|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Da se mal pohvalim...
30.11.2009 17:50:35   
Klemy82
user posted image .... naredila sm ga!!!! En izpit, s katerim sem se bodla toliko časa da joooooj in je visel nad mano kot en črn oblak, in ni pa ni šlo.... no, pa je šlo!!!! In to s tako lepo oceno, da še zdej komaj verjamem in grem v četrtek vpisat oceno, do takrat bom pa imela nočne more, da se je profesor zmotiluser posted image .... jooooj, jaz sem tako hepi, da ne vem povedat.... se skor počutim, kot da sem diplomirala. Do tja je še par izpitov, ampak res, najhuje je za mano.
Tko. Zdej grem pa na vročo čokolado z dvojno smetano... moj časti.user posted image

_____________________________

Jst.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Da se mal pohvalim...
30.11.2009 17:59:34   
Oceania
Bravo!!!user posted image user posted image

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Da se mal pohvalim...
30.11.2009 18:59:21   
TomTaylor
bravo!

Sicer pa poznam ta feeling ja. Najtežje izpite sem ponavadi naredila, čeprav me je bilo najbolj strah. Najlažje izpite pa sem skoraj vedno padla.


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Oceania)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Da se mal pohvalim...
30.11.2009 18:59:26   
mika
ja bravouser posted image user posted image user posted image .

IZVIRNO SPOROČILO: Klemy82

, da še zdej komaj verjamem in grem v četrtek vpisat oceno, do takrat bom pa imela nočne more, da se je profesor zmotiluser posted image ....



user posted image boga. še dobro vem kako je touser posted image

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Da se mal pohvalim...
30.11.2009 19:39:38   
nincrli
IZVIRNO SPOROČILO: mika

ja bravouser posted image user posted image user posted image .

IZVIRNO SPOROČILO: Klemy82

, da še zdej komaj verjamem in grem v četrtek vpisat oceno, do takrat bom pa imela nočne more, da se je profesor zmotiluser posted image ....



user posted image boga. še dobro vem kako je touser posted image


Tudi jaz user posted image

wuhuuuu čestitkeuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Optimism always works!!!
Dedek mraz mi je prinesel najlepše darilo :D


(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Da se mal pohvalim...
30.11.2009 19:41:27   
Rožica I
Frajerka user posted image !

Mene še nekaj podobnega čaka v roku mesec ali dva user posted image ..

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu nincrli)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Da se mal pohvalim...
30.11.2009 19:51:15   
Ploha
IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I

Frajerka user posted image !

Mene še nekaj podobnega čaka v roku mesec ali dva user posted image ..


Ja, enako user posted image

drgač pa čestitam klemy za izpit user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Da se mal pohvalim...
30.11.2009 21:00:09   
nu_tella
user posted image user posted image user posted image  itak je filing, ko končaš vse izpite, miljonkrat boljši kot ko diplomiraš. user posted image  user posted image  user posted image  

_____________________________

Ce te nekdo ne ljubi na nacin, kot si zelis ti, se ne pomeni, da te ne ljubi z vsem, kar zna.

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Da se mal pohvalim...
30.11.2009 21:09:05   
2ursae
user posted image user posted image user posted image user posted image sem vedno vesela, če kakšni sotrpinki uspe večji podvig user posted image user posted image user posted image user posted image
BRAVO

jaz pa čez dva tedna ... komaj čakam, čeprav me je strah k user posted image . Do takrat pa pridno user posted image .
Pol bom pa tud jaz ruknla eno vročo čokolado z dvojno smetano user posted image .

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu nu_tella)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Da se mal pohvalim...
1.12.2009 9:00:05   
Šaki
bravouser posted image

_____________________________

♥ moja dva zaklada ♥

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Da se mal pohvalim...
1.12.2009 9:18:21   
luka jan

IZVIRNO SPOROČILO: nu_tella

user posted image user posted image user posted image  itak je filing, ko končaš vse izpite, miljonkrat boljši kot ko diplomiraš. user posted image  user posted image  user posted image  

Točno tako, tista diploma je kar nekaj, itak da vsakega spustijo skozi. Pri izpitih pa je malo drugače.


In seveda čestitke za opravljen uspeh, vem kako dober občutek je to.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nu_tella)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Da se mal pohvalim...
1.12.2009 9:38:22   
Teya D.
user posted image user posted image bravouser posted image user posted image

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Da se mal pohvalim...
1.12.2009 10:43:34   
Čebel@
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
jaz sem si 2 težka pustila za na koncuuser posted image

(odgovor članu Teya D.)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Da se mal pohvalim...
1.12.2009 11:04:05   
Anonimen
Č E S T I T A M!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: luka jan
IZVIRNO SPOROČILO: nu_tella
user posted image user posted image user posted image  itak je filing, ko končaš vse izpite, miljonkrat boljši kot ko diplomiraš. user posted image  user posted image  user posted image  

Točno tako, tista diploma je kar nekaj, itak da vsakega spustijo skozi.

upam, da bodo tudi mene spustili skozi diplomiranje,...user posted image user posted image


(odgovor članu luka jan)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Da se mal pohvalim...
1.12.2009 11:32:23   
Klemy82
Hvala vsem za čestitke... se res kar lažje diha, ja... čeprav me čaka še nekaj cvetk (itak si vsi pustimo najtežje za na konec, ane?), ampak samo da je tole za mano...user posted image ... pol bo ostalo tudi.
Vsem, ki vas čakajo taki in drugačni izpiti želim veliko sreče in znanja, za vse imam pa eno
user posted image
ko je tak turoben dan.


_____________________________

Jst.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Da se mal pohvalim...
2.12.2009 19:39:48   
nu_tella
Klemy82 sori ker ti smetim temo, ampak kot sem zgoraj napisala, je filing ko končaš vse izpite full boljši...in meni se je danes to zgodilo že drugič ;))) JEEEE konc je z izpiti na magisteriju user posted image user posted image user posted image  zdej pa v pisanje magistske...user posted image user posted image  Lepo se imejte. Veseli december po dveh letih odrekanja hear i come user posted image user posted image

_____________________________

Ce te nekdo ne ljubi na nacin, kot si zelis ti, se ne pomeni, da te ne ljubi z vsem, kar zna.

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Da se mal pohvalim...
3.12.2009 10:07:54   
Klemy82
Nutellca yeeeeeey, congratzzzz!!!!! user posted image

_____________________________

Jst.

(odgovor članu nu_tella)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Da se mal pohvalim...
9.12.2009 21:35:14   
nu_tella
Hvalauser posted image user posted image

_____________________________

Ce te nekdo ne ljubi na nacin, kot si zelis ti, se ne pomeni, da te ne ljubi z vsem, kar zna.

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Da se mal pohvalim...
10.12.2009 8:19:28   
2ursae
user posted image user posted image nutella user posted image user posted image , čestitke, Vau.

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu nu_tella)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Da se mal pohvalim...
10.12.2009 21:00:29   
nu_tella
Hvala. Sej se nisem hotla hvalit, sam k je bla ravno tema odprta in sem ravno zvedela rezultate sem bla tkooooo vesela.

Verjamem da bo tudi vam sigurno uspelo. Poleg tega je vaš uspeh še tolko bolj cenjen (z moje strani) saj imate otroke in je študij zato tolko težji. Jaz imam trenutno samo v.d. moža user posted image  ki mi je res full pomagal user posted image user posted image   

_____________________________

Ce te nekdo ne ljubi na nacin, kot si zelis ti, se ne pomeni, da te ne ljubi z vsem, kar zna.

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Da se mal pohvalim...
10.12.2009 21:15:27   
Šarki
user posted image user posted image user posted image punciuser posted image čestitam obemauser posted image

_____________________________

They said we should all pay our tax with a smile. I tried- but they
wanted cash.

(odgovor članu nu_tella)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Da se mal pohvalim...
10.12.2009 22:08:25   
tofsi
Čestitam za opravljene izpite in le tako naprej do konca.

(odgovor članu Šarki)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Da se mal pohvalim...
10.12.2009 22:13:04   
puppa
Tudi jaz čestitamuser posted image user posted image user posted image

Predobro vem koliko živcev gre za zadnje izpite.

Super, zdaj pa veselo na diplomo!

(odgovor članu tofsi)
Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?