mi smo ga dobili v Intersparu, probaj po takšnih trgovinah. kaj pa na spletu?




Čebel@ -> RE: KUŽKI S SVETLEČO VRVICO (1.12.2009 10:40:18)

moja svakinja in vse njene sodelavke so POVSOD  iskale tele kužke in jim je dobavitelj rekel da jih je tudi njemu zmanjkalo.......kužka so imeli le v city parku v lj v eni novo odprti trgovini,pa še to je bilo prejšnji teden....pojdi pogledat tja ali pa pokliči(ne vem pa imena trgovine)




noranate -> RE: KUŽKI S SVETLEČO VRVICO (1.12.2009 10:47:28)

Barbara, Baby center v Črnomlju še ima tega kosmatinčka, pokliči 07 30 53 910. Sem jih klicala, pa so rekli, da bi se dalo poslat tudi po pošti. Kliči čimprej, ker je gospa rekla, da je to trenutno zelo iskana "roba"[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]. Srečno!




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (1.12.2009 11:17:21)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




ona -> RE: KUŽKI S SVETLEČO VRVICO (1.12.2009 23:05:48)

V Sežani v pikapolonici so jih še imeli v petek,je za poklicat tja,mogoče pošljejo po pošti.Meni je tudi trgovka rekla,da se jih baje ne bo več sploh dobilo od dobaviteljev,tako,da je kar za pohitet,provaj poklicat v Sežano[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (2.12.2009 8:37:21)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Šaki -> RE: KUŽKI S SVETLEČO VRVICO (2.12.2009 9:02:57)

IZVIRNO SPOROČILO: noranate

Mi smo ga dobili v Intersparu, probaj po takšnih trgovinah. kaj pa na spletu?


tako je.
jz sem v bc hotla se enga kupit.pa je rekla da itak jih dobavitelji nimajo.je pa rekla naj grem v spar pogledat.samo to je blo 14 dni nazaj.probaj.

samo mi je pa žal takoj ko sem prvega kupla ker mu je takoj noga se pokvarla.brez vezen.
jz bi raje kaj drugega kupla.




BarbaraO -> RE: KUŽKI S SVETLEČO VRVICO (2.12.2009 14:00:13)

Vsem hvala. Sem tudi jaz medtem dojela, da so razprodani (čeprav niti nisem prepričana zakaj, glede na to, da je kvaliteta menda res čisto na psu - kako ironično!). Menda naj bi naslednja pošiljka prišla šele v marcu. Iz tega lahko sklepam, da bodo vsi otroci, ki bodo sedaj izviseli, lahko prišli na svoj račun za Veliko noč. Kaj hočemo, očitno je reklama na TV res naredila svoje in so otroci zblazneli - mi, starši, pa z njimi.
Prijeten veseli december!




Stran: [1]