Bank@net (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


enea -> Bank@net (27.11.2009 8:41:23)

Saj ne vem če sem v pravi temi, ampak se mi zdi da se tukaj največ uporanic/kov ustavlja. Sedaj sem na bankanetu videla oz. sem že prejšnji mesec brala, da naj bi banka zaračunavala storitev UPORABE NJIHOVE SPLETNE STRANI, (0,40€/ na mesec), saj ni veliko, ampak v celem letu je to 4,8€. Po drugi strani se mi pa ne zdi fer, ker oni to obračunavajo, saj potem bi lahko tudi ostale strani obračunavale uporabo. Kaj bo tudi RR začela obračunavati svojim uporabnikom?[sm=zmeden.gif][sm=zmeden.gif][sm=zmeden.gif][sm=smiley13.gif]




ajataja -> RE: Bank@net (27.11.2009 8:51:01)

 ja itak nam bodo počasi že zrak začeli zaračunavat,ker ga pač uporabljamo[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley19.gif[/image] je pač tako v naši zlati Sloveniji ki tako lepo skrbi za nas.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley19.gif[/image]




enea -> RE: Bank@net (27.11.2009 8:53:46)

Se strinjam ja[sm=zmeden2.gif][sm=hudicek1.gif]




madela -> RE: Bank@net (27.11.2009 8:56:26)

Ne moreš nič,tako pač je. Je pa meni vseeno dost boljše skoraj vse urejat preko neta in pa še provizije ti manj zaračunajo,če plačuješ položnice preko spleta.




miapia -> RE: Bank@net (27.11.2009 8:59:16)

IZVIRNO SPOROČILO: enea

Saj ne vem če sem v pravi temi, ampak se mi zdi da se tukaj največ uporanic/kov ustavlja. Sedaj sem na bankanetu videla oz. sem že prejšnji mesec brala, da naj bi banka zaračunavala storitev UPORABE NJIHOVE SPLETNE STRANI, (0,40€/ na mesec), saj ni veliko, ampak v celem letu je to 4,8€. Po drugi strani se mi pa ne zdi fer, ker oni to obračunavajo, saj potem bi lahko tudi ostale strani obračunavale uporabo. Kaj bo tudi RR začela obračunavati svojim uporabnikom?[sm=zmeden.gif] [sm=zmeden.gif] [sm=zmeden.gif] [sm=smiley13.gif]

Jaz imam na Nlb 0,65 eur že kar nekaj časa. Fer ali ni fer, kakor vzameš. Mene bolj motijo visoki zneski za vodenje računa in negativne obresti. Tistih 0,65 eura pa mi ni škoda, ker bi spletna banka res veliko odtehta.




enea -> RE: Bank@net (27.11.2009 9:00:10)

Saj to mene neki moti, ti plačuješ lahko položnice preko neta, jaz sem vzela pa samo tisto varjanto, kjer si lahko samo stanje kontroliram. Zavihek plačilo( ali kako že piše) imam blokiran. Se pravi da jaz z njimi nimam nobenih plačilnih uslug, samo gledam stanje.[sm=smiley13.gif]




madela -> RE: Bank@net (27.11.2009 9:10:37)


IZVIRNO SPOROČILO: enea

Saj to mene neki moti, ti plačuješ lahko položnice preko neta, jaz sem vzela pa samo tisto varjanto, kjer si lahko samo stanje kontroliram. Zavihek plačilo( ali kako že piše) imam blokiran. Se pravi da jaz z njimi nimam nobenih plačilnih uslug, samo gledam stanje.[sm=smiley13.gif]


Jaz bi se na tvojem mestu oglasila na banki in prosila,da ti tudi to sprostijo,ker mi je res čudno,da lahko samo stanje gledaš [sm=zmeden.gif]
Ali pa jih kar po telefonu pokliči. Jaz sem že od vsega začetka imela vse,še kredit si urejam preko spleta,sam podpisat jim grem na banko. Ali pa zvišanje limita,tudi preko neta.Ma ni da ni in meni res ni škoda dat tistega denarja.
Sem pa zdaj ukinila papirnate izpiske,tako da mi ni treba še tistega plačevat,ko pa vse vidim kar doma.




miapia -> RE: Bank@net (27.11.2009 9:47:31)

IZVIRNO SPOROČILO: enea

Saj to mene neki moti, ti plačuješ lahko položnice preko neta, jaz sem vzela pa samo tisto varjanto, kjer si lahko samo stanje kontroliram. Zavihek plačilo( ali kako že piše) imam blokiran. Se pravi da jaz z njimi nimam nobenih plačilnih uslug, samo gledam stanje.[sm=smiley13.gif]

Ja, to je pa res malo bedno. Žal pa tvoje spletne banke ne poznam.




travica -> RE: Bank@net (27.11.2009 10:12:21)

imata NLB in NKB zelo različno
pri NKB plačaš 0,40 da imaš vpogled preko spleta + cca. 32 € da lako plačuješ preko neta (to je enkratni znesek, za napravico, ki ti ob vsakokratnem plačilu izpiše identifikacijsko številko)

včasih so bili tudi trajniki zastonj, pa dvigi na vseh avomatih,...

so res BANDA, počasi bodo še za vsak priliv, ki ga dobiš % odtegnili[sm=smiley21.gif]




loremi -> RE: Bank@net (27.11.2009 10:24:13)

enea, potem je pa res najbolje, da jih prosiš še za omogočanje plačil preko neta

očitno bomo kmalu na izpisku imel poleg zapisov naših dvigov iz trr še polno zapisov o odlivih bančnih potreb [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley7.gif[/image]
se pravi, provizija ob plačilih, potem zdej ta strošek uporbe spletne strani, pa stroški vodenja, pa sevede še če prejmeš izpisek ... ja najboljš da zaračunajo še vsakič ko prestopimo vrata banke, če kaj rabimo tja it ...
IZVIRNO SPOROČILO: travica
so res BANDA, počasi bodo še za vsak priliv, ki ga dobiš % odtegnili[sm=smiley21.gif]

pri pravnih osebah (na računih od podjetij in obrtnikov) že sedaj odtegnejo tudi za prilive




enea -> RE: Bank@net (27.11.2009 10:39:43)

Moja banka je NKBM, ja res je za vsak dre..k, že plačujemo, samo ne gre mi v račun zakaj plačujemo uporabo spletne strani, saj internet že tako vsi plačujemo, ki smo priklopljeni nanj. Kaj bi bilo če bi vsaka stran ki jo odpreš še enkrat zaračunala njihovo uporabo?[sm=hudicek1.gif][sm=hudicek1.gif][sm=hudicek1.gif][sm=hudicek1.gif]

Saj drugo že skoraj vse razumem da se pač plačuje, trr, plačilo položnice na bankomatu, obresti,.... ampak to,.....???? Ne, ne gre mi v račun!!!!!!!!!!!!![sm=hudicek1.gif][sm=hudicek1.gif][sm=zmeden.gif][sm=zmeden.gif]




Stran: [1]