Kaj počenjajo ko so zaspani.... (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Pikapolonica -> Kaj počenjajo ko so zaspani.... (19.6.2005 14:50:23)

Kar tako, iz firbca me zanima. Ker so tako posrečeni včasih... Moja Tia se vleče za lase in ušesa, pa po novem si po ušesku vrta s palcem. Kot da bi hotela reči: TIHO BODTE! DOST VAS MAM!

:pika:




Anonimen -> Kaj počenjajo ko so zaspani.... (19.6.2005 14:56:07)

Naš pa čist nič. Reče, da gre spat in greva.




Pilar -> Kaj počenjajo ko so zaspani.... (19.6.2005 14:56:21)

Vleče se za ušesa, očke si menca, predvsem je pa zelo siten.....in tud nesrečen, zato moram ful pazit, da ga ne matram preveč.




ZARA -> Kaj počenjajo ko so zaspani.... (19.6.2005 14:56:37)

Zara se igra s dudo,poje pesmice (seveda v svojem jeziku) in zraven gleda v ogledalce na postelji...pa Maček Muri mora bit nekje v bližini...




Naja31 -> Kaj počenjajo ko so zaspani.... (19.6.2005 14:59:58)

Naš pa joka.
Potem ga pa jaz dvignem, po rokah nosim, se umiri in potem pocasi zapira oci. Pa full se bori, da ne bi zaspal :)-

Lp, Naja




ZARA -> Kaj počenjajo ko so zaspani.... (19.6.2005 15:01:57)

Ja Naja31, sej to se pa vsi...Zara se ravno v tem trenutku prepričuje da ni zaspana,pa komaj gleda 8)...




Naja31 -> Kaj počenjajo ko so zaspani.... (19.6.2005 15:03:39)

Ja, to meni ni jasno. Ce je toliko zaspan, da komaj gleda, pa naj zaspi, ne? :)
Ko bi le bilo tako enostavno :)-:)-:)-




Gina -> Kaj počenjajo ko so zaspani.... (19.6.2005 15:45:17)

Naš se pa igra, potem se pa kar naenkrat uleže na trebuh, tako skoraj na vse štiri, glavo zarije v povšter ali na kovter, pa se še ene parkrat prestavi in to je to. Brez nečesa mehkega pod glavo pa ne gre, ima namesto ninice, ja pa brez dudke tudi ne. če je zelo siten, moram pa ven iz sobe, pa roleto dol, ker samo takrat pa res neha težit, ko ima mir.:):):) potem je pa tako sladek, ko spi. Ga ne morem nehat gledat. Postanem lužica.9nebesa




Pikabu -> Kaj počenjajo ko so zaspani.... (19.6.2005 15:52:10)

Poleg tega, kar ste že naštele, da si menca očke, vleče za ušesa in lase, se zarije v nekaj mehkega, tudi zelo brca, daje občutek, da jo razganja sto na uro, a se že naslednji trenutek zarije v povšter, pa kar naprej daje moja, moja. Takrat, ko me začne objemati okoli vratu in se pritiskati na ramo, vem, da je že res pošteno utrujena.




HuAnita -> Kaj počenjajo ko so zaspani.... (19.6.2005 19:04:23)

Prinčipesa si je uho že fino skraspala, tako obdeluje ubogi uhelj, preden zaspi.
A potem vsi tolčejo z nogami, kot da imajo ogromno odvečne energije?:zmeden2: Pina to dela, potem pa kar naenkrat omaga - meni je talrat tako lepa, kot plašna veverička se uleže na bok, sključi in že :muca: :muca: :muca:




Anonimen -> Kaj počenjajo ko so zaspani.... (19.6.2005 20:45:21)

tlač si prst v oko :zmeden:, pa tiši si kero kol stvar, še najbokje mehko k obazu, na oči. če sedi se kr naprej sklana na stvar ki jo ma v roki. če je na vseh štirih al pa ma trebuhu ji pa glava kr dol pada :zaspan: na igračo naprimer, pa par sekund tko počiva pol pa spet gr glavo pa še mal se borit :)

lp, lara




eva1 -> Kaj počenjajo ko so zaspani.... (19.6.2005 21:42:59)

Naš pa rata siten in takrat ga podojim(če je že čas za obrok), drugače ga dam v postlo, mal prstek poduda in zaspi:bravo::bravo::bravo:
Nimamo nobenih problemov(trkam)




viv_ -> Kaj počenjajo ko so zaspani.... (19.6.2005 23:18:34)

Tlači si prste v oči - zgleda grozljivo, kot da jih bo iztaknila... Pa če jo vprašaš če je zaspana reče:"NE!" :bravo::)-




spacey -> Kaj počenjajo ko so zaspani.... (20.6.2005 0:09:42)

Včasih rata siten...se pa menca po učkih, sesa palec in "šraufa" po laseh... 8)




BONI* -> Kaj počenjajo ko so zaspani.... (20.6.2005 7:31:41)

Luka si menca učke in je siten. Če ga imam v naročju, se mi zarije v prsa ali pod pazduho, ali pa se z usti prisesa na roko in jo hoče cucljati:)-

Lp, Boni




Stran: [1]