Barvanje pohištva (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroška oprema



Sporočilo


vesoljcek -> Barvanje pohištva (29.11.2009 17:59:05)

Pozdraček !

Sicer je bilo o tej temi že nekaj napisano, pa vendar me zanima, ali je katera že barvala pohištvo oz. omarice pohištva iz obstoječe v novo barvo.

Fronte omar so v rdeči barvi, ki  nekako ne"pašejo" v prostor in naredijo celoten ambient zatemnjen in pust. Zato bi želeli prebarvati v vanilijevo barvo, predvsem zato, ker je pohištvo staro le nekaj mesecev in se nam zdi nesmiselno kupovati nove kose le zaradi teh nekaj predalov in  front.

Ali je to možno narediti z barvami za les, ali je bolje nalepiti folijo (sicer se sčasoma pričnejo delati zavihki,....), odnesti k mizarju,  ali kaj od vsega   bi bilo še možno nareditti.

Hvala za vsakršen nasvet.





Wannabemommy -> RE: Barvanje pohištva (29.11.2009 18:04:30)

IZVIRNO SPOROČILO: vesoljcek

Pozdraček !

Sicer je bilo o tej temi že nekaj napisano, pa vendar me zanima, ali je katera že barvala pohištvo oz. omarice pohištva iz obstoječe v novo barvo.

Fronte omar so v rdeči barvi, ki  nekako ne"pašejo" v prostor in naredijo celoten ambient zatemnjen in pust. Zato bi želeli prebarvati v vanilijevo barvo, predvsem zato, ker je pohištvo staro le nekaj mesecev in se nam zdi nesmiselno kupovati nove kose le zaradi teh nekaj predalov in  front.

Ali je to možno narediti z barvami za les, ali je bolje nalepiti folijo (sicer se sčasoma pričnejo delati zavihki,....), odnesti k mizarju,  ali kaj od vsega   bi bilo še možno nareditti.

Hvala za vsakršen nasvet.



Koliko jaz vem in kolko sva midva z možem karkoli prebarvala, sva najprej pobrusila osnovno barvo in potem šele nanesla novo barvo, ker se drugače začne zgornja luščit.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (30.11.2009 15:50:59)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




nananaja -> RE: Barvanje pohištva (2.12.2009 0:57:17)

Kakšen material?
Ne da se ravno vsoko stvar brusit.

Ne vem, masivo lahko brusiš in na novo barvaš, iverko pa si ne predstavljam, kaj nastane. Če bi že barvala, ne bi s čopičem, ampak špricala, ker je pač pohištvo staro nekaj mesecev.




Mizarstvo Sobočan -> RE: Barvanje pohištva (29.6.2010 21:50:54)

Pozdravljeni!

Smo mizarsko podjetje iz Medvod. Izdelujemo notranjo opremo in notranja vrata.

Lep pozdrav, Mizarstvo Sobočan

http://www.mizarstvo-sobocan.si




Stran: [1]