Gladke tetra plenice (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Teja N -> Gladke tetra plenice (19.6.2005 20:11:43)

Zanima me, ali se še dobijo.

Jaz imam namreč dve vrsti plenic. Ko jih sušim v sušilnem stroju, se ene močno nagubajo (nakodrajo), druge pa ostanejo čisto gladke. Je pa res, da so oboje zelo stare, saj sem jih dobila od moje mame, ki jih je še ne meni uporabljala.:)-
Prav neverjetno je, kako so vzdržljive.

Zdaj bi rada nabavila še kaj teh gladkih, pa jih nikjer ne vidim. A jih sploh še delajo?

Lp,
Teja:)




Seven* -> Gladke tetra plenice (19.6.2005 20:15:52)

Ce mene vprasas je finta v dolgoletni uporabi. Vsaj pri meni se dogaja, da so nekatere, ki so bile vec v uporabi, bolj ravne.




CatJa -> Gladke tetra plenice (19.6.2005 20:34:47)

Jaz sem najprej kupila Pan dan (tiste z bambijem - men se zdi, da so ble v skatli) in so gladke, potem sem kupila se 10 plenic, milim, da Kobacaj-eve in se "kodrajo". Meni osebno so te skodrane bolj fajne.




Teja N -> Gladke tetra plenice (19.6.2005 20:36:32)

Ne, razlika je v tkanju. Če pogledaš polikano plenico od blizu, imajo ene nekakšne kvadratke, druge pa so enakomerno tkane.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (19.6.2005 21:20:03)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Gina -> Gladke tetra plenice (19.6.2005 21:25:15)

Točno tako, kot je i-ja napisala. Jaz imam tudi par starih plenic in so čisto druge kvalitete. Takih ne dobiš več.

Tudi pamperske, ne le bombažne plenice, so bile 10 let nazaj drugačne. Resnično so bile bolj kvalitetne.:((:((




Stran: [1]