se morm še mal pohvalt! (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Anonimen -> se morm še mal pohvalt! (19.6.2005 20:49:21)

naša tisa je dons prvič kakala v kahlico!!! :bravo::bravo::bravo:
že kar nekaj časa pa lula v kahlico vsako jutro in večer, dons ji je pa ratala tudi kaka :) ponavad je ful vesela če vidi lužo v kahli, dons je bla pa čist presenečena ko pogleda in v kahli kaka. je kr s prstom nanga kazala :) je bla ful smešna :)

jutr pa mami začne s službo, pika poka pa v varstvo k babici. po pravic povedan mam že prov tremo :)

zdej pa še mal popeglam, pol pa v mižovce, k zutri bo tereba kmal ustat :zaspan:

lp, lara




ZARA -> se morm še mal pohvalt! (19.6.2005 20:50:57)

Ja dobr no, a še nimaš dost za dones :)-:)-:)-
:bravo: BRAVO MALA!!




Pilar -> se morm še mal pohvalt! (19.6.2005 21:05:06)

Joj sory, ne vem kdaj vse to opaziš, saj se skoz na RR hvališ...

Ne resno, :bravo: za tamalo....




Anonimen -> se morm še mal pohvalt! (19.6.2005 21:19:57)

na rr sem takrat ko mala spi. dons je spala 3 ure popoldne :zmeden:, pa zdej spi, js pa peglam pa na rr visim. kadar ne spi sem z njo in mam cajt vse to opazit a ne? :zmeden:

a se je prepovedan hvalt?

lp, lara




puncica -> se morm še mal pohvalt! (19.6.2005 21:33:04)

jst sem pa zdej :(( sej naša pika pa ne ve kaj bi s kahlico. Ma kaj pa vem, jst vidim zdej kr da vsi že lulajo pa kakajo pred 1 letom v kahlico :zmeden2: A je sploh še kak dojenček ki ima plenice?:((




CatJa -> se morm še mal pohvalt! (19.6.2005 21:37:06)

:bravo: Tisa :bravo:

Jan kahlce sploh se ni videl :zmeden2: Zgleda, da jo bomo tudi mi morali potegniti na plan.

Tudi jaz sem zdej peglala :hudicek: srajce. Ma tega vraga pa res nikol ne zmanjka :(




Mina1 -> se morm še mal pohvalt! (19.6.2005 21:37:07)

Draga PUNCICA:

samo toliko za info: naš 3-letnik je vse do tretjega leta kakal v pleničko na tla, ena sama groza in strah. Pa se je sam odločil, da je tega dosti in od takrat dalje pridno kaka in lula le v WC školjko. Na silo nič ne gre in tako.

Pri nas je bila kahlica le za okras:zmeden:. Eni prej, drugi pa pozneje osvojijo tele zadevice, tudi dudika je pela do tretjega leta:)-, ko sem šla pa v porodnišnico rodit, se je zgleda nekaj zgodilo v njegovi glavici in odločil se je da bo kakal tako kot se šika in da bo brez dudike;)

Vse ob svojem času.

pa-pa Mina1




Mina1 -> se morm še mal pohvalt! (19.6.2005 21:38:13)

Ja pa pozabila: za TIso pa seveda en velik:bravo:.

pa-pa Mina1




Anonimen -> se morm še mal pohvalt! (19.6.2005 21:55:00)

hehe ja puncica. js sem tiso za hec dala en večer na kahlico in je not nardila lužo. pa sem rekla zakva pa ne. v bistvu sem jo takrat dala na kahlo iz dveh razlogov. ker še ne zmore vstat sama in ne more pobegnit iz kahle :) do takrat ko bo to lahko pa upam da bo že štekala zares zakaj jo ima :) pa še zato, ker se vsak večer pokaka, ko jo dam v frišno plenico in spat. pa sem rekla, če ma tak ritem, naj se pa na kahlo navad al neki. no dons ji je pa prvič ratal to, kar sem prvotno mislna.

drgač pa nobene panike za vašo pupo. vaša pa že en cajt šiba okol, k je naša šele zdej pogruntala kako se puza :)

lp, lara




BONI* -> se morm še mal pohvalt! (19.6.2005 22:04:51)

Ja :bravo::bravo::bravo: A je bilo tako kot v (že stari)reklami za Palomo WC papir, ko punčka pogleda in vsa začudena naredi OOOOOOOoooooooooooooooooooo

Lp, Boni




Blanka77 -> se morm še mal pohvalt! (19.6.2005 23:02:32)

Moja pa noče sedet na kahlici, mi dol pobegne.




viv_ -> se morm še mal pohvalt! (19.6.2005 23:15:55)

:bravo::bravo::bravo: Tisi :bravo::bravo::bravo:

Morm Mirni to povedat - mogoče se bo še njej kej premaknilo - za začetek bi bla vesela če bi sploh kakat začela 8)




Baby -> se morm še mal pohvalt! (20.6.2005 7:39:45)

Oj!

Tud nam je včeraj ratal prvič kakat v kahlico:bravo::bravo::bravo:

Lp




Pilar -> se morm še mal pohvalt! (20.6.2005 8:00:31)

joj lara, res sem se sa hecala. sory no.




Stran: [1]