moja duša pa plazi! :) (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Anonimen -> moja duša pa plazi! :) (19.6.2005 13:40:20)

hehe tako sem vesela. moja ljuba :duda: je včeraj pri 11 mesecih in 4 dneh začela plazit po kolenih :kuza:. in ful je smešna za vidt, k nardi par "korakov" naprej pol pa noge stegne in se postavi v črko A pa spet dalje :) mam občutek da želi hodt po podplatih pa po rokah :zmeden2:

no in da je koj pokazala kako je gibčna, je dons že strmglavla iz pojstle in z glvo prletela v njeno pojstlco. :(( zdej ma modro buško na čelu in zgleda kot en pobalin :ups:

lp, lara




dory -> moja duša pa plazi! :) (19.6.2005 13:45:39)

:bravo::bravo: Tisa :)...zdej bo slo samo se s svetlobno hitrostjo na noge...ne bo dolg Lara,ko bos sprintala za njo :)




tejč -> moja duša pa plazi! :) (19.6.2005 13:58:58)

Bravo, fino!!!:bravo::bravo::bravo:
Zdaj bo treba počasi začet pazit na vsak predmet v stanovanju, a??HIHI.:racka:




ZARA -> moja duša pa plazi! :) (19.6.2005 14:01:10)

No,LARA pa si dočakala k te je tako skrbelo...bravo!!




Anonimen -> moja duša pa plazi! :) (19.6.2005 14:04:11)

ja sem že mislna da bo to fazo preskočila, ker že lepo hodi, če jo držiš za roke seveda. pa ne, zgleda da jo je tudi plazenje premamilo, in sem tega ful vesela

lp, lara




Jančika_ -> moja duša pa plazi! :) (19.6.2005 14:23:03)

:bravo:Tisa!

Vasja se je odločil za bolj komot varianto - drajsanje po riti. Pride povsod, pa še matra se ne preveč:). Na noge še vedno noče, pa na kolena tudi ni šans. Razmišljam, da bi mu na rit montirala Pronto krpico, da bo spucano prav po vseh kotih.:)




ZARA -> moja duša pa plazi! :) (19.6.2005 19:57:50)

Nov izdelek na tržišču: Pronto Vasja :)-:)-:)-

Ja nimaš kej,LARA...Tisa si tud vzame čas za vsako stvar,Zara isto...samo vedno se pa sprašuješ,kaj pa če...





Stran: [1]