|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: igralni lok
4.12.2009 20:13:48   
anika87
Aha... si predstavljam... je kar trdo, a ne?
Se pravi, lahko bi na dno potem dali neko trdo podlago, kot recimo v torbe na dno, ko se da, da je ravno dno... a ne?
A misliš, da bi potem to lahko služilo namesto prave stajice?


_____________________________

Mamina sreča in očkov ponos, prijokal na svet sem brez zobkov in bos. Nejc moje je ime, naj zdaj vsakdo to ve! (24.06.09 ob 8.23)

Iz pleničk se nam smehlja nekaj čisto majhnega. Štorklja je razprla svoja krila in naju še s hčerko obdarila.
Zala,

(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: igralni lok
4.12.2009 20:20:54   
anika87
IZVIRNO SPOROČILO: manna

A mi lahko kjera da link od te napihljive stajice? ne najdem na internetu, ABC novičke smo pa že strgali user posted image   Plisss


Evo manna, komaj da sem našla - med igračami je... prvo igralouser posted image z besedo napihljiva po iskalniku pa nisem našla... ker je napihljivouser posted image

Link: http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=172610

Tudi mi smo že vrgli ABC novičke in zdaj, ko to gledam na sliki, mislim da najbrž to ne more nadomestit prave stajice, a ne? Tudi ročkic nima...
Je pa kul za "drugo" stajico... oz. da narediš igralni center...

< Sporočilo je popravil anika87 -- 4.12.2009 20:22:02 >


_____________________________

Mamina sreča in očkov ponos, prijokal na svet sem brez zobkov in bos. Nejc moje je ime, naj zdaj vsakdo to ve! (24.06.09 ob 8.23)

Iz pleničk se nam smehlja nekaj čisto majhnega. Štorklja je razprla svoja krila in naju še s hčerko obdarila.
Zala,

(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: igralni lok
4.12.2009 21:52:31   
PC Baby
Ja, v bistvu je bolj igralni center, ampak mi ga bomo uporabljali kar namesto stajice. Predvsem če bi ga rada varno odložila medtem ko npr. pripravljam kosilo ali kaj drugega.

(odgovor članu anika87)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: igralni lok
5.12.2009 15:33:23   
anika87
Aha, a potem sploh nimate stajice...
hmmm bom še razmislila... kaj bomo... user posted image

_____________________________

Mamina sreča in očkov ponos, prijokal na svet sem brez zobkov in bos. Nejc moje je ime, naj zdaj vsakdo to ve! (24.06.09 ob 8.23)

Iz pleničk se nam smehlja nekaj čisto majhnega. Štorklja je razprla svoja krila in naju še s hčerko obdarila.
Zala,

(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: igralni lok
5.12.2009 21:00:19   
Petka09
Čeprav te napihljive zadeve še nisem videla, mislim, da ne more nadomestit stajice. To je v bistvu bolj kot igralo in za otročke, ki še ne hodijo (ali ne hodijo dobro), da se not igrajo, prevračajo, kotalijo itd... Če hočeš otroka, ki se bo enkrat postavljal na nogice, varno odložit, mislim, da rabiš "ta pravo" stajico. No, to je moje mnenje, bo PC Baby mogoče povedala bolje, ki to napihljivo igralo ima doma user posted image .

No, to pravim zato, ker vem, kako se otrok, ki postane zelo močan, ko se začne postavljat na nogice, upira ob stajico in jo tudi trese, čeprav je recimo lesena. To napihljivo zadevco bo brez problema preplezal in splezal ven.

(odgovor članu anika87)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: igralni lok
5.12.2009 21:12:43   
manna
anika87, hvala. Zanimivo tole čudo user posted image pa še poceni. Ampak se pa strinjam s Petko09 da je boljš met otroka bolj v "trdni" stajici.
Mi imamo leseno stajico od Lip poljčane, kvadratno, 1mx1m in je ful fajn ker se lahko dno prestavi v dve višini, dvignjeno od tal ali pa na tleh. Ko se bo naša punčka začela postavljati na nogice in plezati, bomo prestavili da bo dno na tleh, zdaj pa imamo dno dvignjeno, da več vidi ven kadar je noter, pa da vidi mene kadar kuham in podobno. Pa fajn je ker se noter lahko tudi obrača s trebuha na hrbet in obratno, je dovolj placa.  Vseeno pa jo večkrat na dan dam tudi na tla, na puzzle, da še tam malo "kobaca" oziroma poskuša. Se mi zdi da je treba spodbujat miganje na tleh user posted image

(odgovor članu Petka09)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: igralni lok
14.10.2010 19:29:24   
pika pok
vidim da je to že stara tema vendar vseeno upam da se mi kdo oglasi in mi pomaga.
in sicer doma imam 2 meseca starega sina ki ga lahko zamotim z raznimi pisanimi in gibljivimi igračkami.
in zato sva od sestre dobila igralno podlogo ki pa je brez loka. res da ima majhno ogledalo, ribico ki poje, medo šumi in zajček piska) vendar pa bi rada imela lok ker je še dete tako majhen in bi bilo to bolj primerno. ali kdo ve kje bi lahko (in če sploh) dobila samo lok z igračkami???

(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: igralni lok
14.10.2010 21:54:53   
beba1912
od moje kolegice sestra ga je kar sama naredila. kupila je une dolge penaste okrogle blazine, ki so drugače pripomoček za plavanje, na sredini je naredila zareze, da ju je pritrdila skupaj, nanj je privezala igračke, ko se je naveličal pa druge. edino to ne vem, kako je lok fiksirala na podlago. jest bi verjetno vse 4 dele pene prišila na podlago, če bi se dalo. ali pa bi jih po diagonali zvezala in dala čez podlago, na tak način kot se napne šotor.
naša tudi ni imela loka, je pa ful uživala, če sm nad njo držala igračke. tako da bom za drugega otroka verjetno naredila kakšno tako varianto, pa še poceni je.

(odgovor članu pika pok)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: igralni lok
15.10.2010 16:02:05   
PinkyGirl
Odlična ideja, samo te pene bo pa zdaj izven sezone malo težko dobit. Katera ve, kje jih še imajo? Hervis in intersport so pri nas že vse pospravila...

(odgovor članu beba1912)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: igralni lok
15.10.2010 19:33:14   
tassika
V Atlantisu so sigurno na zalogi, v trgovini aquamania.

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu PinkyGirl)
Neposredna povezava do sporočila: 35
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.




dojenje
nosečka sem

koliko časa vi dojite vašega malčka?

2-3 meseca (18%)

do 7 meseca (19%)

do 1 leta (27%)

do 1,5let (16%)

2-3 leta (14%)

ne doijte (6%)


Število vseh glasov: 206

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!