ponoči prepolne dojke (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Naja31 -> ponoči prepolne dojke (19.6.2005 15:09:30)

Ojla punce,

moj mali sonček je včeraj prvič ponoči spal 7ur :bravo::bravo::bravo:, od 20h, do 3h. Mene to zelo, zelo veseli, in upam, da ni bil to samo enkraten dogodek.
Jaz sem se seveda zbudila ze prej in nisem mogla verjeti, da toliko spi, potem sem preverjala, ce se diha in cakala, da se bo zbudil.
Problem pa je bil, da sem imela cist trde, da me je leva full bolela. Potem sem si malo stisnila, ampak kaj vec si pa nisem upala, ker sem pricakovala, da se bo mali vsak cas zbudil. V eni uri sem zamenjala troje blazinic, pizama je bila cist premocena. Sem bila potem prav vesela, ko je se je mali zbudil :)
Saj po eni strani je logično, če se čez dan dojiva na 2-3 ure, ponoči pa ne. Za tiste bolj izkušene: kaj naj naredim v takem primeru?

Hvala!
Lp, Naja




Anonimen -> ponoči prepolne dojke (19.6.2005 15:32:02)

Nimaš kej dost...to kar si, pa podlogo dej pod rjuho, da ne bo jogi moker.




Naja31 -> ponoči prepolne dojke (19.6.2005 16:10:43)

Uf, jaz optimist pa mislila, da to s casom ni vec tako.

Thanx, Al bina.




Bina01 -> ponoči prepolne dojke (19.6.2005 16:11:34)

Jaz sem se zaradi prepolnosti zbujala sredi noči, pa sem si še mleko črpala. Zjutraj pa sem ga dala v zmrzovalnik in ga shranila za hude dni




Jančika_ -> ponoči prepolne dojke (19.6.2005 17:53:50)

Jaz že drugo noč nisem imela več problemov. Dojke se hitro prilagodijo (vsaj moje so se). Podnevi sem imela mleka več kot dovolj, ponoči pa so zizike počivale:).




Anonimen -> ponoči prepolne dojke (19.6.2005 18:49:15)

Ja, tudi jaz isto kot Jančika. Mogoče ne glih drugo noč, ampak v enem tednu pa ziher.




skuštrana -> ponoči prepolne dojke (19.6.2005 19:00:30)

Meni so se tudi sčasoma zizike prilagodile..Me pa še zdej včasih zalijejo. Mal bo čudno zvenelo, ampak količina mleka je pri meni full odvisna kaj čez dan (in koliko) jem...No, da ne menjam temo, mislim da se bojo tud teb dojke počasi prilagodile do takrat pa plenice, brisače, preoblačenje..Fuj..




Jančika_ -> ponoči prepolne dojke (19.6.2005 19:04:17)

Meni se je res že drugo noč porihtalo. Seveda se je pa kdaj kasneje še zgodilo, da me je zalilo, ponavadi takrat, ko sem se odločila, da danes me pa res ne bo in nisem oblekla modrca in blazinic...:)




Anonimen -> ponoči prepolne dojke (19.6.2005 19:07:37)

No, jaz raje ne bi o tem, kdaj je mene najbolj zalivalo :ups:




Jančika_ -> ponoči prepolne dojke (19.6.2005 19:09:16)

:)-:)-:)- Sem se tudi jaz ravno spomnila:)-!




Lunca1 -> ponoči prepolne dojke (19.6.2005 19:11:10)

Če se ne motim se lahko kupi namesto blazinic ene take "vložke", kjer se noter nabira odvečno mleko in ga potem lahko ponudiš dojenčku ali zamrzneš za kasneje.




Wahoo RR -> ponoči prepolne dojke (19.6.2005 19:39:14)

Men se pa nč ne prilagodijo :(

Že od rojstva dalje spi prvo rundo minimum 5 ur... zadnje čase je kr 6 ur...in takrat jo dam na eno joško, ker itak samo v spanju mal popije...pol pa vedno potegne še 2-3 ure...in tako je ena joška ( una druga ) po 10 urah kot kamen...komaj čakam, da začne vlečt :) :)
Boli pa samo na pritisk...





eva1 -> ponoči prepolne dojke (19.6.2005 20:07:21)

ja men se tut nč ne prilagajajo! Moj spi od 21h pa do 5-6h in včasih me tako bolijo joške da se že ob treh zbudim, pa mal stisnem vn-vsako noč porabim 2-3 planice, ki jih imam v modrcu, pa mi včasih še čez pride!
Bojilo pa joške tako, da se tut na bok ne morem uležt, ko sem na hrbtu, je malo boljš!
Sem si enkrat šla vn stiskat in sem si stisnila iz ene 300ml, pa še je teklo, tako da je res hudo ponoč! No ampak bolje da spi, kot pa da bi se skoz dojil!
Ampak res ni bolšega "filinga" kt to, k začne vlečt, pa k čutim tako olajšanje, da ni za opisat!
Mah sam da je mleko!!!!




Jančika_ -> ponoči prepolne dojke (19.6.2005 20:10:29)

Počakajta še kak mesec, se mi zdi, da tam do četrtega itak kar teče, potem se pa to malo umiri. Pri meni je bilo tisto, kar sem zgoraj napisala, pri štirih mesecih in pol.




Stran: [1]