RE: Barve bunkic za na smrekico (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Ustvarjamo skupaj



Sporočilo


mayci -> RE: Barve bunkic za na smrekico (5.12.2009 18:34:42)

Mi smo imeli 5 let modro-srebrne, lani pa sva dokupila oranžne in imela modro-oranžno.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image] Pa modre lučke.




2mama -> RE: Barve bunkic za na smrekico (7.12.2009 12:11:07)

Mi imamo pa vsako leto unikatno drugačno, odvisno od okraskov, ki jih izdelamo skupaj z otroci. Iz das mase izrežemo različne okraske in jih pobarvamo z živimi barvami, rdečo, rumeno, zeleno, modro. Pa lučke gor, kakšen medenjak in čokoladni bonbon. In sta ponosna na svoje delo.




Lunca1 -> RE: Barve bunkic za na smrekico (7.12.2009 13:37:49)

mi imamo ponavadi rdečo zlate. Sem pa letos videla vijolično-ciklamne in srebrne in je ful lepo.




~Biba~ -> RE: Barve bunkic za na smrekico (7.12.2009 17:13:25)

rdečo-zlata kombinacija, ker me najbolj spominja na božični čas





witch -> RE: Barve bunkic za na smrekico (8.12.2009 15:14:29)

Smo imeli nekaj let rdeče zlate.
Potem smo rdeče odvzeli in pustili samo zlate (od skoraj rumene do skoraj rjave barve)
Lani sem zlatim dodala nekaj zelenih (samo kaj ko je smrekica zelena in niso prišle do izraza)
Letos pa bo smrekica spet zlata (je ful velika in bi šlo preveč denarja da vse bunkice menjamo) in zraven bomo dali še nekaj domačih kvačkanih izdelkov.
V enem posebnem prostoru bomo naredili še mičkeno smrekico, posprejano s snegom in zelenimi bunikicami. Moji tašči bom pa letos naredila smrekico z oranžnimi in rjavimi bunkicami (pa kakšno vejico cimeta gor, pa pomaranče).




Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]